Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 18:02

Tak co, jak to jde? Kde jste všichni xboxáři, když vás fórum potřebuje :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 21:20

To jako včera vyjde nejlepší hra všech dob na nadstroj a nikdo nic? :shock:

Dyť je pátek večer! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 22:50

Hmmm, ultra edice zdarma pro všechny...

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 17:45

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 21:40

tdjohn píše:Tak nakonec jste měli pravdu, že neudělali emulátor. Kdo ví, třeba je fakt náročné ho udělat. Nebo jsou to jen lemplové :D Jen jim pak vše trvá.

Tak proč Spencer říkal?
I was around when we did the original Xbox [backwards compatibility] for Xbox 360 where we had a shim for every game and it just didn't scale very well. This is actually the same emulator running for all of the games. Different games do different things, as we're rolling them out we'll say 'oh maybe we have to tweak the emulator.' But in the end, the emulator is emulating the 360, so it's for everybody.


Ještě bych počkal s tím, kdo měl pravdu! :D

Stejně jako se zpětnou kompatibilitou vůbec :D
tdjohn píše:Já v ni stále věřím, ale je potřeba vyčkat na její ohlášení :D


-- 11. 2. 2017 23:03 --

Hey, co je ten Killer instinct 2 classic? To vypadá dost staře, ale je to hustý :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 22:29

Tak jsem zkoušel demo Forza horizon 2 a musim říct, že pecka. Ovládalo se to o něco lépe než jednička, ale to se mi mohlo zdát. Hrálo se to dobře. A ta zpětná vazba z ovladače je taky luxus. Tam se fakt PS4 nečapá. Nakonec ještě budu mít X1 rád :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 2. 2017 07:38

Trojka je na tom este lepsie :-)

Inak som rad, ze niekto vnima aj tu spatnu vazbu. To na DriveClube s DualShockom nerozoznam naraz od jazdy po strku :-D

Mne osobne sa viac pozdavalo ovladanie v jednotke, prislo mi narocnejsie. Dvojku uplne porovnat neviem, ale trojka je jednoduchsia. Hlavne mi chyba ten pocit z rychlosti, ked sa mi v jednotke pri rychlej jazde (na limitoch auta) triesol cely ovladac. V trojke idem co to da, ale auto je vacsinou stale sludne ovladatelne. Je to akceptovatelne, ale dufam, ze v FH4 to nezjednodusia este viac, pretoze sa z toho pomaly stane NFS.

Mna aktualne dost chytili Halo. Zatial hram len jednotku, ale travim pritom pomerne dost casu.
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 2. 2017 11:12

Tomu věřím, jsem chtěl začít zlehka. Dvojka ale stojí jako trojka, takže se to moc nevyplatí. Třeba nějakou kompletní edici dvojky bych bral.

Ta odezva je fakt super a pro auta je to luxus.

Dneska ještě zajezdím a dám vědět. Jak je jednička hratelná i na X1, tak můžu porovnat.

Halo není špatné, ale mně vadí, že tu edici vydali dost rozbitou a plno patchů je jen na netu. Takže z disku toho jde málo. Asi je to jedno, ale líbila by se mi hezká edice s kovovou krabičkou a třeba dvěma disky. Plus ODST. Jednička mě celkem bavila, takže se na dvojku těším.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 14. 2. 2017 14:05

No ja zase nemam vela skusenosti s dvojkou. Ale nedavno som kupil Storm Island za 5 eur a vraj je famozny, takze FH2 si urcite zahram.

Trojka ma ani tak nenadchla modelom a poctom aut ako skor krajinou. Este stale to nie je obrovske, ale je to velke, clovek ma strasne vela moznosti ako zabit cas a nejaka "campign" v zmysle zavodenia je pre mna okrajova zalezitost :-D

Ja mam v zberatelskej edicii Halo 4. Master Chiefa som zohnal za 6 dolarov co mi prislo ako fer ponuka za 4 hry. Rozdiel v texturach je tam obrovsky (aspon v jednotke). Sice neviem, cim si Halo zasluzi tak vysoke hodnotenia ake dostava, ale musim povedat, ze ma bavi. Paradna akcia a soundtrack :)
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 2. 2017 16:27

Vyzkouším a dám vědět.

Halo mi také nepřijde až tak dobré. Není špatné, ale rozhodně podle recenzí to vypadá jako špičková hra, což je nesmysl. Možná v tom roce 2001 to bylo lepší, ale nevím. Možná to byl ten MP, který je dnes brutálně zastaralý, ale tenkrát byl dobrý a na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2017 00:04

Tak jsem zkusil Horizon jedničku, dvojku a trojku a jsou to klenoty. Nic tak dobrého nikde jinde není. Jen kvůli tomu stojí za to Xbox mít.

Přemýšlím o Master chief kolekci, ale nevím. Se bojím, aby mě to bavilo.

-- 16. 2. 2017 00:06 --

Jsem si vlastně koupil nějaký levný Nissan, odendal křídlo, abych nevypadal podezřele a dal do toho motor z GT-R. Jinak nic, prostě klasika, kdy máš výkon, ale celé auto je stavěné na menší. Určitě na mě všichni koukaj, co v tom asi mám, když je předjíždím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 16. 2. 2017 05:46

Odporucam toto auto: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reliant_Robin

Najdes ho v akcii, pripadne je tiez ukryte v stodole, ale musis ju najst :-)

Co sa Halo tyka, na g2A som ho kupil za 6$ a singlac ma nabi velmi. Sila Halo je udajne ale hlavne v MP, takze to nemusi byt blba kupa. Za 6$ mas 4 hry.

Inak od dnes zdarma Project Cars, takze dalsia zabavka :-)
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 2. 2017 20:36

To je ve trojce? Tu asi jen tak mít nebudu, protože cena normální edice je OK, jen k ní už vyšlo tolik věcí, že ji nechci. Mám rád kompletní edice a MS je občas vydá. Forza 3 mám kompletní. 5 je kompletní a myslím, že i nějaká FH2 edice byla.

Kupuju jen krabice, protože kód pro mě není hra. Dám si to hezky od začátku a uvidím. Konečně 60 FPS. Naposledy jsem hrál tu anniversary edici a ta prý není žádný zázrak.

Přesně tak ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 2. 2017 00:43

Tak pětka moc kompletní není :D Jsou to hajzlové. Ale musim říct, že Forza 5 je strašná pecka. Tohle je prostě Forza konzole. Nic jiného za to asi ani nestojí, ale F a FH, to prostě nemá konkurenci. A ta zpětná vazba. Luxusní!

-- 23. 2. 2017 00:44 --

A ta AI. Konečně má člověk dojem, že závodí s lidmi. Neskutečné ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2017 00:30

Hmmm, tak už se ani netěším na nové Gran turismo, protože Forzu to nemůže dát ani za nic. Je to zvláštní, že bych tomu ani nevěřil. I když 4 byla super, tak prostě takové lepší závody. Ale ty na X1 jsou prostě super a k tomu ten ovladač. Nejlepší 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků