Sega Dreamcast

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 12. 2005 21:50

Kdo máte tuhle konzoli??Je vážně suprová...Hned bych ji bral, jen ji sehnat.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 12. 2005 10:15

o prazdninach jsem narazil na ceskou stranku, kde dreamcast prodavali. sice mirne nad cenou :mrgreen: ale nic peticiferneho..
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 6. 12. 2005 20:28

To jde.....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 6. 12. 2005 21:31

Podle mě byl problém, že Dreamcast přišel příliš brzo a současně tím pohřbyl i Saturn.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abron 16. 2. 2006 01:05

Mel jsem ho a je mi lito, ze jsem ho prodal. Gamepad byl uplne perfektni. Klidne bych si ho znovu koupil,ale uz bude asi trochu problem (.
Skoda.
Abron
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 16. 2. 2006 12:16

Mno mají ho stále třeba na http://www.play-asia.com nebo na http://www.lik-sang.com - nevim presne kdo z techto dvou tu konzoli má.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shadee 16. 2. 2006 22:52

Bohužel jsem ten svůj již před lety rozbil (nechtěně), ale faktem je že bylo hrozně málo her, hold tahle mašinka až příliš předběhla svou dobu.
Shadee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 17. 2. 2006 07:34

Zase tak málo her nebylo - není. Je jich okolo 300 a co hra to hit a velice často to jsou velice povedené konverze PC her.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 10. 5. 2006 19:36

kdyby tu byl někdo kdo by se chtěl dreamcastu zbavit nechť se mi ozve. :)
A kdyby tu byl někdo kdo by byl ochotný dát za nový nerozbalený Dreamcast 5000Kč, tak vím ICQ na borce který má údajně 3ks.
Pro mě je 5000kč přemrštěná cena, spokojil bych se s nějakým použitým, ale zato levnějším.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2006 19:39

hned bych bral, ale je to drahe
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokariko 10. 5. 2006 19:47

ja mam dreamcast a nepredam:) mam aj Visual Memory Unit:) Dreamcast Roxorz:)
kokariko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2006 19:49

dreamcast bych chtel hlavne kvuli rayman2 a shenmue 1 a 2. to staci. urcite by se ale nasly dalsi pecky
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 10. 5. 2006 19:49

Já Dreamcast mám, a asi bych ho prodal, tak jestli máte někdo zájem tak dejte vědět, třeba se domluvíme.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2006 19:52

za kolik? cena je to podstatne... nezapomen, ze v pripade dobre nabidky jsem prvni na rade :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 10. 5. 2006 19:57

teda takovou rychlou odpověď jsem teda nečekal. BTW Shenmue 1 a 2 jsem si ztáhl a jedničku vyzkoušel pod emulátorem (protože o ní všichni mluví) a zjistil jsem, že má překvapivě hezkou grafiku a určitě je to supr hra, ale na PC se mi to hrát nechce. Krom toho jsem zjišťoval nějaké info o DC, shlédl nějaké ty videa a prostě jsem nabyl dojmu, že je to supr konzole na kterou je hodně kvalitních her, které mi na PC chybí (momentálně nemám žádnou konzoli) a tak chtěl bych si DC chtěl pořídit. Sice se dá objednat z play-asie, jenže problém je v tom, že poštovné by bylo zhruba $100, takže by se to prodražilo.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků