Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2017 17:06

Kolik stupnů máš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Z. 3. 4. 2017 19:13

Stupně nevím, nemám to teď jak změřit. Podle rychlosti ventilátoru se ale divím, že se celý PS nevznáší...

Četl jsem, že Sony na pastě docela šetřilo. Protože je už PS bez záruky (tz. 2+let) možná budu rád, že tam vůbec nějaká bude.
PS mám položený na stole, ničím není zakrytý, zadní strana má dost místa na "dýchaní"

Četl jsem že slim je docela tichý, ale to bude asi kus od kusu..
Petr Z.
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2017 21:17

Když nevím, kolik tam máš, tak těžko říct.

První verze byly prý hlasitější,ale zase asi ne o tolik. Já mám asi půl roku po vydání jednu a asi rok po vydání druhou a obě jsou v pohodě, ale při zátěži to slyšet je a pokud je hodně stupňů, tak hodně slyšet :D

Slim by mohl být lepší, ale zase je menší, tak moc bych jim nevěřil. Nejlepší to má prý Xbox.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Z. 4. 4. 2017 09:40

Mam verzi 1116, po vcerejsim cisteni a podlozeni (snazil jsme se tomu zajistit co nejvetsi prisun studenyho vzduchu - plus dobrej odvod teplyho) se to trochu ztisilo, porad to neni idealni, ale mnohem lepsi. Asi jsem hodne zhyckanej tim super tichym pocitacem. Prepastovani taky asi pomuze, to budu resit pozdeji

Xbox nic neresi, tam si nezahraju hry co chci :)
Petr Z.
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Z. 4. 4. 2017 18:08

PS: Jeste jeden dotaz...mam v PS ucet, ktery jsem koupil spolu s nim...mam tam i savnuty pozice v nekterych hrach, ktery bych si rad prenesl.

Jde ty savnute pozice prenest na uplne novy PS ucet s jinym jmenem apod.? Nasel jsem postup na netu, ale tam neni explicitne receno, ze to muzou byt ruzne ucty.

Pokud bych se rozhodl pro PS4 Pro, tak bych to stavajici PS4 prodal i s tim uctem (je tam napr. GTA V, Infamous dve hry - ani jedno me nelaka), ale potreboval bych prenest jen nektere save game. Kolik to tak zabere mista? Bere to flashky, nebo musim pripojit nejaky vetsi drive?
Petr Z.
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 7. 2017 09:22

Ten novej Crash remaster má 30 FPS? :shock: Co je to za nesmysl? 30 FPS v roce 2017 u skákačky? Rly? Kam ten herní svět spěje... :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2017 19:22

Tak jsem zjistil, že milá Sony mi nedovolí přístup k uloženým pozicím v cloud, když nemám PS+. Tomu říkám přístup :D Škoda, že tohle je u MS zdarma...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cenger11 10. 7. 2017 11:56

Čau, myslíte, že má cenu teď kupovat PS4 nebo bude lepší počkat na xbox one x? :)
Cenger11
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 7. 2017 12:50

XboxOneX? ..... za dva až tři roky tu je v pipeline další generace konzolí v ceně 400-500 dolarů s lepším HW a XboxOneX ani pořádně nevyužije ty extra koně co má pod kapotou, protože na něj bude řádově méně exkluzivních her. Kup si PS4 Pro - je levnější a s více hrami už teď a začni šetřit na pravou novou generaci.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 10. 7. 2017 15:39

Ani ps4 pro bych rek, ze nema cenu, vydavatele ho ignorují už ted, a i samo sony reklo, ze hry, ktere by VYZADOVALY ps4pro nejsou a ani nebudou, takze to "pro" ti za příplatek 3000 přidá asi 20% vykonu, takze nejakejch 5 framu, no nevim jestli to za to stoji, xbonerx bude to same
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2017 18:39

Právě Pro je skoro k ničemu, ale Xbox bude pecka. Má to zpětnou kompatibilitu, takže všechny aktuální hry pojedou lépe (žádný tearing, lepší AF, atd.). Zpětná kompatibilita s X360 by také měla být lepší, takže to může být pořádná pecka.

Já se rozhodně na X těším a půjdu do toho.

Takže teď bych bral klidně X S a nebo obyč PS4 a skvěle si zahraješ. Ty lepší verze jsou lepší, ale pro nehráče je to zase taková pecka nebude. Hráč bude mít stejně všechny :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 7. 2017 19:12

narg píše:Ani ps4 pro bych rek, ze nema cenu, vydavatele ho ignorují už ted, a i samo sony reklo, ze hry, ktere by VYZADOVALY ps4pro nejsou a ani nebudou, takze to "pro" ti za příplatek 3000 přidá asi 20% vykonu, takze nejakejch 5 framu, no nevim jestli to za to stoji, xbonerx bude to same

...co? Kteří vydavatelé? Myslíš Nintendo, nebo Microsoft? :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2017 23:13

A výkon nového X také není moc podobný starému. Hry jedou ve 4K při stejných snímcích, což nezní úplně stejně. By mě dostali, kdybych ten Skyrim remaster jel v 60 FPS. Protože těch 30 je tragédie a jediná vada na kráse.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 11. 7. 2017 08:37

N.Marko píše:...co? Kteří vydavatelé? Myslíš Nintendo, nebo Microsoft? :roll:

myslim vydavatele jako výrobce her, jinak kolik z vas ma 4k televizi? Pokud na to budes koukat dal nez ze 2m nepoznas rozdil mezi 4k a HD, proste priplacis za neco, co realne v podstate nepoznas, nebo poznas v pohybu 5 fps navic? Jak dlouho se budes koukat na mravence v horizonu?
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 7. 2017 15:10

narg píše:
N.Marko píše:...co? Kteří vydavatelé? Myslíš Nintendo, nebo Microsoft? :roll:

myslim vydavatele jako výrobce her,

Aháááá, ty myslíš jako Square, EA, Activision, Ubisoft, Bethesda, Sega a další co na PS4 nevydávají hry že? Oh, wait minute! :hm Tady něco nesedí...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků