Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2017 23:36

Wipeout také jednou konečně zahraju. Jsem ho vždy nějak minul.

Ale zkoušel jsem po delší době Witcher 3, protože přece je to super hra. No, bohužel, pro mě asi ne. Prostě u toho usínám a vůbec nechápu, proč to hrát. Skyrim mi přesně sednul a když vím, že můžu běhat po lese v něm, tak Witcher prostě pro mě nemá nic zajímavého. Možná příběh je dobrý, ale já nebudu tři hodiny dělat *****, abych se dostal k příběhu. U Skyrimu prostě hraju a užívám. Obě jsou to docela odlišné hry, ale prostě W3 styl mi nějak nesedl a nebo nemám na to náladu. Je to škoda, mám i všechny datadisky, ale zatím posílám k ledu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2017 20:53

Konečně jsem se dočkal :D V tomhle to má špatné MS, který vydá dobrou hru, ale další dvě třetiny si musíš koupit jako DLC a nikdy to snad na disku nevyšlo.

Obrázek

-- 10. 8. 2017 21:20 --

Týpek na EG se ptá :D
Is it still *****?

Fakt je to špatná hra? Koho znám, tak ji chválí. Jasně, nemají vkus na hry, ale co se dá zkazit na Fallout? Skyrim mě baví celkem dost, tak by to mohlo být podobné?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2017 21:23

Tak jsem nakonec neodolal a koupil PS+ před zdražením, protože jsem měl v cloudu Skyrim pozice :D Hned jsem začal ladit svého mága...

Ale zkusil jsem JC3 a zase pecka. Ty hry jsou rozbité, mají divné věci, ale zároveň nic lepšího na vyblbnutí člověk nenajde. Wingsuit přidal té hře strašně moc. Jen by to chtělo nějakou platformu, kde ta hra spíše funguje :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 10. 2017 01:43

Mezitím jsem dojel The last of us a jen to potvrdilo, co jsem tušil. Ta hra je pro mě úžašná. Přesně takhle si to představuju. Jak je Uncharted tupé a takové o ničem, tak tady vše fungovalo. Dají se tam najít chyby, ale prostě proti běžné hře je to úplně něco jiného. Jen je teď těžké cokoli hrát, protože to nemá šanci tak vtáhnout. Nevěřil bych, že ND dokážou udělat něco tak skvělého. Ten poměr všeho se mi líbil.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor