PSP Go

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 5. 2009 01:10

Tu mozme rozoberat novy superb handheld bez konkurencie, ako kazdu generaciu :))

prikladam video http://www.youtube.com/watch?v=ykJFpWzj7eY
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 31. 5. 2009 12:17

Fůůůj, co to je ? Původní PSP bylo krásný kus hardware tohle je hnus velebnosti... Šoupací klávenice (už vidím tu vůli za krátký čas)nemá to mechaniku takže všechny hry se musí stahovat z netu (další hovadina), tvar je krajně nesympatická (vypadá to jak přejetý sněhulák anebo zakulacený a překrojený gameboy.... ) Tohle se mi fakt nelíbí... Asi jsem moc konzervativní ale do hi-tech elegance součané verze PSP to má daleko...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 5. 2009 12:35

Ta mašina (pokud fakt vyjde) nebude mít mechaniku = totální závislost na digitální distribuci. Nevím, jestli je to nejlepší způsob. Pravda, piráti mají po srandě (pokud něco nevymyslí, ale tady to moc nejde). Ale řadě lidí budou chybět krabičky :( Snůška dat je sice hezká, ale zároveň je strašně neosobní, člověk nemá pocit, že tu hru vlastní; chybí mu materiální podstata vlastnictví té hry (krabička, médium, manuál, atd.). Na druhou stranu by to PSP Go mohlo žrát poněkud méně energie a nemuselo by být tak náchylné na pády a podobně.

spajza X píše:Tu mozme rozoberat novy superb handheld bez konkurencie, ako kazdu generaciu :))
Opravdu? Současné PSP má VELMI TĚŽKOU konkurenci - NDS...a na začátku prodeje obou mašin bylo DS DALEKO před PSPčkem, v poslední době se to celkem vyrovnalo...PSP Go je stejně jako NDSi pouhou revizí stávajícího modelu, takže ta konkurence mezi oběma stroji pořád je...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 5. 2009 12:57

Takže jak jsem předpovíal- je to jenom revize. Bývá pravidlem, že noví design nakopne prodeje, tak uvidíme.

Btw: Je to jenom můj dojem, nebo to má menší displej?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 5. 2009 13:15

Kde tam narvali 60GB HDD? alebo co je to za harddisk? Tiez sa mi moc nepaci, u vidime nazivo.. a hlavne skoda toto druheho analogu, uz to vypadalo ako priestor na start/select (asi) je pre analog :)) mozno dual analog verzia neskor?

Torham: Opravdu ;) predaje ma nezaujimaju a je pravidlom, ze zasadne neudavaju kvalitu vyrobku skor naopak..., aj ked potesi, ze moja oblubena vec sa predava dobre.. to, ze je NDS oproti PSP smiesna hracka pre deti je fakt,, uz od prveho kusu.. su to len hry co nutia ludi volit NDS, popravde? na NDS som hral 10minut a stacilo mi, ale to je na inu debatu .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 5. 2009 14:00

16Gb!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 31. 5. 2009 14:03

Má to menší displej.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 5. 2009 14:12

spajza X píše:Torham: Opravdu ;) predaje ma nezaujimaju a je pravidlom, ze zasadne neudavaju kvalitu vyrobku skor naopak..., aj ked potesi, ze moja oblubena vec sa predava dobre.. to, ze je NDS oproti PSP smiesna hracka pre deti je fakt,, uz od prveho kusu.. su to len hry co nutia ludi volit NDS, popravde? na NDS som hral 10minut a stacilo mi, ale to je na inu debatu .
:roll: Posuzuješ platformu podle DESETI MINUT hraní :roll: A co to bylo za hru? Já na NDS hrál (nejprve u Logana, pak na svém stroji) třeba ten remake Resident Evila 1, Advance Wars: Dark Conflict, FF remaky, Dementium, Another Code (krásně procítěný a emotivní, i když krátký kus), Orcs & Elves a další. Ještě tu jsou další hry jako Fire Emblem, Etrian Odyssey (pěknej oldschool dungeon, sám si kreslíš mapu na displej), GTA: Chinatown Wars, Panzer Tactics a hromadu dalších. Samozřejmě zmíním Nintendo produkci - Mario hry, Zelda, Metroid... vše velmi kvalitní hry a řekl bych, že je bez výjimky mohou hrát i starší. Směšnej jseš jedině ty. PSP není nic jiného než prachprostej naducanej gameboy s MM funkcemi (ty já osobně nepotřebuju), DS šlo zcela jinou cestou, nabídlo originální a unikátní hry (PSP s takovými hrami přišlo trošku pozdě) a vůbec je mi sympatičtější. Já chci hrát, ne mít v jedné věci herní konzoli, přehrávač filmů a muziky s WS displejem, výsledkem čehož je slabá výdrž na baterky (DS vydrží asi dvakrát tolik) a o poznání větší tělo přístroje (PSP jsem v ruce měl a je o něco větší než zavřené DS...nevejde se do každé kapsy, spíš jen do těch větších). Multimediální funkce nevyužiju - filmy na cestách nesleduju, na muziku mám specializovanou věcičku zvládající řadu formátů, volně dostupná wifina u nás ve fabrice není.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 5. 2009 14:28

16GB flash, mas pravdu,, zle som pocul. Nejak malo na cisto digitalnu distribuciu? nezahram si UMDcka, nema druhy analog :hm no neviem neviem..

//Torham, hraj si co chces, nacom chces .. najskor som nevedl, ci DS je,alebo nieje pre mna.. kupil zahral, dik dovi dopo ........... nabuduce dam na seba a nie na vase UBER rady, ani frajerku to nebavi tak, ako som cakal.
Naposledy upravil spajza X dne 31. 5. 2009 14:35, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 5. 2009 14:30

Kdyz to budes tahat pres PS3 + jestli tam je slot na Memory sticky- tak to je více nez dost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 5. 2009 14:36

// .. hry mavaju kludne aj 1.5GB,, mne sa to zda malo na ciste digi-distr.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 31. 5. 2009 14:52

Důležité jsou hry a pro lidi, co PSP nemají to může být výhodný kup. Toto je prostě mířeno na cesty, čili menší displej, bez UMD mechaniky. Spíš by mě zajímalo, proč to Sony nechává takhle uveřejňovat doslova pár hodin před E3. Buď toho mají hodně nebo jsou blbí :D
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 31. 5. 2009 14:56

Nintendo je pro děti a Japonce :) velcí kluci hrajou na SONY a to je fakt. China Wars ? Myslíš Torhame ten totální propadák který dokázal pro koho opravdu Dé Esko není ? Je to dobrá hra ale propadla protože není pro děti a Japonce a kdo kupuje hlavně dé esko ? Děti a Japonci :) Dé esko není xbox aní pé es trojka a už vůbec ne PC tak se nedivte že je tam China Wars propadák...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 31. 5. 2009 15:33

Srovnání velikostí PSP go s PSP a NDS
http://kotaku.com/5273302/portable-size ... easures-up
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 5. 2009 16:35

Podobná velikost PSP Go a NDS..nevím, proč nemůžou udělat normální screen obou zařízení v ZAVŘENÉM stavu (otevřené je do kapsy necpeme)...ale i tak je na tom obrázku vidět, že PSP Go je stejně velké nebo o málo menší než NDS :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků