psp 3000

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hombre_71 26. 10. 2008 19:26

Dá se už u nás někde doopravdy koupit ? Všude ji inzerují ale skladem je pouze starší verze. Chtěl bych totiž někde sehnat stříbrnou verzi ke které by měla být balená hra Ratchet a Clank, film Lovci pokladů 2 a 1 GB MS.
hombre_71
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sofreshsoclean 1. 11. 2008 17:40

o tom bundli snivaj.. a ani psp 3000 by som nekupoval, pretoze ma problemy s displayom

ja neviem co mam robit, ci copnut 2000ku alebo 3000ku alebo cakat, kym to sony vyriesi, ale ti to asi riesit nebudu, vraj to nieje az taky problem.mhm
sofreshsoclean
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hombre_71 9. 11. 2008 13:49

Tak už ji konečně MÁM ! Sice černou, ale v balení s Batman Lego game ! V JRC v Brně ve Futuru, za 5200, měli sice jen jeden kus ...ale Vánoce budou v pohodě :-)
P.S. Hned jsem ji vyzkoušel (Ridge Racer 2, Pursuit Force) a žádných problémů s displayem, jak se o nich psalo, jsem si nějak nevšiml. Tak to opravdu asi nebude tak horký :hmm:
hombre_71
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 11. 2008 15:12

Prodali ti ho draze!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombre_71 9. 11. 2008 15:16

:roll: stovka sem, stovka tam. Venku je tenhle bundle za 200 euro a to +- odpovídá (o ceně za poštovné, dopravu...nemluvě)
hombre_71
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 11. 2008 06:10

Vsiml sem si tveho postu uz driv, ale o nicem konkretnim sem nevedel, vsude meli jen "ze to bude" apod.

Kazdopadne do noveho PSP 3000 chci do mesice jit take az bude nejak bezne k dostani a vice rozsiren. Na Slimku mi ty barvy a celkove podani displeje prijde u nekterych her uz docela spatne. Sice se pry LCD na "tritisicovce" pri rychlejsich pohybech maze, ale uvidim. Jinak to srovnani obrazu je pekne videt treba zde: http://image.com.com/gamespot/images/20 ... ed003a.jpg
nebo http://techtickerblog.com/wp-content/up ... ew-old.jpg

a i celkove stavba displeje je resena komlet jinak viz: http://www.slashgear.com/wp-content/upl ... 80x323.jpg (nove v radcich, coz prave vede k onem zminovanym problemum u nekterych titulu)

Nakonec lehka uprava dizajnu (tlacitka, zaobleni, dvirka umd, logo vyrobce apod.), ale to je jen pro estety http://www.ripten.com/wp-content/upload ... p-3000.jpg Kazdopadne vypada hezky, to se musi nechat..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 11. 2008 12:14

Ta prva fotka je photoshop :) a ta druha velmi zla...je osvieteny display 2000...Fakt sa zdaju farby zle?Jako ja som rozmaznany a nic som nezaznamenal...Ja vidim kupu 3000,ked uz mam 2000 ako zbytocnu.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 12. 11. 2008 00:17

Tak ty srovnávací fotky mi přijdou jaksi hodně účelový...
Mám úplně první verzi PSP a jeho LCD jsem srovnával s monitorem.

Dal jsem si stejnou fotku na PSP a na monitor...
Ve srovnání s mým prvním LCD monitorem mělo PSP obraz lepší...
Ve srovnání s mým NB má PSP obraz lepší...
Ve srovnání s mým EIZO má PSP obraz o něco horší...

Ale taková tragédie jako je u toho PSP 2000 to rozhodně není.
Kde na takové fotky někdo přišel by mě fakt zajímalo :shock:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 11. 2008 00:43

Myslim ze si to moc beres.. jestli chces, tak na console-forum.net mas dosti rozsahlou konstruktivni debatu, zavitej tam.. Kazdopadne srovnani displeju u obou modelu mas plny google, tady dokonce Fat s PSP 3000: http://www.gamepark.cz/pictures/00/05/80/58071.JPG

Kazdopdne tady vubec nejde o nejake staticke obrazky, ty jsou jasne lepsi na novem modelu, nybrz o jednotlive hry.. u PSP 3000 je diky odlisne konstrukci displeje o dost horsi odezva a v tom je podle mnohych docela problem.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 12. 11. 2008 11:11

Já si to neberu, mě je absolutně jedno..
Ale prostě se musí ohradit proti fotkám, kde je u staršího tak šílený kontrast, že to prostě až bije do očí, jak je to umělé. Kdybych PSP neměl a nesrovnával ho s monitorama, neřeknu ani slovo..

EDIT: Je mi jasné, že nový PSP bude mít lepší displej, ale minulá PSPčka prostě neměla tak hrozný, jak ty fotky ukazují :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 12. 11. 2008 15:21

Radsej bych uvital druhy analog :) ako nejake kontrasty displayov :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 12. 11. 2008 23:45

spajza: Tak to mě je to vcelku šumák...když už hraju hru, tak takovou, u které druhý analog nenechybí :-)
Ale většinou používám PSP k jiným účelům nežli ke hraní :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod chazyk 13. 11. 2008 18:19

To ja bych zase chtel 2. analog, PSP je u me hlavne herni konzole, na filmy, muziku, fotky mam iPod Classic, takze spis bych chtel takove vylepseni. No, snad se to jednou doopravdy stane realitou :) .
hombre_71 : Nechces sem hodit nejake fotky PSP 3000 jak ho mas v ruce nebo tak? By me zajimalo jak to vypada doopravdy, ne ty upravene fotky na googlu.
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombre_71 13. 11. 2008 19:08

...nemohl, mám ji zabalenou jako vánoční dárek pro kluka. Ale mám pocit, že nějaký vysloveně velký rozdíl v nich není. Jen místo těch "měsíčkovejch" tlačítek jsou normálně oválný a ten dislej se asi projeví až při provozu.
hombre_71
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 11. 2008 23:03

chazyk: Nevim sice co se ti nezda na googlu, ale plno hernich webu je samozrejme i nazivo testuje.. viz. napr. gamepark, staci jen hledat ;-)
ale jak uz bylo receno v mnoha diskuzich o ty staticke obrazky zas tolik nejde.. lide na psp vetsinou hraji a je potreba porovnat spise v praxi nebo nekde vycist jak se novy display bude chovat u konkretnich her.

Jinak pak samozrejme youtube, teda pokud autory neobvinujes z upravovani videi 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků