DSi

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Koupíte si DSi?
Ano, hned při launchi 3 %  8%  [ 3 ]
Ano, ale později 20 %  54%  [ 20 ]
Ne, stačí mi moje NDS/NDSL 14 %  37%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 37

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 8. 2010 14:49

Mican píše:Víš, pokud zapomenu na tu kvalitu (hádat se s tebou nechci), iPod neumí jednu, pro MP3/4 přehrávač naprosto zásadní, věc - nepřehraje MP3 hudbu kterou mu tam nahraju. Musí se dost složitě a zdlouhavě konvertovat do AAC, vlastně úplně stejně jako u DSi. Jak je to s videem netuším, moc bych ale nedal za to že se musí konverovat i běžné AVI a MKV do něčeho proprietárního.

Co? Myslis jako pouziti iTunes? Co je na tom sloziteho? Dneska uz i kazdy telelfon pouziva externi PC program pro spravu souboru.

Navic s tim AAC mi prijde jako blbost. Ledazeby tehda PS3 kdyz jsem k ni pripojil iPod a nahral tam z nej MP3 si to zas nejak magicky zkonvertovala zpatky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 19. 8. 2010 16:22

Lo!Zza píše:Co? Myslis jako pouziti iTunes? Co je na tom sloziteho? Dneska uz i kazdy telelfon pouziva externi PC program pro spravu souboru.


Když máš Maca, složité to asi není. Pokud ale doma používáš tradiční PC s windowsama (a nechceš je hned po naplnění ipodu přeinstalovávat), musíš itunes spouštět ve virtualizovaném sandboxu a podobné radosti. Není pohodlnější přehrávač naplnit normálně z průzkumníka nebo Total Commandera? Já mám MP4 přehrávač od Sony a ten se taky implicitně snaží připojit přes "Media Transfer Protocol", hledá svůj prográmek a cpe ti ho k instalaci. Ale když nepochodí, přepne se na standardní "Mass Storage" a jedeš. Tohle u iPodu nejde.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 8. 2010 16:45

Nevim jak ty ale ja kliknu na ikonku iTunes a jedu...zadny sandboxy k tomu nepotrebuju.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 21:50

Přesně tak, nic víc k tomu nepotřebuji...micane, to není převod pro DSi ale automatika pro iPod touch...tam to funguje v pohodě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků