Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2016 21:46

No z toho co jsem chvíli hrál mám dojem, že ne, Pro to vyloženě vyžadovat nebude. Samozřejmě bylo by lepší, kdyby jsi ho měl, ale to je tak trochu jako u PC - s lepší grafárnou to vždy jede lépe, ale i na střední detaily se to dá přežít hodně dlouho. No a za dva-tři roky se oznámí PS5 a budeme zase v suchu. Tou dobou snad i přijde další generace VR, tentokrát možná i bez kabelů a tak podobně :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 10. 2016 07:43

No uvidime, no :-) diky moc za rady... stejne je to draha sranda safra.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 10. 2016 11:45

Jak jsem teď hrál všechny tři díly Uncharted z PS3 a pak U4, tak je hezky vidět, jak Uncharted není špatné, ale kvalit TLOU zdaleka nedosahuje. Je zvláštní vidět, jak stejný tým udělá kvalitativně odlišné věci. Uncharted je super akce, která je sice dost tupá, ale hraje se to docela dobře. Proti tomu TLOU příběhově zaměřená s reálně podaným dobrodružstvím. Stopy TLOU jsem v Uncharted 4 našel, ale prostě U4 je pro mě jen další Uncharted, které není špatné, ale není to prostě ono. Asi každá hra má kompletně jiné vedení.

Jsem se právě bál, že TLOU bude mít stejné nedostatky jako U, a proto se do toho nehrnul. To se ukázalo jako chyba. ND umí, když chtějí! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2016 12:00

Ale tak oni dopředu říkali, že jejich cílem je takový Indiana Jones-like styl. Brakové akční dobrodružství, vtipné, plně akce a jednoduchá zápletka. Uncharted si nikdy nehrálo na nějaké opus magnum. Prostě zábava. Nic proti ničemu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 10. 2016 12:23

Jasný, jen mi chvíli trvalo to pochopit :D Je to tak. Když to hraju, že je to spíše slabší Call of duty, tak najednou vše dává smysl a docela mě to i baví. TLOU je ale přesně styl, který mi sedí. Jsou tam detaily, je tam atmosféra, je tam příběh, jsou tam zajímavě vykreslené postavy a dobře se to hraje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 12. 2016 16:22

Vypadá to, že Sony s Pro pěkně kecala. Nové hry ve 4K obvykle jedou hůř než na původní PS4, což se nemělo stávat. A zároveň nové hry jedou dobře jen na Pro :D Tomu říkám Sony v plné síle. Proč někdy nemůžou něco udělat podle slibů...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 8. 2. 2017 18:33

Uz se nekdo z vas setkal s chybovou hlaskou an error has occurred ws-37397-9 ? Jedna se o nejakou chybu kdy se clovek neprihlasi k psn. Mam to od rana a po vygoogleni jsem se zhrozil. Fakt moc lidi to resi a treba i mesice marne. Nejcasteji jsem narazil na "reseni" restartuj router coz nepomohlo a pak na zmenu ip adresy na verejnou u poskytovatele netu, coz jsem zatim nezkusil, ale jestli to bude fungovat, tak nove abych si zahral online budu muset asi ke vsemu jeste platit za verejnou ip. Tady http://community.us.playstation.com/t5/ ... p/45539370 hodne lidi nadava a Sony nic uzitecnyho neporadi, ale hlavne, ze topic oznacili jako solved. Rano jsem jim psal a zatim nic. Podle spousty lidi je to ale prej marny a pomohlo az to s tou ip. Jsem zvedavej co mi napisou, jestli vubec. Ani to youtube si nezapnu :-)
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2017 19:17

Na konzolistovi se to řeší hodně. Já mám veřejnou adresu u jedný konzole, tak jsem to neřešil a u druhé to jede zatím OK. Ale podpora by to měla dočasně vyřešit, jen se to může stát zase.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bernier 13. 3. 2017 19:11

zdravim, urcite se to tu resilo, ale nemam bohuzel cas na to procitat celou tuto diskuzy od zacatku,ikdyz bych celkem i rad..

jako dosud pouze pc hrac premyslim o koupi konzole,tak nejak jsem se rozhodl pro ps4..nicmene bych to poustel na televizi full hd 32 palcu,coz neni zadna palba a proto by me zajimalo, jestli PS4 pro by mel smysl pro me ?
jasne, asi bych velkej rozdil nepoznal, jenze me neda spat lepsi vykon verze PRO ve srovnani se SLIM a vyuzitelnost do budoucna - jestli dalsi hry budou na SLIM pomalejsi nez ve verzi PRO?

diky za odpoved
bernier
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2017 19:15

Dnes jedině Pro. Není důvod pro slim, pokud nešetříš každou korunu. Třeba No man's sky jede na Pro 60 FPS místo 30 na obyč.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 3. 2017 19:31

Vzhledem k tomu, ze jde klasicka PS4 nova sehnat lehce pres 6 tisic, bych ji rozhodne zvazil. PS4 Pro neni nic extra, mam ji od ctvrtka, ale vedel jsem do ceho jdu. Pokud mas jen FHD Tv, PS4 Pro ti nabidne u hrstky her 60fps (treba Tomb Raider, FF XV) a u 900p titulů full HD rozliseni (ted treba tusim Nier: Automata), pak je tu jeste Boost mod, ktery by mel u her zlepsovat plynulost, ale jsou to jen drobnosti.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2017 20:56

Drobnosti :D Na FHD dostaneš daleko lepší obraz a nebo lepší frame-rate. To je v podstatě největší problém aktuálních konzolí. Mají hnusný obraz a malý frame-rate. Jako asi jak co, ale nechápu, proč už asi 10 let frčí na konzolích anisotropní filtrování max 4x. To je prostě hnus.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bernier 23. 3. 2017 16:01

koupil bych asi ps4 slim 1TB,myslim ze pro me bude urcite stacit..
nicmene bych potreboval jednu informaci - pokud si koupim hru,budu ji hrat, pojede pak na jine konzoli? nebude nejaky problem s licenci?
bernier
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2017 16:21

Když už šetříš, tak bych nebral 1TB. Nikdo nehraje 15 her najednou :D

Tohle neni PC, kde žádná práva nemáš. Pokud si hru koupíš, tak ji můžeš v pohodě i prodat. Všechno jak má být.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Z. 3. 4. 2017 13:42

Zdravim,

ktery PS4 je nejmin hlasity? Nasel jsem si nejaky porovnani na netu, tam se ale hlavne porovnava Fat a Slim.
Udelal jsem si od PC pauzu a chci si zahrat nektery PS exclusive tituly...koupil jsem od borce PS4, ale to rve jak 3,5litr v bahne.

Hraji ted Until Dawn+The Last of Us a to se proste neda uzit, ten hluk je nesnesitelny. Myslel jsem, ze jsem mozna zhyckany ULN pocitacem, ktery ani v zatezi nevyda zvuk, ale uz i pritelkyne po vecerech nadava, ze se neda spat, protoze v obyvaku startuje Boeing osazeny dvema 7970 kartama.

Da se to nejak utisit? Hledam na aliexpressu\amazonu nejaky podlozky nebo pridavny vetracky - cokoliv :D

PS: Ventilator jsem uz vycistil, zatim jsem neprepastovaval, ale chystam se na to az najdu T8 Torx, protoze tech sroubku je tam dost
Petr Z.
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků