Ordinace Dr. Míši

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hans1983 2. 11. 2013 10:42

:?: Ahoj všem, dostal se mi do ruky propojovací kabel na GBA a jelikož mám už dva GBA zajímá mě tip na nějakou hru pro multiplayer.
Budu rád za vaše tipy!

PS: Jak je to s tím jestli je potřeba mít v každém GBA kartridge s hrou??? Zatím mám je Super Mario World 3, ale jen v jedné kopii a šel mi pustit Brosh Smash pro 2 hráče :D
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 2. 11. 2013 19:25

Parádní je Advance Wars a stačí mít jen jednu kazetu na všechny připojené GBA.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 4. 11. 2013 00:26

V Mario Party Advance jsou geniální hry pro dva.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 18. 11. 2013 14:11

Asi potřebuju léčit protože už mi opět dorazil balíček co v sobě skrýval věci od Nintenda! :D
Tentokrát sem Wataře pořídil kámoše GB a nějaké hry :oops:
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 20. 11. 2013 11:52

A kde nakupuješ? :?:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans1983 21. 11. 2013 21:25

Nakupuji na aukro, ebay, sbazar, bazos.
Už mám docela plnou vitrínku :D

Obrázek
zesilovač JVC AX-1100, CD Technics SL-PG440A, gramofon JVC L-AX3, přenoska Nagaoka MP-110, DVD+VRC Daewoo DF-7100, repro Monitor Audio 14 Gold, phono Audio-technica ATH-T500,Panasonic SA-HT850 homecinema 5.1 systém
Hans1983
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 21. 11. 2013 22:35

Ty bazarový stránky neznám, začnu na ně taky jukat :-)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 7. 2014 07:29

Tak jsem po delším čase prolejzal digitální sbírku všeho možného a narazil jsem na pokračování komixu Lovecká sezóna, který jsem postoval několik listů naz5.

Příběh s názvem Gecko, což je vlastně slečna, která zachránila Šredrovu školu před katastrofou. Komiks nejenže je příjemný tím, že se jedná o běžný příběh mladého kluka, co rád hraje a je tak trochu outsider, ale také se překvapivě okrajově dotýká ožehavých témat.

ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázek

Moc se mi líbí styl kresby autora, od nějž mám asi 6 komiksů, kde tohle je 3 který tady vystavuji.

PS: koukal jsem, že na posledním listu, předposlední okno, mám chybu v oslovení, ale už jsem se na to vyflákl a neopravoval jsem to .-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 7. 2014 11:28

Wart, uprostřed bouře - pokud máte rádi těžký RETRO, nebo spíš vostrej OLD School, nebo ještě lépe totální pravěk, tak tenhle komix je přesně pro vás - vyšel na jaře 1991

Výchovné postoje použitých známých postav jsou jasně účelové. Mno dobrou chuť :-]



PS: mimochodem k tomuto příběhu se váže zajímavost z universa Maria. Wart (lze přeložit jako ropušák, bradavičák apd.) je postava známá v Japanu ze hry The Legend of Zelda: Link's Awakening, tam vystupoval jako Mamu a také se objevil ve hře Super Mario Bros. 2, pojmenovaný jako Wart. Je to transformace žáby, na rozdíl od Bowsera, který je vlastně želvák.

Jeho kořeny jsou obsaženy už v příběhu Dream World of Muu, ve hře známé pod názvem Yume Kōjō: Doki Doki Panic.

V komiksu jde spíše o odkaz na tuto postavu.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 9. 2015 10:04

Probíral jsem doma jednu starší krabici a objevil tam staré ceníky jednoho shopu v Praze. Ceníky her N64 a Dreamcastu.

Bohužel není dole vidět adresa, jak jsem to špatně naskenoval a co hůř, následně jsem papíry roztrhal a vyhodil :-\

Jenalo se o PSX Centrum, adresu už nevymyslim, kupoval jsem tam tehdy toho Donkey Konga 64 s expanzí za 2399kč :shock:

ObrázekObrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 9. 2015 13:58

Masakr no... A pak že jsou dneska hry drahé :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 30. 9. 2015 01:23

Pamatuju si, kdyz sem tenkrat jako malej koukal na staryho GameBoye (cihlu) za 5999,- To byly tenkrate palky :D
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků