NEXT LEVEL - zesnulý časopis o konzolích

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tuuurek 12. 11. 2010 10:37

Velká škoda že žádný z těchhle časopisů nevydržel....Od každého max. 4 čísla :/ A to ještě s hodně velkým štěstím...Český trh na tohle prostě není stavěný...
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 20. 11. 2010 14:41

I tady ten byl pěkný http://www.cstd.cz/gametech
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Bodie22 8. 12. 2010 13:57

Trochu bych si chtěl udělat pořádek v tom, kolik čísel jakých časopisů vyšlo tady v čechách, tak poraďte, kdo budete vědět. Některé napíšu přímo já, tak kdyby to nesouhlasilo, tak mě opravte.

MANIAC - 3 čísla

GAMETECH - 3 čísla

SCREENFUN - ?

NEXT LEVEL - 6 čísel

NINTENDO CLUB MAGAZÍN - 6 čísel

JOYSTICK - ?

XGEN - ?

XGEN(GO) - tohle byl asi starý XGEN, který se jen obsahově dosti změnil, nebo se pletu? Jestli ano, tak XGEN rozdělíme na 3 čísla (celkový počet i s XGENGO, samostatný počet XGEN a samostatný počet XGENGO, tudíž součtem obou časopisů vyjde ten celkový počet).
Bodie22
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BeNiSh 23. 4. 2013 14:08

zdravim v zapomenute diskuzi,

pred casem se mi dostal do ruky cesky Nintendo Club Magazin z roku 1993, to asi neni ten, o kterym se tu vyse zminujete, ze? nemel by nekdo z vlastniku N casopisu zajem odprodat nebo alespon oscanovat vsech 6 dilu? dejte vedet, kdo je mate :-D
:: SUPER COM 72 :: NES :: SNES :: N64 :: Wii :: IM :: G&W :: GB :: GBC :: GBA :: GBA SP :: NDS :: 3DS XL ::

SBIRAS, HRAJES nebo se jen ZAJIMAS o klasicke retro hry? pridej se k nam na
:arrow: www.facebook.com/retroGEJMSY :hmm:
BeNiSh
Killing Spree

Předchozí stránka