"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 6. 2016 21:09

Today
Obrázek
a
Obrázek
Jako zásobený jsem na dva roky dopředu, to jako jóóó :twisted:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2016 22:36

Kvůli Zaklínači jsem dokonce kupoval i Xbox. Nakonec jsem sotva dojel první lokaci :D Zásobování je fajn, ale časem je potřeba všechno odepisovat, protože už to nikdo nikdy hrát nebude. Jako ta šance, že přijdu za 5 let a budu si chtít zahrát luxusní pecku, kterou v té době nikdo už nebude znát, je velká, ale moc tomu nevěřím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 6. 2016 23:17

No já to musím zahrát tady v nějakém rozumném čase, protože to pak posílám do Čech - tady na sbírku nemám místo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2016 23:36

Tak to je výhoda! Ale ty jsi vždy dost hrál. Mě hraní baví, ale bohužel jsem fakt nejvíc hrál, když jsem studoval, protože času bylo víc. Teď se to pořád zhoršuje :( Přitom teď vycházejí jedny z nejlepších věcí posledních let.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 8. 2016 14:10

Dneska:
Obrázek
To bude zase v alejích nablito.... :-!
8-P :twisted:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 14. 8. 2016 20:42

moje posledne nakupy:
Obrázek

do kompletnej Wii U PAL zbierky mi momentalne chyba 20 hier a do 20 variant hier (specialne edicie, nintendo selects etc.)

EDIT: dnes dosli este dve specialne edicie z nemecka, tazke uz mi chybaju len dve nemecke specialne edicie k Mario Kart 8 (Steelbook z amazon.de na ceste a Premium edition) a mam nemecke limitky vybavene, a celkovo mi chyba este 17 variant.
Obrázek
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2016 16:40

Dneska koupeno v Game
Obrázek
dali mi to za stejnou cenu jako normální edici, tak se s nimi hádat nebudu :D Moc pěkná krabička :tleskani
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 1. 2017 20:49

Dneska
Obrázek
První dojem z pouště - nářez. A pak zjistím, že Max nepřeleze ani metr vysoký plot :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony M. 31. 8. 2017 21:18

Pánové, asi mě pošlete do muzea, já mám nějaký GT, nějaký WRC, pár NHL, nějaký MoH, nějaký CoD, pár ACE COMBAT, nějaký CRASH a pár dalších her, vše na PS2. Přitom poslední "novinka" je NHL 09. A zatím mi to na hraní stačí, ale plánuji si koupit PS3.
Tony M.
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2017 23:33

Tam je jen nevýhoda, že musíš jet bazar a to není pro každého. Proto držím krok, protože některé věci prostě časem už nekoupíš. Ale jinak proč ne. Hry jsou stále podobné a kvalitní kousky jsou pořád super.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků