Série Resident evil

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 1. 4. 2007 16:58

V souladu s pravidly je puvodni tema zamceno. Muzete pokracovat zde :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 4. 2007 19:14

Paare taky jsem zvědav na RE4 pro Wii ale grafiky se to podle mě nedotkne...a těžko říct jestli bych si to kvůli ovládání pořizoval na Wii...raději si počkám na RE:UC

Nedávno jsem v gamecity viděl special edition RE4 pro PS2 v takovém plechovém obalu...fakt luxus a ta cena 899,- byla taky v pohodě...kdybych měl PS2 možná bych do toho šel
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 4. 2007 19:21

Peter S. Kenedy píše:Nedávno jsem v gamecity viděl special edition RE4 pro PS2 v takovém plechovém obalu...fakt luxus a ta cena 899,- byla taky v pohodě...kdybych měl PS2 možná bych do toho šelt/quote]

jj ta edice je nádherná, navíc tam je Guide book, ale jen několikastránkový, škoda, že tam ještě není nějaké bonusové DVD, ale už jen pro ten plechový obal to stojí zato
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 4. 2007 19:36

Jen nechápu proč tahle edice není u GC když navíc RE4 pro GC přišel jako první...štve mě to dost
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 4. 2007 19:38

ten sprievodca hrou je len na par kapitol ( v podstate je to demo plnej prirucky )
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 4. 2007 19:39

PSK: tady v Evropě to je se sběratelskými edicemi docela bída, i když poslední dobou se to už začalo jakžtakž zlepšovat, ale hlavně u PS2, a sem tam X1. I když u X360 už taky vyšlo několik sběratelských edicí. U GC tam v podstatě nebylo nic (snad kromě Zeldy). V USA ale vyšla krásná edice RE4 na GC...

AlienX píše:ten sprievodca hrou je len na par kapitol ( v podstate je to demo plnej prirucky )
jj, je to jen ukázka jak to vypadá
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 4. 2007 19:58

Hmm v USA a to mě štve...ale zas chápu že PS2 hry SE tady budou více protože je tady PS2 rozšířenější než GC
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 4. 2007 07:15

Scan z RE: UC

prvni scan

navic RE4 pro Wii je potvrzen, ma se jednat o verzi s grafikou z GC a obsahem z PS2. nuz se ma ovladat pohyby.

zdroj: http://gonintendo.com/?p=15565

update: je videt hned nekolika scanu z RE:UC, smutna sprava je, ze se hra ponuse ve stylu gun survivoru - fixni pohyb a strileni z prvni osoby. ale lepe neodsuzovat hned, treba to bude mile prekvapeni. mozna se objevi i kooperace. jen doufam, ze to nebude zas jen z prvniho dilu, protoze toho bylo uz opravdu dost.

druhy scan
treti scan

===================

RE4 pro Wii bude obsahovat vse z PS2 verze, pointer bude vyuzit pro strileni, nabijeni (b+svihnuti) a sekani nozem (svihnuti). pohyby ovladace budou vyuzity i pri cutscenach. ve hre bude i trailer na RE:UC. bude hezke zahrat si Separate Ways v graficky neorezane podobe.

prvni scan
druhy scan

Shinji Mikami se omlouva za port na PS2 a omlouva se, ze se neomluvil driv. zajimave.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 4. 2007 14:52

NO tak k RE:UC asi tolik že ten styl gun survivor mě trochu mrzí že bude ale jinak to zatím vypadá solidně...ale zas to vypadá na remake RE1 což by mě dost štvalo

RE4 pro Wii bude fajn že vyjde na Wii...díky ovládání a separate ways se to vyplatí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 4. 2007 15:14

za plnu cenu ani moc nie
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 4. 2007 15:22

v usa vychazi za 30 USD
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 5. 4. 2007 15:36

mno ale snad sam neveris tomu, ze ho tu koupime za 650 korun .o)). Realna cena by mohla byt tak 999, coz je ale vzhledem k cenam Wii her a kvalite RE4 docela prijemne pro lidi, co to jeste nehrali
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 4. 2007 15:39

to je uz o niecom inom
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 4. 2007 15:44

jen jsem zvedav, jak vyresi rozhlizeni, ktere se ovladalo pravou packou
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 4. 2007 17:20

Paar píše:prvni scan
druhy scan

Shinji Mikami se omlouva za port na PS2 a omlouva se, ze se neomluvil driv. zajimave.

Tomu rikam recyklace...nevim, kdo by si to koupil kvuli tomu, ze nuz se ovlada Wiimotem.
Btw. mas nejaky zdroj/link toho, ze se Mikami omluvil za PS2 verzi? Nejak se mi tomu nechce verit, PS2 verze z Resident Evilu 4 udelala komercne uspesny titul, bez ni by uz mozna byl bez prace :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků