Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 9. 2016 15:37

Ještě počkej. V tomhle okamžiku se ani pořádně neví, jestli bude dost her, které pojedou v 4K. 4K televizi si kup, proti tomu nic, ceny padají, ale myslím, že PS4 ti vydrží ještě nějaký čas a jestli začnou příští rok prosakovat zprávy o představení PS5, mohla by jsi zaplakat nad ne-výdělkem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2016 18:15

Tak pro je pro fajnšmekry, což je od Sony dost prasárna, ale prostě budeš mít lepší konzoli o něco dřív. Mám dvě PS4 a do Pro půjdu, pokud na to budu mít volné peníze. Rozhodně lepší mít pro, než ho nemít. Pojede všechno OK i na PS4, ale proč to nemít trochu lepší.

PS5 přijde nejdřív za dva roky a mezitím se ta investice vrátí několikrát.

Na PS4 jsou asi nejlepší hry za posledních 10 let. Hlavně kvůli remasterům skoro všeho a další jsou na cestě. Takový Modern warfare bude taky masakr.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pics22 21. 9. 2016 05:13

Taky váhám co teď pořídit. Doteď jsem hrál jen na xboxu 360. Nevim jestli vzit slim verzi + 500 giga nebo pockat na PRO. Rozdil je 3000,-... 4K televizi zatim nevlastnim a pro SLIM verzi mluvi i spotreba. Zatim jsem necetl, zadny argument který by mě o PRO verzi uplne presvedcil.
pics22
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 9. 2016 18:41

Má to jenom dvojnásobný výkon. To je stejné jako u PC. I když jsou výkonná, nikdo na nich stejně nehraje. Takže smysl to má, ale ne pro každého. Můžeš mít lepší frame rate, ale běžní lemplové to stejně neocení. Těžké říct, jak to máš. Třeba nový Deus ex má na PS4 tearing, což je v roce 2016 fail, ale s Pro to klidně můžeš vyřešit patchem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 22. 9. 2016 10:24

Odskočil jsem si z audio fóra. Do PS4 pro jdu hned, postupně vyjdou aktualizace a vše pojede okolo 60fps, což je strašný rozdíl a vylepšené textury budou taky. Mám doma rozehraných tak 15 kousků na 10% a je se na co těšit. Velké oči a hraju jednu hru.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
First Blood

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 25. 9. 2016 15:34

tdjohn - nikdo na nich nehraje.. jen ze na Steamu kazdy den hraje hry vic lidi nez kolik je majitelu konzole PS4..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2016 16:07

Hraje... Ty nepotřebuješ nějaké lemply, kteří koupí hru za dolar a pak ji 10 let hrajou. Potřebuješ pořádné fanoušky, kteří kupují novinky za plnou cenu a příští rok zase.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 10. 2016 12:51

4K a 60 FPS už dnes? S konzolí snů žádný problém:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 10. 2016 14:55

U takovychto her treba ano, ale jinak http://ps4daily.com/2016/09/sony-majori ... native-4k/
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 10. 2016 17:48

tdjohn píše:Třeba nový Deus ex má na PS4 tearing, což je v roce 2016 fail, ale s Pro to klidně můžeš vyřešit patchem.

Že by? :D

Deus Ex: Mankind Divided (Alza.cz) dnes dostal patch, který přidává možnost hraní v rozlišení 4K a také nějaká vylepšení grafiky v PS4 verzi, obojí speciálně určené pro nadcházející PlayStation 4 Pro.

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-10-03-deus-ex-prvni-hrou-s-podporou-hdr-a-ps4-pro
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 10. 2016 20:29

Docela si koketuji s myslenkou koupit Playstation VR.. akorat koukam, ze ten starter pack stoji okolo 15000, kdezto VR jako takovej + kamera a 2 ovladace separatne stoji min.. Jeden Move ovladac uz mam z PS3 - prodava se ted nejaky novejsi nebo to je ten samy?
Naposledy upravil .soul dne 25. 10. 2016 21:07, celkově upraveno 1
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2016 20:59

Je to ten samý - toho se neboj.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 10. 2016 21:08

Ok, dekuji :-) a co se tyce te kamery, v Sony Faqs jsem nasel:
Q: Do I need the new PS Camera for PS VR? Are there any features that will only work with the new camera?
No, the redesigned PS Camera will work just the same as the older design.

Takze mohu pouzit ten playstation Eye (nebo jak se tomu nadavalo) z Playstation Move na PS3?
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2016 21:14

Nope. PS Eye má jen jednu čočku, což je pro vnímání prostorové hloubky a na přesné trackování polohy helmy jaksi málo. Nefungovalo by to. Kameru si holt musíš koupit pokud ji už nemáš - přes to vlak nejede.

EDIT// PS Eye má navíc dost mizerné rozlišení a snímací frekvenci na dnešní dobu. To by taky dělalo bordel v kombinaci s VR.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 10. 2016 21:35

Super, diky moc! :-) holt dokoupim, no.
Jen doufam, ze pak ty hry nebudou vyzadovat PS4 pro, protoze mne uz by se s tou frekvenci 1 hra za 3 mesice nova konzole jen kvuli VR fakt nevyplatila...

Ale na tu VR se fakt tesim, zkousel jsem par kravin na Samsung VR a byl jsem z toho nadsenej.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků