PSP GO VS nintendo

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod akubak 25. 10. 2009 09:51

Jednoduše pro co se rozhodnout?Vím že je tady příspěvek,ale 206 stránek.....radši jsem si říkal že založím nový...Je to težký každej má jinej názor jak jsem tak četl a člověk neví jakej bude vyhovovat jemu...
akubak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 10. 2009 10:22

Právě proto, že každý má jiný názor je to hodně těžké. Ve zkratce by se ale dalo říct:

PSP - závodní hry, mlátičky, akce, pár RPG a tahovek.
NDS - různé kvízy, adventury, RPG, hříčky využívající touchscreen, hry pro děti a ženy, boží tahovky.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 11:59

Ert: Ještě PSX hry a tuna hombrew, ale ten až časem až to PSP cracnou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akubak 25. 10. 2009 16:23

Na DS mě táhne pokémon,já ten seriál zbožnoval a občas se na něj dívám i teď...hrá je prý velice povedená jsem četl...na PSP není,takže asi půjdu do DS
EDIT:tak jsem se rozhodl takhle koupím ds lite když mi nebude sedět tak koupím PSP GO
akubak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 10. 2009 11:38

Být tebou, jdu rovnou do DSi!
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akubak 26. 10. 2009 16:17

Bylo mi nabídnuto od jedné firmy si vzít nintendo zadarmo tu lite verzi,takže vyzkouším jak mi sedí,když jo koupím DSi když ne koupím PSP GO,ale rozdíl vidím jenom v kameře a vetší displej což nevím jestli za tohle budu vyhazovat vlastní peníze,kdybych se rozhodl pro nintendo
EDIT:Ještě se zeptám jak je to s hrami na nintendo?je to opravdu tak hrozná grafika jak je to na všech videích na youtube?vím,že hry na psp tam bývají dost skreslené a ve zkutečnosti vypadjí trochu hůř a jestli tomu bude i u nintenda to teda nevím
akubak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 10. 2009 17:09

akubak: Rozdílů mezi DSlite a DSi je podle mě dost...dva fotaky, větší displeje, větší jas, matný povrch, podpora SD karet, MP4 přehrávač, internetový prohlížeč, DSi ware hry, hry pouze pro DSi, větší pamět a procesor

Tady se o warezu bavit nemůžeš, takže ti na to nikdo neodpoví
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 11. 2009 23:44

Opět zbytečné téma ještě otázky na warez ...

LOCK
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků