Sony PSP-FAQ pro Nováčky

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 7. 2009 10:32

Zakládám toto téma jako takový rozcestník do diskuzí a stránek.Původní téma je dost obsáhlé a trochu nepřehledné.

PSP mám od včerejška tak sem pro všechny dávejte odkazy (ne Warez) na užitečné weby zabývající se PSP 1000/2000/3000 (Verze prodávané u nás mají místo posldní nuly 4ku)
Ideální by byly odkazy na návody,recenze,diskuzní fóra CZ či EN,odkazy na stažení her a další.
Sám toho moc nepřidám protože jsem zatím v téhle oblasti "bažant"
Cheetah007

Odeslat příspěvekod spajza X 26. 7. 2009 15:59

Na priemerne navody chod na conzole.forum.cz

Na hry je naj ****************

Tu sa kamo nic nedeje a skoda sem nejaky tut robit ;)

//odstraněn odkaz na warez. Logan
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 7. 2009 16:15

Vím a dík.já už jsem elekm pokročil a k tomu moc radit nepotřebuji,rozhodl jsem se že do PSP nijak zasahovat nebudu a spokojím se s oficiální podporou od sony tedy PSP Store a správa přes Media GO + nákup her (nestojí moc) na netu resp. PSP Store nebu přímo krabicové UMD balení mrkni na poslední můj příspěvek zde: viewtopic.php?f=515&t=503182&start=3825
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Dragon King 5. 11. 2009 20:28

Cheetah007 píše:Vím a dík.já už jsem elekm pokročil a k tomu moc radit nepotřebuji,rozhodl jsem se že do PSP nijak zasahovat nebudu a spokojím se s oficiální podporou od sony tedy PSP Store a správa přes Media GO + nákup her (nestojí moc) na netu resp. PSP Store nebu přímo krabicové UMD balení mrkni na poslední můj příspěvek zde: viewtopic.php?f=515&t=503182&start=3825


hmmmm tvoj nick sa mi zda povedovy...pouzivas ho i v hrach?ak ano v akych?
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků