Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 7. 2017 00:50

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 16. 7. 2017 10:45

blbce :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 7. 2017 11:38

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 17. 7. 2017 11:58

flash789 > Naprosto chápu jak to myslíš. Dřív taky všichni měli pomalý HDD a dneska se řeší jestli SSD má 500MB/s a nebo 1GB/s. Jinak dřív ty hry bylo něco novýho, takže všichni na to koukali a bylo jim jedno, jak to běží. Ale dneska ty hry stojí hodně peněz a utápí se v jejich vývoji hromada peněz, takže se od toho očekává, že to prostě půjde alespoň plynule.
datel21
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 17. 7. 2017 12:12

Co je to tady zase za exota? ten Narg?
PS4 PRO umi 4K - treba Horizon Zero Dawn nebo Nioh. Normalne nativni 4K rozliseni zadnej upscale.
Nioh napriklad na klasicke PS4 poradne ani nefunguje.
U normalni ps4 mas volbu bud zachovat FHD nebo zachovat 30+ FPS.
Ja volil FHD a myslel jsem ze mi umrou oci.. pri tech 20fps co to davalo.
Tak jsem zvolil at mi to udrzi min 30-40fps a jelo to v 720p..coz bylo celkem hnus.

Na PS4 PRo samozrejme Full HD @ 60fpz nebo 4K pri tech 30-40.

-- 17. 7. 2017 13:26 --

Jinak xbox one x je uplne k nicemu. MS ma tak 5 exluzivnich titulu na xbox one.. takze neverim ze by delali neco jen pro xbox one x.. halo 5 byl fail. forza to nevyuzije.. to je fakt mrtva platforma. Aspon tady v Evrope.
Prodavame novej xbox one za 5000kc a nikdo to nechce. Porad se kupuje 1:8 ps4ka za 6500kc
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 7. 2017 16:59

Je to nejlepší platforma na auta, pokud nepočítáme PC. Forza nemá žádnou konkurenci. Zpětná kompatibilita s X360 může být také zajímavá. Aktuální hry v lepším rozlišení? Proč ne.

Pokud je Pro k něčemu, tak X více. Ani jedno ale nemám, tak kdo ví, jestli to vůbec pořídím. Ale chtěl bych oboje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 18. 7. 2017 10:55

Oboje ti dost vleze do financí. Já bych to asi nevyužil, takže si kupovat oboje fakt nebudu.
datel21
Killing Spree

Odeslat příspěvekod narg 19. 7. 2017 07:16

rodierczuk2 píše:Co je to tady zase za exota? ten Narg?
PS4 PRO umi 4K - treba Horizon Zero Dawn nebo Nioh. Normalne nativni 4K rozliseni zadnej upscale.
Nioh napriklad na klasicke PS4 poradne ani nefunguje.
U normalni ps4 mas volbu bud zachovat FHD nebo zachovat 30+ FPS.
Ja volil FHD a myslel jsem ze mi umrou oci.. pri tech 20fps co to davalo.
Tak jsem zvolil at mi to udrzi min 30-40fps a jelo to v 720p..coz bylo celkem hnus.

Na PS4 PRo samozrejme Full HD @ 60fpz nebo 4K pri tech 30-40.


no vidim, ze je to tady samej odbornik, ale bohuzel prevazna vetsina vas ma ocividne znacny problem s chapanim psaneho textu, v Horizontu samozrejme NENI nativni 4k, jelikoz nativni 4k je 4096 × 2160, kdezto Horizon, potazmo ps4pro bezi v 3840 × 2160, coz uz sice papirove odpovida definici 4k, ale ve skutecnosti je to vicemene zdvojnasobene FHD, proto ma ps4pro na vyber bud vylepsene FHD nebo "4k" s trochu nizzsim fps, a to se nezminuji o tom, ze i tech 2160p je prokladanejch (pro pomaleji chapajici odborniky tzv checkerboard 4k) a i to se naplno vyuzije POUZE na 4k televizi

a pokud to ani takhle napsane nechapes, nech si to od nekoho starsiho vysvetlit
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2017 17:30

narg píše:no vidim, ze je to tady samej odbornik, ale bohuzel prevazna vetsina vas ma ocividne znacny problem s chapanim psaneho textu

+1
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 7. 2017 13:09

PlayStation Plus price hike announced for Europe
Annual sub 25 per cent more expensive

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... for-europe


To si dělaj *****? A co za to jako nabízejí? Nemám nic proti placení za MP, ale tohle je trochu přehnané. Hlavně PS+ už půl roku nemám, protože nemá moc výhod. Takový MS má cloud na save zdarma, takže hraju úplně v pohodě, jen nemůžu MP.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 28. 7. 2017 22:39

Hele tohle sem taky nepochopil.
Dneska to prislo mejlem snad kazdemu.. zdrazeni ps plus o 25% aniz by tam cokoliv pridali.. like what?!
Oni si mysli ze ty 2 hry co daj na ps4 kdy vetsinou stoji za prd vyrovna tu jedinou vyhodu co ma xbox - 4 hry mesicne.


@narg - neexistuje presna definice 4K. 4K je promenlive prave podle formatu

Standardy digitálního videa[1]
Standard Rozlišení
Ultra-high-definition television (4k) 3840 × 2160 1,78:1 (16:9)
Full Aperture 4K 4096 × 3112 1,32:1
Academy 4K 3656 × 2664 1,37:1
Digital cinema 4K 4096 × 1714 2,39:1
Digital cinema 4K 3996 × 2160 1,85:1

QFHD (Častěji označováno jako 4k 3840 × 2160)
Rozlišení QFHD (4k) má 3840 pixelů na šířku a 2160 na výšku, což je přesně dvojnásobné rozlišení oproti 1080p jak na výšku, tak na šířku. Přestože toto rozlišení má na šířku méně než 4000 pixelů, řadí se do kategorie rozlišení 4K.


HEVC (H.265) mezi veřejností známo jako 4k
je standard videoformátu schválený Mezinárodní telekomunikační unií (ITU) v lednu 2013. Je definován jako video s rozlišením 3840 x 2160 bodů, při 10 bitech na pixel a až 60 snímky za sekundu.


Tady vidis jake jsou oficialni standardy 4K neboli 4K jake ma PS4 Pro a take v jakem formatu jsou natoceny UHD 4K filmy a co zvlada standardni 4K TV.
3996 a 4096 ti proste zadne normalni zarizeni neda.

-- 28. 7. 2017 23:41 --

Jeste ad PS Plus - mi prijde ze tam prava ruka nevi co dela leva. Pul roku lepi na krabice konzoli at se lidi napoji na net, a stve je, ze maj male procento napojeni konzoli, coz samozrejme ovlivnuje pocet clenu PS PLUs a potom tohle :)
ta zprava je PR sebevrazda, za to jeste nekoho vyhodi.
1. cast zdrazeni pluska
2. cast info o tom, ze je mozne do x/y dne dokoupit za stare ceny (Samozrejme nikdo to datum dodrzovat nebude)
3. cast o tom jak zrusit svoje PS Plus clenstvi :D

-- 28. 7. 2017 23:48 --

narg píše:
rodierczuk2 píše:Co je to tady zase za exota? ten Narg?
PS4 PRO umi 4K - treba Horizon Zero Dawn nebo Nioh. Normalne nativni 4K rozliseni zadnej upscale.
Nioh napriklad na klasicke PS4 poradne ani nefunguje.
U normalni ps4 mas volbu bud zachovat FHD nebo zachovat 30+ FPS.
Ja volil FHD a myslel jsem ze mi umrou oci.. pri tech 20fps co to davalo.
Tak jsem zvolil at mi to udrzi min 30-40fps a jelo to v 720p..coz bylo celkem hnus.

Na PS4 PRo samozrejme Full HD @ 60fpz nebo 4K pri tech 30-40.


no vidim, ze je to tady samej odbornik, ale bohuzel prevazna vetsina vas ma ocividne znacny problem s chapanim psaneho textu, v Horizontu samozrejme NENI nativni 4k, jelikoz nativni 4k je 4096 × 2160, kdezto Horizon, potazmo ps4pro bezi v 3840 × 2160, coz uz sice papirove odpovida definici 4k, ale ve skutecnosti je to vicemene zdvojnasobene FHD, proto ma ps4pro na vyber bud vylepsene FHD nebo "4k" s trochu nizzsim fps, a to se nezminuji o tom, ze i tech 2160p je prokladanejch (pro pomaleji chapajici odborniky tzv checkerboard 4k) a i to se naplno vyuzije POUZE na 4k televizi

a pokud to ani takhle napsane nechapes, nech si to od nekoho starsiho vysvetlit


Aah tak ty mas problem nejen s chapanim ciziho textu ale i sveho. Nejdriv napises ze PS4 Pro zadne 4K nema, potom priznas ze bezi v 3840x2160 coz 4K je, potom zase ze je to prokladane (coz samozrejme neni).. a potom nas obcerstvis "novinkou", ze se to da vyuzit jen na 4K TV takze je na *****..

Proc tu neni ikonka na facepalm? Nebo proc tohohle idiota nekdo nezabanuje :D
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod narg 28. 7. 2017 23:38

Moji odpoved sis napsal ve vlastnim postu, si ji po sobě precti (staci to tucne pismo) a pak se zaměřit predevsim na slovo "nativni", ale je videt, ze ses odbornik, tak uz ti nebudu radit
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 19. 8. 2017 12:39

narg je dobrej troller. nikde v mem textu slovo nativni neni. Proc je ten clovek tak hloupej?
jak sem ti uz psal - existuje vicero formatu dle pouziti - zdroje signalu.

Jinak mam tu ted xbox one zapujcen a libi se mi ty jejich clenstvi
EA Akces - vsecky ea hry
xbox live - 4 hry mesicne na furt
ms game pass - 120 her z x360 a xone..
dohromady to vyjde tak na 300/mes ale je to slusna rychta.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 8. 2017 14:23

Xbox je celkově super, jen jim schází výkon, který přijde v listopadu a pak je z toho top konzole. Ten ovladač je také úplně jiná liga.

-- 19. 8. 2017 15:24 --

A zpětná kompatibilita také potěší. Leží mi tu asi sto PS3 her a jsou mi k ničemu. Xbox her mám jen asi 40, ale většinu můžu pořád hrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eviltom 14. 9. 2017 17:24

Namá někdo prosím volný kod na Betu 5 softwaru pro PS4 ?
PS3 Slim,XBox 360 Slim,PS Vita,HTC Sensation XE.
eviltom
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků