Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 12:08

Tak kde to vázne ?! Dneska měla být představená a pořád nic ! Já jsem zvědavý jako jezevec, to abych přemýšlel co prodám abych si ji mohl koupit zase jako jeden z prvních :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2013 12:19

Až v noci ne?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 2. 2013 12:30

Dyt polovina veci je uz vyspoilovanych:) viz. Kotaku apod.

Dnes v 24:00 to zacina kdo by nevedel.

PC: Nekupuj, PS4 nebude mit chromovanou predni listu, bys to pak zase musel prodavat.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2013 13:05

Jako třeba že vyjde letos v listopadu? Nevěřím :) Leda příští rok...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 2. 2013 14:55

A je fakt nezbytně nutné kvůli tomu dělat nové vlákno?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 2. 2013 16:01

To urcite neni, ale tohle je/bude vlakno o PS4 :-) Tak jako kdysi zacalo to o PS3.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 17:12

Takže až v listopadu ? Super, do té doby si na ni vydělám. Kotaku říkáte ? Jdu omrknout. Díky ! A ano - tohle bude vlákno o PS-4 a nezakládal jsem ho kdysi nááhodou taky já ? Buď o iXu anebo pé es trojce. Prostě stejně jako před lety tak i letos bude opět platit - PC lead the way ! (A ano, je v tom dvojsmysl...ale nešť...) Jdu se mrknout jak ta obludka bude vypadat :)

Hmmm, ale to jak ta mašina vypadá neuteklo. Páčí se mi ovladač, má podobný tvar jako X360, to je fajn... Ovládání přes telefon... hm, že by to fungovalo i bez ovladače ? To asi nee... No jsem zvědavý, první verze Playstationů byly vždycky nejhezčí a postupně degradovaly bylo by fajn kdby k tomu byla prodloužená záruka... Jo a taky aby na tom bylo GTA V, ale to asi nebude, co :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 2. 2013 17:32

Jak až v listopadu? Vyjde to pravděpodobně příští rok, listopad je hodně nepravděpodobný. První vyjde Xbox! :D

Proč by tam GTA nebylo? Sice jsem dodnes nepochopil, proč nevydali HD kolekci na současné generace, ale pokud nejsou úplně mimo, tak to samozřejmě vyjde i na nové konzole. To je pár her kvůli kterým koupím nové konzole ať už umějí cokoli: GTA, Gran turismo a Forza. Nic dalšího tam na začátku stejně kvalitní nebude.

Počkáte si dnes? Moc jsem nechtěl, ale tohle představování mám rád, takže asi budu muset.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 18:09

Já myslím že budou chtít stihnout předvánoční trh ? Ovšem abychom se nedivili a konzole nevyšla příští měsíc. Já myslím že se Sony poučilo a tentokráte nebude dělat podobné psí kusy jako u pé es trojky, když ji vydala se zpožděním a nic moc launch hrami. I když u nich je možné všechno, jako to že nejočekávanější hru (GT5) vydali za čtyři nebo pět let co byla pé es trojka na trhu a ne do roka a do dne... Podle toho co čtu to vypadá že tentokráte to bude na stejné brdo, stejný HW, jen jednou se značkou MS a podruhé se značkou SONY. A jak se píše jinde, na dnešní HW PCček to mít asi nebude, taková nová Nvidia Titan je silnější nežli to co má být v konzolích. Což je škoda, protože minulá generace byla opravdu nějakou dobu nejlepší a nejvýkonější herní HW na trhu. Asi však tušíte jak jsem to myslel. GTA V bude. Ale na Xbox 360 a PS-3. Ne na na skutečný "NEXT GEN". Hned jak vyjde. Když si k tomu připočtete zpětnou nekompatibilitu tak ne - GTA V - tak jak je - ZŘEJMĚ - nevyjde na NOVOU generaci - TEĎ HNED. Což je škoda, protože co by mohla být lepší launchová hra nežli gé té áčko ? Stačilo by ukázat jak hnusně to vypadá na stávající a jak hezky na nové generaci... Když si vzpomenu na GTA IV, tak IXO to prostě nedávalo... Nechápu jak na tom vůbec půjde "5" !!!! Ale na druhou stranu, pokud bude cena pod 10k, tak na to kašlu, koupím si někde pé es "čtverku" k tomu prodlouženou záruku a nazdar...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 20. 2. 2013 18:57

Minimálně v Americe PS4 letos vyjde. S Evropou bych moc nepočítal. Jinak pro ty, co se chcou vyspat :arrow: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=514224
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 2. 2013 19:23

Letos maximálně Japonsko. I když je fakt, že ten HW je tak slabý, že to vyrobit nebude problém. Možná ale budu dnes výkonem překvapen. Spíše mi to ale připadá, že Sony ví, že letos nestíhá, tak alespoň rozvíří vody a vydá to někdy později. U MS se počítalo s launchem v říjnu, ale teď dlouho nic a vypadá to docela podezřele. Pokud by s výrobou měl problém MS, mělo by ho i Sony. Třeba AMD nezvládá dodat, co slíbilo, kdo ví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 20. 2. 2013 19:31

Tak jsou to všechno spekulace. Jen mi přijde blbost dělat velkou akci v NY v únoru a konzoli vydat až za rok. Zvlášť, když má Sony na letošek dost slušný lineup PS3 her. Můj tip je US/JP podzim, EU do března 2014. Sony si Ameriku znovu utéct nenechá. Ono stejně budeme na datum vydání čekat tak půl roku.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 19:45

Musí to vydat letos a to bojkotování EU není už moc slušné. Je začátek roku, kde zase bude výkon PC za rok ? Ono i sázet na AMD, které ukazuje že toho zas tak moc neumí... Viz rezignace na silné procesory, nepřesvědčivý výkon posledních high-endových procesorů, grafiky- nejsem si jistý jestli tam nejde spíš o poměr cena výkon... Uvidíme, třeba si pod sebou Microsoft a Sony kopou hrob... Jedinou výhodou zůstává instantní hraní...Spekuluje se o zamezení prodeje bazarových her atd. atd... Aby nakonec nevyhrálo Valve se steamboxem a hrami co běží pod linuxem... A chraň MS i Sony všichni svatí by jim nevlezl do revíru Apple, to byli pěkně v háji.... Ale zatím nic takového nehrozí... Uvidíme co ukáží nebo neukáží, co předvedou nebo nepředvedou (MS i Sony...) Oni musí nastavit zajímavé ceny a nabídnou ze začátku pár pecek, jinak smolík pacholík. Intel by asi nezaplatili, tak obě firmy musí k AMD...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 2. 2013 20:17

PC: PS4 pristi mesic povidas?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 2. 2013 20:47

HAck_SG píše:Tak jsou to všechno spekulace. Jen mi přijde blbost dělat velkou akci v NY v únoru a konzoli vydat až za rok. Zvlášť, když má Sony na letošek dost slušný lineup PS3 her. Můj tip je US/JP podzim, EU do března 2014. Sony si Ameriku znovu utéct nenechá. Ono stejně budeme na datum vydání čekat tak půl roku.

To každopádně, ale za chvíli budeme vědět, tak proč tak trochu nezahádat :))

Mně přijde pravděpodobné udělat velkou akci, když vím, že nestíhám. Teď dáš naději a později to všechno bude jinak. Ten psychologický náskok je také důležitý. Můžeš si připravit peníze, těšit se na pár her a pak ke konci roku už budeš mít jasno a případně pár měsíců počkáš. To tě přece nezabije, ne? :D

S hrama je to ale divný. Letos jich vydávají tolik, že se mi nechce věřit, že by plynule přešli na novou konzoli a starou tím dost odřízli. Viděl bych to fakt až na příští rok celkově, ale je to pouze takový tip vzhledem k tomu všemu. Nevíme, jak jim jde výroba konzolí, což je to nejvíce podstatné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků