Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 12. 2016 16:35

Končím! Já na ten ZASRANEJ Last Guardian prostě nemám nervy. Tak dementně udělanou AI jsem už hodně dlouho neviděl. Já tu hru chtěl mít hrozně rád, ale prostě nemůžu, protože tohle je v podstatě "protect VIP" mise roztažená na několik hodin a jak všichni víme, to je ten vůbec nejhorší druh misí ve hrách vůbec - notabene, když ten dement, kterého máte ochraňovat má tendenci šlápnout NA KAŽDOU ZKURVENOU MINU VE HŘE a zaseknout se na každém rohu!
Prostě ne, tohle dohrávat nebudu, protože poslední půlhodinu jsem strávil snahou přesvědčit toho kočkopsího dementa aby mi spustil ocas po kterém pak vyšplhám z díry a pak aby se doprdele potopil do zatopené chodby - což jsem ještě nedokázal. Kašlu na to a je mi to strašně líto zároveň, protože to mohla být opravdu moc pěkná hra.
A protože to nedokončím, nedám ani recenzi. Teď bych tomu musel napálit 0/10 a to si to až tak nezaslouží. Jen mě to fakt *****
Sorry, za výrazivo, nemůžu si pomoci. :grr:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2016 16:42

Soucítím s tebou!

Asi to nebude hra pro mě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 12. 2016 16:55

V tomhle stavu to je dobré tak možná pro masochisty, ne pro normální lidi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2016 11:39

Pokračuju ve Skyrim a zatím OK. Docela se divím, protože Zaklínač 3 je velmi podobný a prostě neudržel pozornost. Možná mi Skyrim jen sedí víc a možná jsem ho nehrál dost dlouho na to, aby nudil. Rozhodně ale doporučuju. Spíše by mě zajímalo, proč nehraju Zaklínače 3, který má být podle mnoha ohlasů ve všem lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2016 12:41

Proč nemůžu prodávat kradené věci? Protože nemám účet? :D Chápu, že později to jde, ale je to trochu divné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 12. 2016 23:29

Mnjo, tak jsem dohrál singl Battlefield 1. Co na to říct?
Tak především jsem rád, že jsem si hru jen půjčil a ne koupil, protože jinak bych byl asi dost na*ranej. Hra je krátká a popravdě i dost stupidní, protože přesně jak jsem očekával, je to v podstatě režírovaný multiplayer s extra animačkama. Je to krátké, dost nezáživné, předvídatelné, příběhy jsou kratičké a o ničem.

Hodnocení singlu 5/10 - těžký průměr, který táhne nahoru jen grafika.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2016 10:55

Nechápu, kde na to bereš sílu :D Ta 4 byla na začátku tak strašná, že už jsem se k tomu nikdy nevrátil. Ale zase kdo by hrál u BF single. Takový Bad company 1 a 2 byl myslím fajn. Asi už se singl nevyplatí dělat :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 12. 2016 13:46

Hai Všici zbylí Doupáci..., No TD Johne, s Tím Z 3 je problem, Hmmm hodně problema: sice, perfekt Kuoň, i Loďka a Potápění, i Slušnej boj, i Questy, ale dohraješ základ a co dál? osvobodíš Vesnice, nikdo Ti nepoděkuje neb již všude Nevděk Vládne, v Realu i ve Virtuálu...a můžeš se kochat pobíjet všechny respawn Šmejdy, můžeš na Pevnině vše vybrat a pod vodou taky vykrást a končíš nemáš do čeho píchnout, tak pro To, navíc, Tě nutěj do Questů,,šanghaj,,o,,Nás bez Nás,,. No bohužel i Tahle Sága skončila neslavně, jako Gothik,Tesy, atd. a Krerá RPG Sága žije, To mi Povídej, povídej, jsem jedno Ucho!? no mně zbyl jen F 4 x Fujky, kde má ničí Engliš, Repete Questy(prej je To Fičura?! ř
říkaly kluci na Krávě?!)a respawn všeho, hordy jak v Samech = Bitva o Stalingrad, asi ho dám popáte, pořád někde končím v Bugách Questech a slepejch uličkách...a Babo raď. Tož ,,Záclony,, na Vánoce pomozte vyměnit, na ,,vokna,, se vypr - dněte, když je skrz ně vidět, a uživejte si pohodově a v Klídku Vánoc Naplno u Rodinného kerbu a občas přiložte ať Vám ProVúch nevyhasne. STarec Máca od Poustevny Zvon, na Cestě Pod Modrou Oblohou. A pište va ozvěte se mi někdo, neb Samota je pěkná Sviiňa a Nikomu ji nepřeju, hej...

-- 18. 12. 2016 14:48 --

Ahoj N.Marko, ozvi se mi, Díky předem, Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2016 15:40

Marcel: čus :)

tdjohn: Singl se vyplatí - koukni na mě. MP mě netankuje, takže pokud udělají hru jen s MP... já si ji nekoupím = MP se nevyplácí dělat (tak trochu samozřejmě :D ). Proto se těším na nový Wolfenstein, určitě si koupím Shadow Wariorr 2, líbil se mi Dishonored 2 a tak dále. Já jsem prostě jenom doufal, že když už je to WW1, tak se pochlapí a udělají to pro jednou lépe. Krutý omyl. Naštěstí jsem nebyl až tak blbej a hru si půjčil od člověka, který si ji koupil primárně kvůli MP. Kdybych za ni platil, asi bych si dost nadával.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 12. 2016 16:33

Tak právě BF se kupuje jen kvůli MP. Bylo by hloupé nadávat na BF, když singl je jen takové demo.

Ale vypadá to, že jsem dohrál. Prostě nevím, kde berou ostatní čas, ale to se prostě nedá. Mám cca 10 hodin ve Skyrimu a všechno je fajn. Jen prostě nemůžu tři hodiny běhat po lese a sbírat kytky, abych udělal lektvary. Hraní bude asi pro děti ne kvůli tomu, že dospělí už na to nemají, ale spíše protože na to nemají čas :D Fakt nevim. TLOU hraju už dva a půl roku :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2016 19:57

No TD Johne hraní je pro Děti , ztroskontance a Duochodce, kteři ,,Dětmi,, zůstali, nedeospěli, jen Trošek zestárli, viď Nikolo Marko, napiš Díky Máca. Tobě i Všem přeji, ,Hravé Vánoce u Kompu i naživo hry. Stím single souhlas, online není pro Tydýta Marcela.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 02:27

Super, díky. Zase někdy určitě začnu, až se vše trochu uklidní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 12:51

Ještě jsem si dal, protože musím získat peníze na svůj první dům, abych tam naházel knihy, které jsou těžké. Jen jsem se všiml, že při těch 30 FPS to asi nejde hrát. Pokud člověk jen jde dopředu a moc nehýbe s kamerou, tak je to super, ale jak se dívá na všechny strany, tak se to nedá. Takže to asi bude moje první hra, která je při 30 FPS nehratelná. Možná je to něčím jiným. Nemá někdo nějaký tip, kdo to také hraje na PS4/X1?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 12. 2016 14:50

Nehrát. Bugthesda to opět totiž dokázala - X let starou hru naportovali na oproti původním specifikacím superiorní systém a je to prasárna. Co jsi čekal? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 15:46

To jo, ale zase jsem si chtěl zkusit ten slavný Skyrim. Ono to umí nativně 4K na Pro, takže rezerva tam je. Jenže zaklínač je také jen 30. Ale asi jak už na PS4 hraju jen při 60, tak prostě se toho všimnu ještě víc než obvykle. Možná TPS je v tomhle lepší a není tak obtěžující. Zase největší výhoda TES her je, že jsou z pohledu první osoby. Prostě se mi to líbí a hrát to z třetí je škoda. Třeba GTA z první mi přijde o ničem. Je to různé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků