Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 14. 9. 2017 00:09

Prave skoncil Nintendo Direct. Finalni cast venovana Super Mario Odyssey bylo pak neco neskutecneho.. Kdo nevidel, zde je zaznam konce. Toto je absolutni spicka zanru.

https://www.youtube.com/watch?v=EKWBv-djiKk
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 9. 2017 11:27

Vypadá to hezky, ale je otázkou, jestli kupovat konzoli kvůli dvěma hrám. Ale určitě to budu sledovat. Zatím se Switch prodává, tak tam třeba někdo začne vydávat i hry :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 9. 2017 16:16



Skoda, ze uz to mam dohrane. Kdyz si vzpomenu kolik casu jsem na GBA stravil s hrama jako Back Track, Dark Arena apod., tak tohle je vazne lahudka.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 9. 2017 16:39

30 FPS, nižší než low settings a nízké rozlišení. Já ti nevim :D Na HH super, ale na to to chce už fakt fandu, protože proč bych to hrál na HH...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 10. 2017 13:59

Tak koncentrace 90+ her se zvyšuje, tak je na čase pořídit i tenhle last-gen HW. Nevíte, jestli se plánuje konzole bez toho zbytečného displeje? PS4 také nemá displej a funguje dobře. Protože ta cena je dost šílená na ten HW a mně stačí jen cokoli, co dokáže přehrát ty hry.

Nebo fakt někdo hraje s displejem v ruce? Jako proč? Nevidím v tom prostě smysl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 10. 2017 21:33

Super Mario Odyssey (která je mimochodem naprosto úžasná) sice "v ruce" komfortně nezahraješ, protože využívá prvky pohybového ovládání, nicméně jinak je Switch výborný právě svojí přenositelností. Možnost si s hrou lehnout do postele a dát jeden level před spaním je super, stejně jako možnost vzít si konzoli někam, kde bys ji normálně netahal a nepřipojoval k TV (třeba na služebku). Navíc se to i překvapivě komfortně drží, takže dost velkou část Breath of the Wild jsem normálně v ruce odehrál, protože jsem si s ní třeba chtěl lehnout (což na gauči s gamepadem úplně nejde).

A jinak se teda hry na tom hýbou krásně a vypadají krásně, tak nevím, proč tolik despektu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 10. 2017 10:32

Mario vypadá zajímavě a určitě i kvůli němu bych to bral.

Nechci hrát v posteli, nechci hrát ani na službce, protože na žádnou nejezdím. Chci hrát tam, kde se normálně hraje :D Držet by se to mělo dobře při té velikost, ale pořád nechápu, proč to nesledovat na TV a nemít ovladač na klíně. V posteli ale musíš na něčem tedy ležet? Asi neležežíš na zádech a nemáš ovladač ve vzduchu?

Většina věcí má 60 FPS, což je základ. Líbí se mi to. Ale to je typický N problém, že má konzole strašně předražené. Nevadí mi dávat 1800,- za hry, ale prostě pokud je HW skoro výkonem na úrovni minulé generace a aktuální generace stojí kolem 7, tak prostě nechci dávat skoro 9. K tomu tři hry a jsem na 15 :D Bude to stát za to, to je jasné, jen ta vstupní bariéra je u N příšerná. Kupuješ konzoli jen kvůli N hrám, protože na vše ostatní to nemá výkon.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2017 14:10

Tak alespoň víme, kdo táhne ty prodeje :D Pro nějaké začátečníky asi fajn, ale jinak to nechápu.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... than-on-tv
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 10. 2017 16:20

Proč to nechápeš? Lehnu na záda a hraju, nebo přinejhorším na břicho. Switch je příjemně lehký, takže se to normálně dá. Navíc na TV může běžet film, když náhodou, samozřejmě se dá hrát i normálně (a je překvapivě pohodlné hrát na rozpojených joyconech).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2017 16:31

Protože jsem asi moc HC hráč :D Což je u mě docela vtipné při té frekvenci hraní. Hraju na herním monitoru v kvalitní židli a případně křesle. Nebudu při hraní nikde ležet a i kdyby, tak přece nebudu držet celou konzoli ve vzduchu (pokud to dobře chápu).

Na TV může běžet cokoli, protože žádnou TV nemám :D

Switch se mi fakt líbí, ale je to stejné jako předražené WiiU. Šel bych do toho hned a zaplatil to ve hrách. Nintendo hry stejně drží cenu. Takhle mi to přijde prostě jako podvod, což je OK. Jen se prostě do toho nehrnu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 10. 2017 19:07

Ja cekam koncem mesice na Black Friday a jestli budou nejaky slusny akce tak ho s nejvetsi pravdepodobnosti vemu. Hadam ze ta konzole moc neslevni a lineup her pro mne vypada zajimave.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 11. 2017 02:09

To by šlo. Jak se to teď dobře prodává, tak určitě cena bude stejná. Ona byla stejná i u WiiU :D Ještě nemám ani PS4 Pro, za chvíli vychází X1 X a teď tohle. Stejně moc nehraju :( Ale právě už s WiiU jsem si řekl, že příště si to koupím a příště je už teď a jsou na to dost pecky i po takové chvíli po vydání. Jen asi dohraju nejdřív pár věcí na PS4.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 11. 2017 22:10

A pak mi něco říkejte :D Ta konzole je úplně mimo a jedině pár exkluzivit z toho dělají docela dobrou koupi.

https://konzolista.tiscali.cz/articles/ ... kartu-q9cy
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2017 10:48

Koupil jsem.

V zakladu Odyssey a MK8, plus jsem dokoupil Zeldu (kterou jsem uz mel na WiiU). Priznam se, ze jsem to z casti koupil i kvuli pritelkyni aby jsme mohli hrat spolu i kdyz jsem na par dni u ni.

Co mne ale zarazilo tak je docela mizernej e-shop. Cekal jsem ze tam bude vic portu z WiiU, zvlast kdyz koncept ovladace je stejny.

Premyslim o Skyrimu. Na jednu stranu se mi nechce davat plna cena za hry kterou hraju uz x-let ale na druhou mne dost laka pohybove ovladani.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 3. 12. 2017 07:11

Je tam regionlock?
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků