"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 1. 2016 03:54

Velikost HDD a neduh ze se kazda krabicova hra musi nahravat na disk tomuhle stylu hrani zrovna nenahrava. Na PS3 jsem si mohl rozehrat her kolik jsem chtel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 1. 2016 16:37

Taky to nechápu. Proč proboha zasírají už tak přeplněné HDD dalšími gigabity dat? V minulé generaci byl 500G HDD zárukou, že se člověk obejde bez mazání docela dlouhou dobu. Dneska? Dneska člověk nemá podobnou alternativu, protože HDD který by nabídl 5 - 10 krát jako větší místo než to co se instaluje jako základní nabídka jako tehdy, jednoduše není cenově dostupné. Prostě votřes.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2016 11:34

Njn, s místem na disku je to bohužel prasárna...dlouho přemýšlím, že koupím 2 TB disk, ale dávat další 3000 Kč, no nevím, ikdyž zase na druhou stranu, je to cena jako za dvě originálky.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 5. 2016 18:17

Koupil jsem včera jedno postarší
Obrázek
a k tomu
Obrázek C&C
a
Obrázek
Halo 4

Někdy v pondělí by mi měla přijít Forza 4, plánuji ještě Halo Wars, Ace Combat a Condemned. Možná k tomu časem přidám ještě čtyři, nebo pět kousků, ale víc toho asi nebude, protože multiplatformovky jsem kupoval na PS3...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 5. 2016 18:55

Tvůj první X360? Jsem myslel, že už máš. Jinak gratulace, ta konzole se MS fakt povedla a je tam pořád co najít.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 5. 2016 20:51

tdjohn píše:Tvůj první X360? Jsem myslel, že už máš. Jinak gratulace, ta konzole se MS fakt povedla a je tam pořád co najít.
;-) srsly? Ani bych neřekl...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2016 00:02

Jako jdeš trochu pozdě, no :D Ale třeba GOW 1 byla pro mě super pecka. V 2006 to musel být megazážitek. Ta Forza je fajn, ale auta moc nehraju. Forza horizon nebylo špatné, ale dnes je to už spíše staré a na PS4 budeš mít lepší. Halo není špatné, ale pokud tě nebavila jednička, tak lepší už to nebude. Jednička byla snad jediná, kterou jsem dohrál... to je divný, mám snad všechny díly a asi jsem je nedojel? Už ani nevím.

Právě ty multiplatformy tam jedou luxusně, takže RDR a GTA IV si tam konečně můžeš zahrát při 30 FPS a s normálním loadingem. Když jsi hrál ostatní pecky na horší platformě, tak teď už tě to asi moc nevytrhne, ale tenkrát to byl dobrý důvod.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2016 02:19

Hrál jsem GOW2 cca rok poté co vyšlo a jako nic moc, respektive jo, dobrá hra, ale fakt radši u ní nepřemýšlet, jinak si člověk poškodí závity.

HALO 1 až 3 - opět to samé. Pověst téhle hry je větší, než samotné provedení. Navíc zakončené dvojky, to je zločin proti dobrým mravům. Tady moje starší recenze na H1 a H2 http://markovo.blog.doupe.zive.cz/2012/06/halo/
http://markovo.blog.doupe.zive.cz/2012/07/halo-2/
Trojka podle mne cca 7/10.
RDR mě z nějakého důvodu nebavilo hrát, byť je to skvělá hra. GTA4 je nepovedené GTA - nezájem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 15. 5. 2016 03:14

N.Marko > Lost Odyssey si sežeň, to by tě mělo bavit. ty jsi na ty old school JRPG

Fable 2 taky určitě stojí za zahrání.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2016 11:23

N.Marko píše:Hrál jsem GOW2 cca rok poté co vyšlo a jako nic moc, respektive jo, dobrá hra, ale fakt radši u ní nepřemýšlet, jinak si člověk poškodí závity.

HALO 1 až 3 - opět to samé. Pověst téhle hry je větší, než samotné provedení. Navíc zakončené dvojky, to je zločin proti dobrým mravům. Tady moje starší recenze na H1 a H2 http://markovo.blog.doupe.zive.cz/2012/06/halo/
http://markovo.blog.doupe.zive.cz/2012/07/halo-2/
Trojka podle mne cca 7/10.
RDR mě z nějakého důvodu nebavilo hrát, byť je to skvělá hra. GTA4 je nepovedené GTA - nezájem.

Zrovna jestli jsi začal dvojkou, tak třeba to bude tím. Mě dvojka moc nebavila, i když měla být lepší. Trojka je zase ale super a Judgment neurazí, ale žádná sláva.

Halo je divný, tam to fakt nechápu. Prostě ty hry mají něco, co mi vadí, ale ta jednička mě chvíli fakt bavila hodně.

RDR je také takové zvláštní. Já ho dohrál jen jednou a asi chápu, co ti vadí. Pak jsem to několikrát rozehrál a vždy přestal. Není tam ten tah tak silný, aby se to hrálo dál.

GTA IV je nejlepší GTA vůbec, takže nevím, co se ti nezdá. I podle hodnocení je to nejlepší hra na minulé generaci :) Co ti na ní vadí? Postavy jsou luxusní, engine je dodnes nepřekonaný, jinak běžné GTA bez nějakých *****. Pětka zase přidala takové ty crazy věci a už to není ono.

Fable 2 je fakt zajímavé, jen je tam dost tearing, takže jsem se daleko nedostal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2016 11:27

Fable 2 jsem hrál demo a ne, nelíbila se mi ta hra.

GOW2 - příběhově mě ta hra nevadila, tam jsem měl jiný problém. Rychleji se běhá v dřepu WTF? Ostřelovačka na jeden náboj a je to v budoucnosti WTF? Atd.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2016 11:31

Ta hra soupeřila s "blbostmi" typu Uncharted. Je to akční hra, která se musí hrát a ne moc přemýšlet :)

-- 15. 5. 2016 12:40 --

Mi připomnělo ten úplně mimo hák ve 4 :D Zkus u toho přemýšlet a uvidíš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2016 14:23

Pravda.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 5. 2016 17:32

Táááákže dneska

Obrázek
Obrázek
a
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 5. 2016 21:14

Včera přišlo:
Obrázek
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků