MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 8. 5. 2009 17:08

zadaj request (to ja rad :love: ) aspom bude dovod natacat ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 5. 2009 08:41

caw bracho este furt hras tu hru?:D ja asi zasa zacnem bo doteraz som nemal tolko casu ale ako na ot kukam mrte sa mi to zasa zacina pacit...a ais ta zasa zacnem na icq otravovat :D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 5. 2009 09:49

no caves ty ***** :D ze sa ukazes .. jasne.. sem tam zahram ^^ teraz sa sice venujem PS3, ale..... btw. icq som odinstaloval, takze skype.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 12. 5. 2009 16:25

jezisiiiiii no jo co uz skype ma segra tak pojdem cez nu ok?:D piatok som doma sa ozvem a pls napis mi na teba skype kontakt :D a co paris na PS3jke?:P
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod der.jar 16. 5. 2009 15:04

Zdravím,
mám takový problém s guild kartou. Když si v ní najedu na stránku s monster log tak mám všude místo jmen příšer ???? a pak teda rozměry jakých ty potvory dosahovaly a kolik jsem jich zabil.
Nevíte někdo náhodou v čem je problém, proč mi tam chybí jména těch příšer a mám místo nich otazníky. Zkoušel jsem založit novou hru, ale tam mi dělá taky. Pak když jsem zkoušel nahrát si svoji první postavu, kterou jsem si založil, tak tam se to zobrazuje správně. Jediné, čím mne napadá, že by to mohlo být je upgrade firmwaru (od té doby co jsem si založil tu první postavu uběhly dvě reklamace PSP -> dva updaty firmware)
der.jar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 5. 2009 14:09

mala otazka.. hras MHP 2nd G alebo MHF2 ? ak to prve,, bude to zlym patcherom (ak chces navod PM) ,, ak to druhe, netusim ...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod der.jar 19. 5. 2009 16:37

Hraju klasicke mhf2 originalku z UMD. Co je to ten patcher to nevim (ani nevim co je PM ale tipuju ze personal message) .
der.jar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gaspyk 19. 5. 2009 18:26

Dneska nemam svuj den...fakt sem uz dlooouho takhle nenadaval...davam si pauzu
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 5. 2009 22:49

der.jar: tak to potom netusim :hm ono niektorych monstrov nepozna a su tam ako otazniky,, niektore tam vobec ani niesu (Fatalis family) ... 2nd G je v rozsypanom caji, takze sa musel patchovat ang. patcherom :))

Gasyk: muheheh :D :D (poviem ti pravdu, ze mi to dost chyba a to fakt ! proste, ziadna hra sa tomu nevyrovna.. krasne spomienky nato, naco ty teraz nadavas, dufam, ze nato prides tiez ;) )
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod der.jar 20. 5. 2009 13:58

Tak jsem vyřešil záhadu s otazníkama. Stačilo si nakoupit knížky o těch zvířatech a uz tam mám i jména. Takže jestli jsi říkal že u některýchjmen máš otazníky tak ti bude stačit dokoupit knížku připadně si je přečíst.
der.jar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 20. 5. 2009 16:30

Mno tak toto ma vobec nenapadlo, ja som tie knizky kupoval abych si precital, vobec som nevedel, ze na to maju vplil... pekne.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 22. 5. 2009 16:10

nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolfox 24. 5. 2009 15:29

Mno tak jsem zkusil hammery a nějak už začínám chápat proč je na videích na netu všichni mají :D Udělal jsem si Kut-Ku S nebo U (teď nevim prostě z G-rank Blue)) no Reckless abandon +3, Ele atck up, atck up (sm) a k tomu nějaký brutální kladívko (třeba Dragon Decimator Muhehehehe! :D) a co to s těma monstrama dělá to je nevídané :) Platí: Dá do hlavy čtyři rány a je to hned hotovo :D:D:D
wolfox
First Blood

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 5. 2009 14:40

jo hammer je pre profikov :) treba to vypilovat, ale stoji to zato ..

//
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod der.jar 2. 6. 2009 19:40

Doufam, ze ten novy monster huner unite vyjde i u nas, v USA uz maji predobjednavky, ale u nas jsem nic takoveho nenasel. Za tech 30$, tj cca. 600 bych si to koupil, ikdyz uz mhf2 vlastnim.
der.jar
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků