Ordinace Dr. Míši

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mahorero 1. 7. 2013 22:07

:arrow: synovec, co mu jsou 3, neomylně zvolil klasiku, mezi všema těma Metroidama, Zeldama a Donkeyema
Přílohy
DD.jpg
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 7. 2013 21:58

Ten kluk se vyzná.)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 9. 10. 2013 10:20

Přátelé Nintenda poraďte je nějaký důvod si pořizovat konzoli Nintendo 64?
Vyšli na 64 vůbec nějaké exkluzivní hry? :hm
Chtěl sem pořizovat NES ale zatím to asi odložím.

Doma mám WII a PS2 :nenapadne
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 10. 2013 11:13

Pro mě byly důvody k pořízení N64: Majoras Mask, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie, Golden Eye 007, Perfect Dark, Conkers Bad Fur Day, Diddy Kong Racing, Pokemon Stadium, Turok 1/2, Donkey Kong 64, Sin and Punishment, Star Wars: Rogue Squadron, SW: Shadows of Empire a Superman 64.. toho ale spíš tak pro zasmátí.. :D Samozřejmně her by bylo o trochu víc ale některý už za ty roky předělali na DS nebo 3DS, jako Ocarinu, Starfox, Mario 64.. takže ty znova nepotřebuji :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 10. 2013 15:43

Jet Force Gemini, Command & Conquer, Killer Instinct Gold, Blast Corps, Cruis'n World, Extreme-G, Mario Kart 64, Paper Mario, Mischief Makers, Yoshi's Story - i když je Nintendo moje cesta, tak bych ti zrovinka N64 nedoporučil, bo ovládání je revoluční, ale první svého druhu, tam bych viděl největší kámen úrazu.

Snad neexistuje konzole od Nintenda, která by měla víc exkluzivek.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 10. 2013 15:51

souhlas s doktorem. Exkluzivních her hafo (ten C&C teda ne, ale jinak...), jen to ovládání, respektive ovladač je na dnešní poměry dost o hubu a je problém si zvyknout, pokuddnes hraješ na Xboxu, nebo PS3, respektive Wii U.

Na druhou stranu (nevím to z vlastní zkušenosti) dost her se dá koupit digitálně na Wii, nebo se dá použít nějaký emulátor, čímž se tedy obejde problém s gamepadem, pokud by jsi ho neskousl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 10. 2013 16:11

Je to jak píšeš, ovladač prostě peklo na dnešní poměry, tehdy jsem to tloukl a měl jsem pocit, že to je to nej ... dal bych nevím co, kdybych si mohl zahrát ty pecky s lepším ovládáním, případně v lepší grafice.

Úžasné hry, které jsem už nevnímal jako dítě a první, opravdu moje konzole. Koupil jsem si ji tehdy za 6999kč bez hry, kterou jsem si pořídil až po 2 měsících. Než jsem si koupil vlastní hru (Jet Force Gemini za 2799kč) hrál jsem půjčeného Blast Corps a Mario Kart 64
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 10. 2013 16:39

Kazdej ovladac starsi konzole je dnes jiz out of date, nejen ta grafika (ktera tenkrat nemela obdoby:) Kdyz si dneska vezmu do ruky Dreamcast ci Gamecube pad, fakt uz to neni ono a uplne mi nesedi. To same link (Kdyz pominu Atari tak spolu s N64 ovladacem prvni analogy vubec).
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 9. 10. 2013 19:24

Hmm takže konzele Nintendo 64 s jedním ovladačem za nějakejch 450,- Kč ny asi nebyla zas tak špatnej kauf :hm
Koukal sem že i Gamecube se dá sehnat za nějakých +-1000,- :love:
Veřte že mám o čem přemýšlet O:-)
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 9. 10. 2013 21:18

A tuhle hru mám dost oblíbenou i když sem jí nikdy nehrál přímo na SNES:
http://hans1983.rajce.idnes.cz/Konzolov ... 013095.jpg
trošku off topic je moje skromná sbírka:
http://hans1983.rajce.idnes.cz/Konzolov ... 013096.jpg
GENJI má přidanou hodnotu, protože sem jí vyhrál v soutěži OPS2 ;-) na tu dobu měla hra nádhernou grafiku, ale dohrál se jí hrozně rychle :D
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 10. 2013 11:57

Kingdom Hearts schvaluji. GT4 schvaluji. Killzone schvaluji.
Ještě ti ale chybí spousty opravdu peckových kousků.

Game Cube je nádherná konzole - už jenom z designového hlediska, ale jestli můžu doporučit, kup si radši nějaké starší Wii. Cenově by jsi na tom měl být +- stejně, ale jednak je Wii zpětně kompatibilní s GC, takže si zahraješ úplně všechno a pak taky tu jsou Wii hry. Nejlepší poměr ceny a výkonu pokud ti jde o prachy. Jen bych doporučoval si k Wii sehnat klasický gamepad, protože hrát staré hry na Wii Motionu je poněkud divné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 10. 2013 12:54

Pár příspěvků navrch psal, že doma Wii má :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 10. 2013 13:05

A jo, to je fakt.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 10. 10. 2013 15:12

Wii mám :-)
A Classic ovladače hned 4ks (protože sem myslel že se dají použít bez motionu a ty mám jen 2ks :-D ) a taky mám jen jeden nunchuck :-(

Tady jsou Wii v režimu SNES :-)
http://hans1983.rajce.idnes.cz/Konzolov ... station_2/
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrewkay 10. 10. 2013 23:31

Neměl by někdo zájem o N64?
Kromě toho, co je na obrázku, mám ještě jeden ovladač a 2x controller pak.
Veškeré vybavení je vyčištěno (konzoli, ovladače i hry jsem rozebral, plasty omyl jarovou vodou a kartáčkem a elektroniku vyfoukal. Kontakty konzole a her jsou ošetřeny kontaktolem. Velmi dobrý stav - plně funkční.
Přílohy
image.jpg
andrewkay
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků