Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2017 22:36

Wipeout také jednou konečně zahraju. Jsem ho vždy nějak minul.

Ale zkoušel jsem po delší době Witcher 3, protože přece je to super hra. No, bohužel, pro mě asi ne. Prostě u toho usínám a vůbec nechápu, proč to hrát. Skyrim mi přesně sednul a když vím, že můžu běhat po lese v něm, tak Witcher prostě pro mě nemá nic zajímavého. Možná příběh je dobrý, ale já nebudu tři hodiny dělat *****, abych se dostal k příběhu. U Skyrimu prostě hraju a užívám. Obě jsou to docela odlišné hry, ale prostě W3 styl mi nějak nesedl a nebo nemám na to náladu. Je to škoda, mám i všechny datadisky, ale zatím posílám k ledu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2017 19:53

Konečně jsem se dočkal :D V tomhle to má špatné MS, který vydá dobrou hru, ale další dvě třetiny si musíš koupit jako DLC a nikdy to snad na disku nevyšlo.

Obrázek

-- 10. 8. 2017 21:20 --

Týpek na EG se ptá :D
Is it still *****?


Fakt je to špatná hra? Koho znám, tak ji chválí. Jasně, nemají vkus na hry, ale co se dá zkazit na Fallout? Skyrim mě baví celkem dost, tak by to mohlo být podobné?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2017 20:23

Tak jsem nakonec neodolal a koupil PS+ před zdražením, protože jsem měl v cloudu Skyrim pozice :D Hned jsem začal ladit svého mága...

Ale zkusil jsem JC3 a zase pecka. Ty hry jsou rozbité, mají divné věci, ale zároveň nic lepšího na vyblbnutí člověk nenajde. Wingsuit přidal té hře strašně moc. Jen by to chtělo nějakou platformu, kde ta hra spíše funguje :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 10. 2017 00:43

Mezitím jsem dojel The last of us a jen to potvrdilo, co jsem tušil. Ta hra je pro mě úžašná. Přesně takhle si to představuju. Jak je Uncharted tupé a takové o ničem, tak tady vše fungovalo. Dají se tam najít chyby, ale prostě proti běžné hře je to úplně něco jiného. Jen je teď těžké cokoli hrát, protože to nemá šanci tak vtáhnout. Nevěřil bych, že ND dokážou udělat něco tak skvělého. Ten poměr všeho se mi líbil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 11. 2017 16:55

Ahoj TD Johne, je To Fakt mć špatný tuplem pro Ty s,,Massabob englišem,, rozehráto od vydání po Pátý, a Bugů Tam je ajajaj, a engliš Help je sice na WIKI, ale To si Máco moc nepomůže, další Lahůdky _ Respawn všeho, Blbá fičura u Rytýřů- Repetice Qučstů, v Brnču Tě dostane pár Much či Svorka psů a podobné Cypoviny na každém Kilometri, bez CZ Mana nepoznáš Hlavní Linii, aby si mohl zahrát a Dohrát, zlatej střed, Prostě Fallout III. Tulák z Planí a jeho Vlčák Rolf ani náhodou, Toho jsem GOTY v englišu dohrál bez Problema...Ale Fujky ČTVORKU, ani náhodou a navíc To je ,,Bitva o Stalingrad,, Blood a Hnis fujtábl, ale utrh som si Tác vod Huby tejden po vydání a chcu To dohrát, když jsom si To Kupil, hej nas - raté Smutné MACO, brou, dohrál To tady někdo, ...na Smutný Krávě To chcíplo taky... No napiš, Díky předem, třeba na SZ nebo sem...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2017 13:16

Konečně jsem dojel Metro 2033, ale docela mě to zklamalo. Za prvé to vypadá, že to někdo splácal v garáži, což je OK. Mělo to občas skvělou atmosféru, což je super. Ale ten konec vše zabil. Jak dva konce? Co je to za *****? A běžný konec je vlastně špatný konec. Co to jako má být? Celou hru jsem vlastně ani netušil, kdo je ten zlý nepřítel. Takže nějak nechápu, jak někdo může takhle pokazit asi docela zajímavé téma. Nebo to tam nějak zapadá? Nechápu. To mám z toho, že zkouším osmičkové hry :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 12. 2017 00:58

Už sem píšu jen já :D

Teď hraju docela dost. Po trapném Metru jsem dal Left behind a Lost legacy. A to by mě právě zajímalo, jak to vidíte. LL je prostě zase strašně tupá hra, která je občas docela fajn. Ale její hraní je pro mě většinu času ztrátou času. Prostě nic mi to nedává a ty dementní skoky mě vždy rozhodí. Co to jako má být? 50 metrů skok? Stejné jako Uncharted 4. Asi to není pro mě.

Ale Left behind, to byla jiná příhoda. Jedny z nejlepších tří hodin, které jsme kdy u hraní zažil. Od začátku do konce maximální zábavnost a konec to vše jen zpečetil. A já pořád nechápu, jak jedno studio může dělat takové sračky a zároveň klenoty :D Chápe to někdo? V TLOU je prostě vše na nejvyšší úrovni a Uncharted je taková hra o ničem, kde je jedna ***** vedle druhé. Koho třeba baví lézt někam, když je tam jen jedna cesta a ještě svítí? To může rovnou vylézt sám a já se jen podívám :D

Nechápu...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 12. 2017 21:21

Dyť jsou Vánoce, tak snad to tu pofrčí, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 12. 2017 16:37

Hai TD Johne a Co Ta F4 - Goty, polepšili a nebo još Větší Pekielko než základ, je To v Englišu, Hej?! Díky za Info, Já se asi z Fallouta 4 picnu! Povídej a Přeháněj, zatím ma zahraňuje Klasika AAAA 3D i 2D v RPG i v STG + Stařešinky, hehe bez Zvuku je To,,Tichá,,Bomba, když neslyšíš jestli Kolem Tebe za,,Roštím,,něco Funí!? Hehe, Piš , vystačíme si ve Dvou, né, Teď Hraješ Co?! Díky , Tvůj STarec Marcel od Zvonu, na Cestě Dobra,...Fajn Hravé Svátky, zase Sám...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2017 22:30

Ten Fallout 4 GOTY jsem pořídil a hrál asi 10 hodin. DLC nejsou na disku, což je podvod a u trojky to bylo. Hra sama o sobě je divná. Nemá to nic společného s jedničkou a dvojkou, ani trojkou. Takže je to něco nového a vůbec mi to zajímavé nepřišlo. Je to postavené na stavění všeho možného, což je dost nuda. Zlatý Skyrim. Odloženo na neurčito.

Jasný, zbyli jsme tu na sebe :D

Teď více zkouším ten Skyrim a fakt mi to přijde dobré. Taková vánoční pohodovka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2018 15:27

Dohrál jsem Evil Within 2
jedničku jsem nedohrál, protože některé designové rozhodnutí mě vytočily doběla. Dvojku jsem ale slupnul jako malinu. Jako jo, furt tu jsou skoro až archaické postupy a technologie taky není nijak super. Příběh není převratný a tak dále. Ale prostě se mi to dobře hrálo.

Jo a hlavní hrdina mi byl z nějakého důvodu esteticky strašně nesympatický.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 1. 2018 15:34

Potrebujes dohrat 1 abys pochopil pribeh 2?

1 jsem taky nedohral protoze to bylo po case porad dokola to same.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 3. 2018 20:13

Ani ne. Hra samozřejmě počítá s tím, že jsi hru už hrál, ale jednak je zápletka docela jednoduchá a pak taky postavy během rozhovoru nejsou nijak kriptické ohledně událostí jedničky. Neřeknou všechno do detailu, ale pohoda.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondro_k 13. 3. 2018 17:38

ondro_k
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2018 18:27

Smazalo mi to všechny kontakty a zničilo mobil :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků