Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 10. 2016 05:05

8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 10. 2016 19:24

OMG, takový ***** můžou vymyslet jen v Nintendu :D Ale zajímal by mě ten jejich matroš, protože to bude nějaký speciální import.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 20. 10. 2016 23:03

Náhodou mě to velice zaujalo. Uvidíme co specifikace a provedení, ale tohle si doma určitě představit dovedu
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 20. 10. 2016 23:54

Tohle jsem očekával a chtěl .. Na cesty a do postele by to mohlo být dobrý.
Na doma mám PC, tam už se ke konzolím vracet nehodlám.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 21. 10. 2016 15:40

Specifikace bych nečekal nějaké ohromující. Zařízení živené akumulátorem (a podle velikosti celého zařízení s kapacitou pod 3000mAh) může mít spotřebu maximálně 5W, po odečtení spotřeby displaye zbyde na ostatní elektroniku tak 2W. Sázel bych na ARM architekturu (na nic jiného nemá nVidia stejně licenci), takže +- výkon současných mobilů. Tím samozřejmě nemá cenu opovrhovat, od Nintenda nikdo žádný trhač asfaltu neočekává a pokud to má být bráno i jako pokračovatel DS/3DS řady, je to výrazný krok dopředu. V kategorii stolních konzolí už to je trochu horší, výkon někde napůl cesty mezi Wii a WiiU dnes asi nikoho neoslní. Uvidí se jak dopadne nová Zelda, hlodá ve mě ale červík pochybností jestli nebude verze pro WiiU lepší než pro Switch. Podle videí se u Switche s dvouobrazovkovým zobrazením snad ani nepočítá a ten tablet u WiiU své výhody při hraní má.

O úspěchu asi taky hodně rozhodne cena. Tohle by mohlo být vyrobitelné za 100 dolarů a pokud bude cena v krámu 150 a k tomu nějaká všeobecně populární gamesa v ceně, zákazníky si to najde.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2016 20:06

Neblbni, Nintendo si za to řekne 300+ a lidi jim za to budou líbat ruce. Ale jak říkáš - baterka je jednoznačně limitující komponenta.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 10. 2016 03:26

Mican: Vykon nekde mezi Wii a Wii U a cena 150? a to si prosimte vzal kde? Jinak Switch urcite neni nastupce DS/3DS ery.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 10. 2016 10:10

Tak čeho? Výkonem jako lepší mobil, což asi zrovna stolní konzole nebude, ne? Ale jsem rád, že se vám to líbí a já můžu v klidu zase přeskočit jako WiiU.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 24. 10. 2016 07:51

Skákej si kam chceš :-)

koncept je to ale jinak opravdu zajímavej a uvidíme jak se to podaří nintendu uchopit a prodat. Na oslňování výkonem tu máme PC. Pokud pro to budou dobrý hry, tak to určitě má potenciál se dobře prosadit.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2016 18:38

V čem je to zajímavé? Buď hraju na malé konzoli a chápu to na cesty. A nebo hraju na stolní konzoli. Tohle má výkon mobilní konzole, ale budu na tom hrát doma? Jako možná jo, ale přijde mi to dobré asi jako WiiU :D Daleko lepší mi přijde ten NES, co teď vyjde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2016 21:24

Je to pecka a všichni se už těší :D

Minulý týden oznámená konzole Switch akcionáře o tržním potenciálu zatím přesvědčit nedokázala. Den před zveřejněním detailů přitom hodnota cenných papírů stoupla o 4,6 procenta. Následný propad však byl o poznání větší a ceny klesly téměř o 12 procent.
Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/akcie-nintenda ... ovinky_anb
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 28. 10. 2016 05:53

A o čem to svědčí? Nebo on má někdo křišťálovou kouli a ví jakej ten produkt bude a jak se bude prodávat? Já jen, že by se mi hodily čísla do sportky ;-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 10. 2016 09:45

Že to vypadá jako pěkně debilní nápad :D

Nintendo mělo vždy super kapesní konzole. Poslední dvě stolní nic moc, ale právě teď byla šance to napravit. Tak se udělá stolní s rozlišením z roku 2005 a výkonem jako mobil. Kapesní se tím se nahradí? Možná. To bude super! :D To už pomalu v nápadech dohánějí i MS s X1.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2016 14:45

Dovolil jsme si přejmenovat téma.

Jinak jsem naprosto přesvědčený, že je to konzolka přímo pro mne. Princip hraní plus zmíněné japonské studia... no nemůžu se dočkat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2016 23:42

ježku nechci tě strašit, ale mám pocit, že to chcípne týden po vydání - nebudou na to hry a ty dvě Nintendo hry za rok to nezachrání. :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků