Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bernier 19. 11. 2017 17:05

zdravim,

uz nejakou dobu mi blbne PS4 slim 500 gb..co jsem vypozoroval, tak to nema zadny spousteci prvek (napr.vlozeni disku nebo zapnuti konkretní hry)
z niceho nic me zacne blikat obraz od mala po temer celou plochu, chvilu to blika hodne, tak se obraz vypne,za par sekund zapne a je fajn..laicky by to televizi nemelo byt, protoze pri prepnuti na televizni kanal, tak jede telka v pohode

vsechno je videt na videu

psko mam porad v zaruce, otazka zni, mel nekdo takovy problem jako mam ja? cim to muze asi byt?
diky

bernier
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 11. 2017 13:58

Kabel je originál?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bernier 20. 11. 2017 16:38

ano, zadny sem nekupoval
bernier
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 11. 2017 16:47

Ten by měl být OK.

Tak můžeš zkusit nějaké tipy odsud:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 28. 12. 2018 15:39

Zdravím,prosím o radu.Na mé Sony PS 4 Pro se mi při hraní God fo War nezobrazuje obraz přes celou obrazovku,na všech stranách chybí pár centimetrů obrazu.Nastaveno mám snad vše správně jak výstup na PS 4 tak v TV konkretně Sony KDL-55W808C.U jiných her např.Ratchet and Clank,Wipeout,The Uncharted ..je vše v pořádku.Předem děkuji za radu.O radu budu samozřejmě žádat i na fóru TV SONY.
daja33
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 12. 2018 10:59

V settingu Playstationu najdi položku zobrazení a nastav si tam okraje televize.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 12. 2018 11:24

N.Marko je zpět taky :D Nechceš nám sem víc psát? Většinou jsou na fórech retardi, ale tady to mělo relativně dobrou úroveň. A hlavně většina lidí kolem mě přestala hrát, protože mají rodiny a podobný ***** :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 30. 12. 2018 11:54

Jjj už jsem to našel,hledal jsem to blbě v nastavení,dík moc.
daja33
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 1. 2019 21:05

tdjohn: Já sem kouknu tak jednou do měsíce, ale vzhledem k tomu, že stará garda se tu už skoro nevyskytuje a je tu dost mrtvo - nemám moc co říkat :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 5. 1. 2019 12:20

Mám to stejně. Holt už všichni stárneme a ta radost z objevování nového už taky vyprchala. Snad nám příchod nové generace zase vlije trochu energie do žil.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2019 20:18

...alespoň na měsíc. Pak to bude, obávám se, stále to samé, jen v trochu lepší grafice a více mikrotransakcemi :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 8. 1. 2019 00:57

Mican píše:Mám to stejně. Holt už všichni stárneme a ta radost z objevování nového už taky vyprchala. Snad nám příchod nové generace zase vlije trochu energie do žil.


horizon 2 na ps5, jasna volba a pravdepodobne i insta buy
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 1. 2019 06:32

Uz se to blizi..
Obrázek
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 1. 2019 00:41

Nový Xbox bude doufám zase strašná pecka jako teď. Pokud neudělá Sony pořádný ovladač, tak Xbox zůstane mojí hlavní konzolí a PS bude jen na těch pár exkluzivit.

-- 9. 1. 2019 00:45 --

Jsem to asi dal do špatnýho tématu :D Ale jinde nikdo není, no. Prostě MS měl slabší start, ale teď jede. I když prodeje asi nic moc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 1. 2019 00:38

Prosím tě co jede? Míním tím - kromě Forzy tam za poslední léta nebylo skoro nic kvalitativně srovnatelné s tím, co Sony vyprodukuje každý rok.
Just saying :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků