Kupit novy handheld

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Krumpel 1. 2. 2010 18:36

Rozmyslal som o kupe PSP alebo NDS, a zaujimalo by ma ci sa to teraz este oplati, predsa len su to uz pomaly 5 rokov stare stroje a mozno coskoro vyjde nastupca a to by boli vyhodene peniaze, a momentalne napr na PSP nevychadza nejak vela hier. A neviem sa rozhodnut lebo NDS mi pride dost detske a mam uz pomaly 20 ale zase PSP sa mi zda ze uz je akosi "mrtve"..
Krumpel
First Blood

Odeslat příspěvekod zuzkys 1. 2. 2010 18:44

PSP rozhodně mrtvé není - právě za poslední půl rok vyšlo nových a kvalitních her, co snad nevyšlo za celou dobu (pravděpodobně s příchodem nového PSP GO).
NDS je takové zvláštní - vycházejí tam hry, které tě právě buď musí bavit a nebo se toho přístroje ani nedotkneš. NDS je spíše o chytlavosti her, zajímavém ovládání, zajímavém nápadu hry.
Naproti tomu PSP je prostě něco jako zmenšená velká konzole (PS3) - graficky jsou tam tom hry lépe, mají realističtější ovládání (třeba Grand Turismo, SBK motorky atd, sporty, střílečky).

Každého baví něco jiného, já NDS hry považuji za hodně podobné mobilním java hrám. PSP spíše srovnávám s velkou konzolí "na cesty".
Mám oboje a každé má něco do sebe.
zuzkys
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 18:44

Reknu ti to takhle.
Psp si hraje na ,,velkou,, konzoli.
Ds Je handheld stejne zabavny jako byval GBA či GBC.

Jestli si chces zahrat Ber DS.

Jestli chces jen nahrazky velkejch her a masturbaci nad grafikou ber psp :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 18:47

zuzkys píše:Každého baví něco jiného, já NDS hry považuji za hodně podobné mobilním java hrám..


Ok co clovek to nazor , ale srovnavat to s mobilnima hrama je dost.

Hry sou na DS neskutecne propracovane.Kolikrat i vice nez ,,velke hry,,

Nesrovnaval bych s mobilem jen proto , ze se tomu nektere hry blizej
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 1. 2. 2010 18:48

Pokémon.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 18:50

Fever píše:Pokémon.



nesnašim
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 1. 2. 2010 18:53

Tomkalhotka píše:
Fever píše:Pokémon.

nesnašim

Seriózne. Ja mám DS Lite doslova len pre dve Pokémon hry (onedlho 3) a dokonale mi to k zábave stačí :) Je to killer app na DSko.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 18:59

Ja sem seriozni :D ja proste pokemoni nemuzu ani cejtit , tim ale nechci rict , ze to je spatna hra. Sve kvality urcite ma :D

Ja radsi castlevanii a contru 4, To sou hry pro me :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krumpel 1. 2. 2010 19:03

Tak ja neviem, mne sa NDS celkom paci ale este som nenasiel hru ktora by ma nejak naozaj vyrazne zaujala. Ked si pozriem Tekken 6, God of war, FF... na PSP tak z toho padam na zadok...
Krumpel
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 19:12

Mmm a ty chces hrat Tekken 6 a GOW , ktery u je napr na PS2 a jeste k tomu lepsi? (hral sem gow jak na psp tak na ps2)

Nevim co chces hrat. Si pisni žanr.Kazdopadne DSko dominuje skakačkam a RPGčkam.

Mrkni na Zeldu,New super mario bros,Mario 64, castlevania, Final fantasy 4,Chrono cross, Ninja gaiden !!! Final fantasy tactic 2 ,
Luminous Arc, Space invaders extreme, Contra 4 , Mario and luigi RPG,

To sou hry , ktery hraji ja.. a kvuli nim bych nechtel Psp
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krumpel 1. 2. 2010 19:16

No ja som nemal nikdy ziadne PS, takze PSP zvazujem koli tomu aby som si mohol zahrat aspon niektore PS hry..
Krumpel
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 2. 2010 19:17

Nedávno jsem měnil NDSi za PSP a jen jsem se opět utvrdil, že na PSP je fakt málo kvalitních titulů, zas ale takový GOW, SH:O, Motorstorm, LBP, budoucí MGS:PW a snad nějaký ten resident jsou super hry, ale jak psal tom, jsou to hry z velkých konzolí a handheld by měl nabídnout něco trochu jiného a to přesně podle mě nabízí NDS, zábavu a hratelnost...nejlepší je mít prostě obě, je to jako s PS3 a Wii
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 1. 2. 2010 19:17

Krumpel píše:Tak ja neviem, mne sa NDS celkom paci ale este som nenasiel hru ktora by ma nejak naozaj vyrazne zaujala. Ked si pozriem Tekken 6, God of war, FF... na PSP tak z toho padam na zadok...


Tak přesně takové uvažování mám já - je spousty dobrých her na NDS, ale žádná mě nezaujala natolik abych u ní vydržela delší dobu.
Naopak u PSP je spousty her, u kterých jsem vydržela spousty a spousty hodin.
Vidím to spíše tak, že kdybych NDS neměla, tak by mi to nevadilo. Kdybych neměla PSP tak by mi asi chybělo. Takový mám prostě názor. Pro mě jsou NDS hry delšími verzemi javových her - prostě si to myslím a nikdo mi to nevyvrátíte.. :D

Podle tvého názoru ti jednoznačně doporučím PSP.

Edit: Přesně... nejlepší je mít oboje.
zuzkys
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 2. 2010 19:21

Nevim co hrajes, zuzko , ze je to pro tebe delsi verze javovych her , ale Klidne ti krumpele doporucim PSP , kdyz si nikdy PS hry nehral.

Akorat abys nebyl zklamanej :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 1. 2. 2010 19:29

Tak je to můj názor, nevidím důvod proč ho nerespektovat a zabývat se tím nějak dále - flame tady opravdu nechci provozovat. Já neříkám, že ty hry jsou špatné, ale jsou to takové "blbinky", co tě ale třeba zabaví. Pár větších her tam je, ale rozhodně ty, co jsi psal jako Zeldu atd jsem zkoušela a prostě mě to nebaví... ber to tak - co člověk, to názor.
A opravdu to hodnotím objektivně podle sebe - oba přístroje mám a her mám vyzkoušeno hrozně moc.
zuzkys
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků