Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 28. 12. 2014 02:24

Wii U je soucastna generace?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 1. 2015 12:39

Nehraje to nekdo (dobre) Smash Bros Wii U? Mne proste smysl te hry nejak unika. Verim, ze je to hra dobra jenom je strasne tezky se do ni dostat.

Intro s mne totalne nazhavilo a hra je pak jenom v podstate o tom kvedlat s packama a modlit se aby clovek nekoho zasahl. Proste des, bes, chaos - castokrat se mi stalo ze jsem porad jeste bojoval i kdyz uz mne nekdo odpalkoval pred 10 vterinama. O hre osmi lisi ani nemluvim... Proste je v tom nejaky system?

Mimochodem po dlouhe dobe mne zase dostala uvodni melodie u hry. To je proste naprosto epicka zalezitost, az se da tezko uverit ze je to hra kde bojuji Pikachu a Kirby... Mnohem lepsi nez Brawl ktery znelo jako z Tetrisu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 1. 2015 13:49

Je to stále stejné, stejné jako u předchozích dílů, nemá to systém, je zde pár pohybů, ale nic nápaditého ... rozhodně bych neočekával možnosti jako u klasické bojovky. Celé věci trochu napomáhá využívání celkem slušné škály předmětů.

Lze postavy vychytat, naučit se je, ale na konec jsem se vždy omezil na jeden 2 útoky.

Kouzlo hry tkví ve sběratelství a přidružených modech, to je opravdu hodnota té hry.

Vydržet nebo zahodit :-)
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 1. 2015 15:06

No to je prave to cim si nejsem jistej. Jestli je to jako Mario Kart, ktery sice vypada strasne jednoduse ale v jadru jsou to vlastne dost propracovany zavody, nebo ne.

Ono to sbirani tech trofeji mne zatim asi motivuje nejvic. U mne ty boje proste nefunguji tak jak bych chtel...coz mne fakt mrzi, a mrzelo mne to i u Brawl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 8. 1. 2015 11:54

Lo!Zza: zkus se podívat na Ninty.cz, tam to dost lidí hrává po večerech a co jsem sledoval, tak jsou hodně šikovní (někteří). Domluv si s nimi zápas a oni tě něco přiučí. Taky mi to přišlo jako zběsilej chaos, ale stačí to trochu okoukat a už taktizovat s čím se kam postavit a hlavně - vědět jakou postavu hraje protivník a čím může útočit.. na ovládnutí tý hry asi nestačí pár minut.. ale jak to má nintendo ve zvyku - hrát se to dá obstojně hned a člověk z toho má radost, ale bejt v tom dobrej, to je jiná.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 1. 2015 09:21

Jak to zkusim vecer prolitnout, ale online si jeste netroufam. :D Ja si v tuhle chvili radsi prectu nejaky tipy a podobne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 1. 2015 09:35

Jeste k tem Smash Bros. Koupil jsem si i verzi na 3DS (puvodne jsem ani nechtel ale cena byla hodne prizniva, tak jsem neodolal) a jedno amiibo. Chapu to spravne, ze za tu amiibo postavu bojuje CPU a ja ho ovladat nemuzu? Ja myslel ze to bude neco jako osobni charakter/avatar...

A nevi nekdo jestli se da syncovat odemceny postup z Wii na 3DS? (postavy, levely, itemy...)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 16. 2. 2015 10:57

Mám menšího peška. Nejde mi pustit SD karta na Wiičko, aktuálně mám softík 4.3E tuším a SD karta 512MB.

Máte s tím zkušenost nějakou někdo ...? s tím souvisí další akce, která se mi taky nepodařila o vejkoši.

Je možné přetáhnou stažené hry na Wii na Wii U a pokud ano, jak to udělat.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 16. 2. 2015 17:59

Hry jsem přetahoval už před hodně dlouhou dobou, ale šlo to. Obecně musely být obě zařízení připojená k internetu, na Wii se stáhla nějaká aplikace z Nintendo shopu (zdarma), ve WiiU už snad byla od přírody (byla vidět jen ve Wii režimu). Pak to přeneslo licence z jednoho na druhé a SD karta se pak po přendání do WiiU dala používat včetně her na ní. Před tím je ale nutné odstranit všechna SW udělátka co možná ve Wii máš (Homebrew channel a podobně), je s tím dost práce.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků