Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 7. 9. 2014 21:48

Ertefol: nebo smartphone s infraportem ;-)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 9. 2014 22:35

Hele kolik stojí gamepad na xbone ? Má cenu ho kupovat nebo počkat na nějaký third party - třeba od Razeru ? (Prozatím mám klon X360 od Saiteku a je lepší nežli originál, ten brzo chřestil...). Chci to samo používat na PC, Xbone si kupovat nebudu, dvojitá smutná zkušenost s X360 mi stačila, ale ovladač se bude hodit...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 9. 2014 10:25

Mican píše:Na co tři ovladače? Jedním zapneš televizi, XBox zapneš joypadem (tomu bys stejně neuniknul) a to je celé! Televize se na správný HDMI vstup přepne sama, pokud není úplně blbá (lidově řečeno tam "najde signál", byť je princip odlišný), i v případě že máš zvuk přes nějaký reciever tak na něm nemusíš přepínat také nic - o to už se postarala televize. Nehledej problémy tam kde nejsou.

Vsadím se že 90% lidí tady ani neví co to CEC je a přesto spokojeně žijou a hrajou. Chceš-li mít jistotu, kup si televizi Sony a PS3/4, ty jediné mají podporu "Bravia-Link" v návodu a funkčnost ti garantujou.

Tak gamepad je furt ovladac.
Jen moje dva centy.
I kdyz jdou ty zarizeni nastavit aby se sama zapla, tak se sama ani nahodou nevypnou pri zapnuti jineho zarizeni, treba prehravace filmu.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 13. 9. 2014 14:17

Umí to fungovat i v režimu na stojáka? Je totiž ten novej model nějakej přerostlej a z police, ze který čouhá už 360 by mi na monitorem čuměl až moc, tak jsem přemýšlel, jestli by šel postavit do rohu vedle tiskárny. Nebude to vadit mechanice?

Jak je na tom zpětná kompatibilita s hrama ze 360?
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 9. 2014 11:35

360 hry na tom nejedou
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 9. 2014 19:58

Na stojáka funguje, ale sám microsoft to nepodporuje kvůli mechaniky. Sám řeším problém, kam ho položit "naležato" :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 9. 2014 23:20

sega.maniac píše:Jsem dneska v jednom kole, nemam cas ted k tomu nic psat. Jen dodam ze dilenske zpracovani je na vysoke urovni, ovladac parada, konstrukce konzole super, headset ujde a i HDMi vypada znatelne lepe nez to, co se bezne ke konzolim dodava. PS4 jsem mel doma na zkousku mesic a pul (i ted ji tu mam u sebe) a bez urazky, celkove provedeni vcetne prislusenstvi je u Xka vazne o tridu vyse.
Nevim jestli je to tim, ze jsem byl zvykli na 360 ovladac, ale je fakt, ze oproti ps4 ovladaci me ten na xbone take prijde vyrazne lepsi :(
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 28. 11. 2014 14:59

Hmm, tak co - koupili jste něco v akci Black Friday? Já bral obě sezony Walking Dead (první mám na PC, ale vzal jsem obě nakonec) a pak jsem vzal deluxe edici titanfall za 10 liber (včetně season passu).
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 1. 2015 21:55

Proc je tu takove mrtvo? :-) Dame sem novinku link

evlo: Mam pozdejsi model DualShocku 4 uz bez tech vsech pocatecnich neduhu a krom toho ze ma obe packy lehce vyosene a posunute o kousek doleva mi prijde zpracovanim docela v poradku, v tom co jsem psal bylo mysleno spise provedeni konzole, headset a kabelaz.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 1. 2015 23:51

Tušil bych :D Bohužel zatím nevidím žádný důvod proč X1 kupovat. Halo kolekce byl jediný důvod, ale ne pokud půlka je na disku a druhá ne. To si můžou nechat. Snad pak s ODST a Reach vydají novou edici.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 1. 2015 17:13

tak asi jedine forza horizon 2
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2015 13:39

Ta má 30 FPS, takže si moc nezajezdíš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 1. 2015 16:09

Tak s timhle pristupem ti nezbyde nez vizt auto a jet potrapit par ridicu na okreskach.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2015 16:24

Stačí si zahrát běžnou Forzu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 2. 2015 18:07

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků