Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod srato 5. 3. 2017 07:17

Doma mi leží 3DS Ocarina už dva roky netknutá (pár pokusů se zaháčkovat sice bylo, ale nic). Nějak neláká ani mně ani syna.
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2017 12:33

Ja myslim ze Zeldy jsou spis o atmosfere. Ona je to v podstate takova naivni jendoducha pohadka dobro vs. zlo. Ale zaroven oslovi deti i dospele. Zadna krev nebo nasili. Je to takova hezka zmena oproti tomu, co dnes vychazi.

Osobne se na nich libi ta simplicita pribehu - proste na, tady mas mec, musis jit sem a az tam dojdes, tak objevis dalsi stopu kam se vydat. Zaroven tam je ale spousta mechnismu ktere jdou vic do hloubky. V podstate mi to pripomina hry od Blizzardu - clovek je muze hrat rekreacne naprosto v pohode, ale jestli tu hru chci mit na 100% podchycenou tak musim byt expert.

Btw kdo teda ten Switch koupil? At vim na koho smerovat pripadne dotazy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 5. 3. 2017 17:24

Me zelda RPG moc nepripomina, sice tam stycne prvky urcite jsou, ale pro me to rpg neni. Spis akcni adventura, paradoxne mi to vic pripomina treba Tomb Raidera. Libi se mi velky smysl pro detail a ze se ty hry snazi vyuzit kazdy kousek prostoru k nejake cinnosti. Ale jinak mi to evokuje spis nejakou hru pro male deti, coz je dost zasadni problem. Kdysi jsme hral Majoru Mask na N64 a co me uplne odradilo bylo ovladani a prislo mi ze to je hnusne az na pudu. A pritom je to svetove asi nejlip hodnocena hra vsech dob:)
Cele to bude v tom ze jsme nikdy nemel vuli do toho radne proniknout a uz od zacatku jsem k tomu pristupoval jako k necemu co vlastne moc hrat nechci.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 3. 2017 23:56

Mám Switch na recenzi, Zelda je perfektní :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 3. 2017 11:26

Lo!Zza píše: A hlavne az bude neco vic dojmu od normalnich lidi.

Tak tady máš moje dojmy: http://www.zing.cz/special/1841/seznamu ... dem-switch
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 06:43

https://youtu.be/Cb-srOfRqNc

Sra**čka neukupovat. Je mi líto, amatérské zaplacené PR tomu nepomůžou.
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 7. 3. 2017 07:48

Jo, není nad sofistikovaný názor :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 10:26

powlcz píše:https://youtu.be/Cb-srOfRqNc

:D Nejlepší. Jen doufám, že to není pravda, protože to by Nintendo předběhlo i Polyphony digital v amatérském přístupu. A to jsou nějací borci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 3. 2017 10:33

Tak to je celkem fail. Taky jsem premyslel, jestli zapojovani do docku neposkrabe obrazovku (cekal jsem alespon, ze vnitrek bude obaleny nejakou latkou, ale je to fakt jen kus plastu...). A taky ten problem se zaseknutym ovaldacem je celkem sila - presne jak to ten typek rika, pro deti to bude problem.

Nikdo necekal ze launch probehne hladce, ale tohle je docela dost pres caru. Nicmene ten HW se mi porad libi, tak asi staci pockat nez N vyda nejakou revised verzi.
Naposledy upravil Lo!Zza dne 7. 3. 2017 10:37, celkově upraveno 1
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 10:34

dokovací stanice 2:30 totální výsměch, navíc škrábe display

jako jo, start konzole nebyl nikdy bez ztráty kytičky. Třeba u Xboxu na předváděčce jsou normální PC aby nedošlo právě k takovým problémům.

Ale tohle má být konzole která Nintendo má vytáhnout ze svrabu. Tohle je nepřijatelný
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 7. 3. 2017 13:10

Na tom videu je úžasná jedna věc. Sám jsem na ni upozorňoval, že jdou poutka z Joy-Conů špatně sundávat, ale 99% lidí na videu je mají nasazeny naopak. Pak logicky nejdou moc dobře sundat. A protože je těchhle blbců asi opravdu hodně, vydalo Nintendo tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=bMMIYWpROsw
Což samozřejmě neomlouvají ty vadné obrazy a poškrabané displeje. Jenom nevím, co s tím dělají. Osobně tahám "tablet" z doku a zpět tak 2x denně a nic na něm nemám.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 3. 2017 13:56

Jak je ta obrazovka na tom tabletu odolna proti skrabancum? V dnesni dobe bych cekal, ze tam bude neco srovnatelneho s tim co bezne pouzivaji mobily. Z toho videa to ale vypada docela dost tragicky (na handheld).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 21:31

Si člověk říká, jestli si fakt nedělají *****. Takový menší trolling :D
http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... t-a-defect

Hlavně jak tam píšou, prostě člověk koupí a vrátí prodejci. To budou prodejci nadšení...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 22:02

Tak tohle začíná bejt hustý :D. Co přijde teď, uživatelský návod na výměnu displaye?

Škudlili snad úplně na všem aby mohli konkurovat dotovaným PS4 a Xboxu
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod powlcz 10. 3. 2017 19:25

powlcz
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků