akumulátor pro ovladač X Box One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nyny 9. 7. 2018 21:44

Zdravím,
právě jsem si objednal herní konzoli X Box One X a jak jsem zjistil z popisu, tak ovladač je jen na tužkové baterie. Tak jsem si chtěl přikoupit dobíjecí akumulátor Microsoft Xbox One Play & Charge Kit viz: https://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit Ale narazil jsem na problém a to na ten, že v nabídce ho má spousta eshopů, ale buď je u tohoto produktu napsáno, že produkt skončil, nebo, že není skladem.
Chci se proto zeptat, to už to MS nevyrábí a je nějaká novější verze, nebo to prostě jen nikde není k sehnání?
Nyny
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 7. 2018 16:30

Je to tak už asi 10 let stejné :D Občas je a občas není. Teď se chystá i nový ovladač, tak třeba doprodávaj starý baterky a chystají i nějaké nové, kdo ví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2018 17:30

Už jsou zase skladem :) Také budu nějaké brát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nyny 10. 8. 2018 20:09

Já si to objednal na CZC a čekal jsem, ale už je mám konečně doma. Teď ještě počkat, až mi dorazí z číny dobíjecí stojánek.
Nyny
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2018 09:20

Super a gratuluji k nejsilnější konzoli na světě. Je to pecka, také jednu mám. Jen ty akumulátory by to mohlo mít rovnou :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nyny 20. 8. 2018 20:54

Díky,
je to moje úplně první konzole vůbec a jsem z toho zatím nadšenej. Jen se zeptám, potřeboval bych tip na nějaké české diskusní fórum týkající se Xboxu a hlavně her, myslím jako , co a jak udělat, kudy kam jít atd. Nevíš o něčem?
Nyny
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2018 13:40

Tak nejlepší fórum máš asi tady. Když sem budeš psát častěji, tak se třeba i někdo další přidá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků