Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2017 10:54

OK, tak HH by to být mohl. Jen jsem zvědavý, jak na tom pojede ten Skyrim :D Možná proto ho odložili...

Nevím, proč to pořád každý výkonem srovnává s PS4/X1, když já v tom vidím spíše konkurenci PS3/X360 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.hero 15. 1. 2017 12:56

Zpětná kompatibilita her na Switchi nebude a posun Zeldy WiiU cca o měsíc není nic hrozného, na druhou stranu hra byla vyvíjena původně na WiiU a další posun vydání je po těch letech čekání tak trochu další kopanec do majitelů WiiU. Mám zato že většina lidí co kupovali WiiU měla doma původní Wii a tedy i rázem více ovladačů pro party hry, navíc i zpětná kompatibilita byla a hra v balení s konzolí. U nás bude Switch tak trochu luxusní zboží, těžko ho prosadí mezi lidi bez lidové ceny. Netuším jak se cena projeví do prodejů ve světě.
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2017 13:30

Těch pár fandů to koupí a Nintendo zase zjistí, že nikdo nechce dělat hry na těch tisíc konzolí po světě :D Current gen má stejnou architekturu a má přes 70 miliionu prodaných konzolí. PC má stejnou architekturu. Jen blázen by pro Switch něco dělal :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.hero 15. 1. 2017 14:02

http://bonusweb.idnes.cz/nintendo-switch-dojmy-test-ddx-/Magazin.aspx?c=A170114_162048_bw-magazin_oz
Ovládání Switche se vrací k původnímu Wii, ale to dotažené WiiU nevím, konečně je neomezený dosah,ale nově již nemožnost hrát hru pomocí dvou obrazovek,dle mého skvělý prvek ale nikdy nevyužitý a dotažený prvek.
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 1. 2017 15:15

ROFL. Jestli tohle nebude fail, tak už nevím :D

Digital Foundry se hned na tuto verzi hry podívalo, takže dnes víme, v jakém rozlišení poběží. Pokud bude konzole v doku, nová Zelda poběží v nativním rozlišení 900p. V handheld režimu si pak budete muset vystačit s rozlišením 720p, ale to je logické, když vyšší rozlišení displej nepodporuje. Framerate je pak dle testu uzamčen na 30 snímků, hra v nich běží docela plynule, i když jsou momenty, kdy framerate znatelně klesne.

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... -wild-d5tp
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2017 20:48

Možná by se měli přejmenovat na Funtendo, protože tyhle ceny nevypadají moc konkurenceschopně :D
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... nstvi-k1rg

Jako nechci vypadat negativně, ale tohle fakt asi nevyjde :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.hero 18. 1. 2017 09:57

Opravdu jsem podle podzimních informací chvíli věřil, že by Switch mohl stát 6000kč a koupil bych ho. Bohužel překvapení se nekoná, ceny jsou opět luxusní. A v ČR vůbec. Hlavně mě ale zaráží, že minimálně do vánoc nebude v podstatě co hrát, pokud nepočítám porty z WiiU ( tedy i Zeldu ). A pokud Nintendo opravdu neplánuje ukončit podporu handheldů, je mi záhadou čím chtějí po neúspěchu s WiiU tentokrát oslovit potencionální nové zákazníky .
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 1. 2017 00:16

Zatím to vypadá tak všelijak. Ale musim uznat, že si Nintendo věří asi jako já :D

A to by nebylo Funtendo, aby každý den neposlali nějakou "vychytávku":
Reggie Fils Aime: Voice chat na Switch přes aplikaci v mobilu je dobré řešení

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... eseni-qb3s

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2017 08:46

Tak co? Byli jste se o víkendu podívat v Praze na Switch?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 2. 2017 20:47

Já ne (from obvious reason ;) ).
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2017 10:15

Moc se mi tomu nechtělo věřit, tak jsem čekal na oficiální test a je to tak. Prostě občas ztratíte kontrolu nad hrou. Co by zase člověk chtěl u konzole za deset tisíc :D
A recurring issue mentioned in several Nintendo Switch hardware previews over the last few days concerns the quality of the wireless connection between the console and its satellite controllers - the Joy-Cons. Several reports state that there have been issues with the left Joy-Con in particular, de-syncing momentarily from the main unit, leaving Switch users unable to properly control their games.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... ync-issues
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2017 14:44

To si dělaj ***** :D Tak nová Zelda má zatím 98 na MC. To budu muset koupit, když to má tolik :(

A nebo tam přibude ještě pár reálných recenzí :D Si občas říkám, že někdy ty 4 u 10 her jsou zaplacené, ale průměr to shodí docela rychle.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 3. 2017 15:29

Zítra mně Switch přijde, už se těším :) Jinak na Zeldu se těším extrémně, hodnocení ze zahraničí:

EDGE - 10
Famitsu - 40/40
Gamespot - 10
Jeuxvideo - 20/20
IGN - 10/10
Eurogamer - Essential
Giantbomb - 5/5
PressStart - 10/10
Gamesradar - 5/5
Polygon - 10/10
Gamecentral - 10/10
Destructoid - 10/10
rpgsite - 10/10
NintendoLife 10/10
USGamer - 5/5
Kotaku - „Best Zelda ever"
Metro.co.uk - „Very possibly the best video game ever made"
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2017 15:37

Zase by to pro mě byla šance to zkusit. Ocarina má být nejlepší hrou všech dob a mně to přišlo spíše trochu jako *****, ale těžko říct. Možná jsem nebyl připravený. A pokud si po 16 letech dokážu extrémně dobře užít Halo CE, tak třeba Ocarina je dobrá, jen jsem to naporvé nepoznal. Takže proč nezačít novou a postupně se nevrátit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 3. 2017 15:47

Ja Zeldu beru ale na Wii U. Co jsem se dival na srovnani tak tam vypada lip.

Do Switche pujdu na 100% taky ale asi az tam bude vic (potvrzenych) her. Zatim mne moc neoslivil vyber (nejdriv asi az vyjde Skyrim na cesty - i kdyz tady se lehce bojim ovladani). A hlavne az bude neco vic dojmu od normalnich lidi.

Ale stejne si to zahraju asi az za par tydnu, protoze moje Wii U ma ted bracha, takze mu to necham at se s tim vyblbne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků