Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod powlcz 12. 3. 2017 18:54

Konzole Switch překonala Xbox 360, akcie Nintenda rostou

http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sl ... ou-1329872
Naposledy upravil powlcz dne 12. 3. 2017 19:37, celkově upraveno 1
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 3. 2017 19:04

Je fajn, že chápou X360 jako konkurenci. Proti aktuální generaci by neměl Switch šanci :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 12. 3. 2017 19:38

:mrgreen:
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 3. 2017 21:22

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 12. 3. 2017 21:32

:-D tak to je slušný. Tvl jak tohle může někdo srovnávat s Xboxem; jasně, už chápu, cenovku to má stejnou... Minihry za 1200,- :mrgreen:

Už jsem se bál, že po klasicky sluníčkové recenzi zingu, se rozhodne tento krám někdo koupit (je to několik let co jsem tam naposledy něco četl a nic se nezměnilo, nechápu že to ještě někdo dotuje, možná jde až o klamavou reklamu). Mise splněna, pohov volno zpívat
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 3. 2017 10:21

Díky za popis mojí recenze :D jinak bavil jsem se s lidmi, kteří mají doma Switch a denně na něm hrají a shodli jsme se, že pokud si někdo poškrábe displej, tak se ke konzoli musí chovat jako hovado.

Ale beru, že vadné pixely a povrchová úprava ovladačů, kdy se po aplikaci vinylů strhává společně s nálepkou, je hodně velký problém. Uvidíme, co všechno ještě na konzoli odejde.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 18:13

Hmmm...
Further testing may prove otherwise, but right now our contention is that The Legend of Zelda: Breath of the Wild switches between two resolutions depending on configuration - so to confirm, that's 648p/720p on Wii U and Switch mobile, and 810p/900p on the docked Switch. Thus far, we've not seen any intermediate pixel-counts and nor have we seen any dips below a 90 per cent reading on either axis. Bearing in mind that the technique has mostly escaped notice thus far, it looks like Nintendo made a pretty good call on where to draw the line in terms of reducing resolution.


Jinak s tím poškábáním displeje souhlasím. Jsou sice celkově mimo, ale zase ne tak moc, aby udělali takovou blbost.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 23:37

A je to tady. Zelda MC 98 kleslo na 97. Takže je to skok jako z GTA IV na GTA V. Čili dost velký :D

Těžko říct, jestli je to zaplacené a nebo všichni ostatní zaslepení. Fakt nevím, ale asi to zkoumat nebudu a udělám to jako N.Marko :D

The Legend of Zelda: Breath of the Wild surprises with its gorgeous visual effects, spectacular horizons and the vast freedom given to players. Sadly, the open world is often empty and soulless, lacking a proper soundtrack, characters or stories that make for a truly unique experience.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 16. 3. 2017 08:33

Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2017 10:25

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 16. 3. 2017 10:29

pěkný
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 16. 3. 2017 12:40

By mě zajímalo, koho může těšit dávat hrám hodnocení 0?
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 3. 2017 12:52

Hele mě do toho netahejte. Je to možná trochu divné, ale čím víc je Zelda slavnější, má větší hodnocení a více "must hawe" hra, tak mě prostě méně méně zajímá, možná až do negativních hodnot. Moje pocity k Zeldě jsou ledově chladné. Je možné, že si to ta série/hra nezaslouží, ale tohle se mnou dělá ten hype stylu "něco takového může dokázat jenom Nintendo" jestli mi rozumíte :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 16. 3. 2017 13:41

A ještě Hello Games Obrázek
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 3. 2017 21:25

Kdo by to před vydáním čekal :D

Nintendo Switch je zajímavá hybridní konzole, díky níž můžete hrát oblíbené hry od Nintenda v pohodlí domova i na cestách, ale s celou řadou kompromisů. Je škoda, že jako čistě domácí konzole nemá Nintendo Switch dostatečně silný hardware, jako kapesní konzole je pak příliš velké a nevydrží na dostatečně dlouhou dobu, abyste s ním mohli vyrazit na delší dobu ven. Ani v jednom režimu tedy Nintendo Switch vyloženě nezáří. Navíc jistě zamrzí i některá špatná rozhodnutí, co se týče online možností i designu samotné konzole. Během testování jsem si několikrát řekl, že by konzoli prospělo ještě půlroční ladění, protože se dostává na pulty obchodů v trochu nedopečeném a nedomyšleném stavu. Pokud bych měl udělit nějakou známku, asi by to byla zamračená sedmička, ale to pochopitelně neznamená, že se to v budoucnu nemůže změnit, jak bude Nintendo reagovat na zpětnou vazbu hráčů (pokud bude, v minulosti to tak neplatilo) a přidávat nové funkce. V současnosti je Nintendo Switch konzole určená jen těm největším fanouškům, kteří řadu nedostatků přehlédnou, stejně jako nedostatek zajímavých her.

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... -test-398s
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků