PRODÁM, KOUPÍM, VYMĚNÍM

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pierek14 30. 10. 2005 15:14

Na GBA jsem nikdy moc hry nekupoval ,protoze byli drahsi - stali v minulosti okolo 1700 a NDS ma stejne leprsi grafiku
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 10. 2005 21:26

No to NDS prodám podle toho kdo mi kolik nabídne. Tak se zeptej toho svého kámoše kolik by za něj dal. Je to z Japonska a je ve skvělém stavu....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 10. 2005 15:45

Trochu vám škubnu nit. Scháním veškeré podklady k NINTENDU - tj.PŘEDEVŠÍM :!: booklety :!: , návody, plakáty apd. platím na dřevo :-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 10. 2005 19:02

jj plakáty bych taky rád
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 31. 10. 2005 19:09

no do takovych chujovin bych asi neinvestoval... :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 31. 10. 2005 21:44

2 dr.miša > Mám německy tištěný reklamní booklet k Nintendo Entertainment System někdy z roku 1990 nazvaný Der Mann des Jahres! formátu A6 (na přebalu je cca 10 cm velký, štěstím zářící Mário s podezřele vypadající muchomůrkou v ruce...). Ale vzdávat se mi toho pravda moc nechce, dýchá z něj těžká nostalgie. Ale scan můžu poslat zdarma :)
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 10. 2005 21:49

Tak to naskenuj a pošli mi to prosím. Můj mail je pier.kurth@gmail.com - třeba to vystavím na svůj web :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timeforce 31. 10. 2005 22:21

prodam xbox360 cenna dohodou ..
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 31. 10. 2005 22:29

to si jako delas p*del nebo co?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 31. 10. 2005 22:37

2pierek14> Už se to pokouším poslat, jen zatím nevím, jestli mi to tu proleze "lajnou". Je toho cca 35 MB (osm obrázků), ale jak jsem tak na to koukal, ten scan není nic moc. Je to v PNG jen na 200 dpi a místama je vidět, že se originál trochu leskl (naštěstí jen v místech, kde je to mimo obrázky; podklad je totiž černě lesklé barvy). Kdyby to dnes nedošlo, tak zítra :) Takže to případně ber jen jako demo, na kvalitní scan bych to musel nejspíš "rozsponkovat" a pořádně vyrovnat.
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 11. 2005 13:17

To je v pohodě... pošli mi to nekvalitní, jsem hrozne zvedavej co to je, to co to máš.

to Timeforce: Co takhle za symbolickou 1 KČ? ;D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 11. 2005 14:19

CHE!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 1. 11. 2005 16:43

to Timeforce: vymenil bych ho za PS3 nebo Revolution, oboji mam dve, co chces radsi?
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 11. 2005 17:44

[quote="Karel Kališ";to Timeforce: vymenil bych ho za PS3 nebo Revolution, oboji mam dve, co chces radsi?[/quote] Asi tak nějak, ale na apríla je ještě trochu brzo ne?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamik 2. 11. 2005 05:01

Tady ho budou mít 5. prosince a cena prý bude 11990,- http://www.surtep.cz/www/XBox-Microsoft ... X-box.html
Kamik
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků