X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 11. 2014 23:18

Nevím co bych měl řešit. PC mám nově postavený i5 4570, sice jen s integrovanou grafikou (primárně stavěný jako ULN kinczekem), ale zatím syn neměl ze Steamu s ničím problém. Spíš mě šlo o to, že využít již nakoupených her ze Steamu. Platit pálky za hry na Xbox jen kvůli kinect nehodlám.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 11. 2014 23:26

Ale já taky primárně hraju na PC, jenže chápu i výhody konzolí (sám taky jednu mám) a pro pořádek je zmiňuju. Nemusím nastavovat detaily, prostě vložím médium a hraju, mám spoustu jiných her, které na PC ani nejsou, užiju si třeba i to netradiční ovládání... je toho spoustu. A využít her na Steamu... na konzolích jich je opravdu hodně odlišných (na Kinect a různé pohybové věci tuplem).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2014 23:05

Kinect je i pro PC ;-) Akorát teda nevím, kolik her ho podporuje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 11. 2014 23:48

Jo, ale není oficiálně a je to celé takové dost neohrabané.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 11. 2014 00:27

Tak to mě zajímá. Kinect na PC?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2014 18:56

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 12. 2016 23:47

Chci synovi koupit k vánocům Xbox live gold. Má někdo zkušenost s http://www.xbox-bazar.cz? Případně jak to funguje obecně? Přijde jen kod mailem nebo poštou? Chtěl bych to stihnout do vánoc.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků