Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 3. 2017 16:21

Obecně má Zelda ten problém, že jak ji člověk chvíli nehraje, tak je v háji... Neví co má dělat, kam dál jít - což je trošku problém.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2017 17:28

Mně hrozně vadilo ovládání. Přišlo mi jak z roku 1920. Pak jsem měl problém se souboji, protože to ovládání je divné. Ale třeba bych si zvykl. Dále hádanky nebyly logické, ale spíše zkus vše a něco vyjde. Takové české adventury 90. let :D Jinak level design byl fajn, ale nějak mě to nedokázalo chytit. S tím přerušením máš určitě pravdu.

Ale Halo CE mi napoprvé přišlo také dost mimo a vlastně tentokrát mi nevadilo to opakování v designu. Prostě ostačí části byly tak dobré, že nějaké opakování bylo vedlejší a třeba bych to tak měl u Ocariny.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 2. 3. 2017 17:37

Tak super ovládání má skyward sword na wii. Ale třeba okarina of time se na 3DS hraje super. Na jiné platformě jsem ho nehrál a problém neměl. A hádanky mi problém nikdy nedělaly. Jsou navíc jednoduchý a na nich to moc postavený není. Je to vlastně takovej mix akční adventury a rpg. Já mám teď rozehranou zeldu majora's mask, ale trochu sem se zasekl v posledním dungeonu grr ;)

Jinak na switch jsem docela zvědavej a uvidíme co na to bude vycházet na hry. Původně jsem na vánoce plánoval PS4 + VR, ale jelikož na to VR nejsou žádný rozumný hry, tak možná bude pod stromkem switch :)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2017 19:10

Právě ten tvůj mix je OK. Jen na akční adventuru se mi to špatně hraje a na RPG je to zase dost slabé. Ale jak říkám, třeba jsem jen nebyl připravený. Stejně neumím dohrát MGS1, protože ta hratelnost je moc jiná proti dnešním standardům. Dal jsem asi 2/3 a jako jo, ale s vypětím sil. Něco jako Halo CE konec :D

OOT by si měl zahrát N.Marko a říct mi. Protože jemu se dá věřit :D Když to bude bavit jeho, tak mě asi také.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2017 00:17

Jsem Zeldu v životě nehrál...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 3. 2017 01:13

Právě, proto jsi ideální recenzent. Já zkusil tu 3DS verzi a nesedlo mi to, ale třeba jsem jí dal málo času a nenašel v ní to dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 3. 3. 2017 20:31

OoT je třeba brát v kontextu doby. Z dnešního pohledu je tam hodně herních mechanizmů zastaralých, grafika N64 verze už neohromí, atd. Stejně jako Wolfenstein a podobné legendy. V tehdejší době to byl ale naprostý přelom a dodnes z toho ostatní hry čerpají. Polovina věcí bez kterých by 3D hry z pohledu třetí osoby vůbec nemohly existovat se poprvé objevilo v téhle Zeldě a používají se dodnes. Myslím že docela právem OoT drželo první příčku v nejlepších hrách až do předminulého roku.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 3. 2017 20:35

To beru a dává to smysl. Grafika byla na 3DS super, ale herně nějak nic moc. Proto mě překvapilo to Halo CE, že jsem se k němu po 5 a vlastně 16 letech vrátil a bavilo hodně. Přitom plno lidí také řekne, že je tam plno věcí zastaralých. Těžko říct, někdy dám tu novou a počkám i na N.Marka :))
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 3. 2017 09:17

To se načekáš... ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2017 09:50

A proč tě neláká zkusit nejlepší hry všech dob? Mě právě vždy zajímalo, co na tom kdo vidí. Podle videí je jasné, že to nikoho moc nezaujme, ale pak při hraní mi to přišlo lepší. Jen zase ne o tolik, ale překvapil třeba level design. Asi to celkově bylo jen moc jiné, než na co jsme zvyklý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 3. 2017 12:29

Mám spoustu jiných her na hraní. A nelíbí se mi stylizace.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2017 14:48

Chápu. Dřív jsem měl také více času a teď jsem rád, že vůbec něco hraju. Tím X1 jsem to moc nevylepšil, ale zase jsem alespoň po dlouhé době něco dohrál.

Switch bych vzal stejně nejdřív až po nějaké době, až se to trochu otestuje prvními zákazníky.

Alespoň si tu můžeme přečíst ty nadšené recenze od zdejších.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2017 22:05

Nejlepší :D
Have you put your Nintendo Switch console near a fish tank? Do you have a microwave nearby? These could be causing your wireless Joy-Con controller connection problems, Nintendo has said.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... fish-tanks

A komentáře to jen vylepšují.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 4. 3. 2017 22:20

Ja taky moc nechapu co lidi na te Zelde porad vidi. I kdyz tahle nova nevypada spatne. Kdysi jsem jich zkousel hrat nekolik a nikdy to moc daleko nevedlo. Doma mam Twilight Princess a Wind Wakera na WiiU a jeste jsem se toho ani nedotknul. Ale treba jeste neprisel spravny cas.
Jestli nekdy budu kupovat NX tak to ale kvuli Zelde urcite nebude, spis Xenoblade Chronicles 2 (i kdyz tam mi taky docela hnuli zluci tou stylizaci) a jsem taky zvedav kolik hernich serii ktere byly doted jen na nintendo handheldech bude pokracovat na NX, takove Shin Megami, Etrian Odyssey, Fire Emblem nebo Monster Hunter by me urcite ke koupi dokopali:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2017 23:31

Tak to je zajímavé. Ty hraješ dost odlišné žánry a stejně Zelda nic. Co jsem tak pochopil, tak hlavně hraješ RPG a různé variace. Já je přestal hrát už tak před 10 lety, protože potřebují moc pozornosti. Měl jsem rád Fallout 1, 2, Baldur's Gate a tak, ale když jsem to zkoušel později, tak ty hry byly spíše jako práce na dvojnásobný úvazek :D Už to prostě nedávám a nemůžu řešit, co kdo po mně ve hře chce.

Třeba ale jednou Zeldu oceníme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků