Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Žulda 9. 6. 2016 08:40

Už je objednáno ;)
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2016 18:20

Skyrim oznámen pro konzoli snů, takže se k němu konečně dostanu. Alespoň bude funkční a celý :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 6. 2016 21:41

Nezájem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2016 22:19

Ale ty jsi ho už zkoušel, ne? Já si pořád můžu myslet, že ta hra je dobrá :D Tak mi nekaž radost!!!

-- 13. 6. 2016 23:47 --



-- 13. 6. 2016 23:48 --

Ubisoft v závěru traileru překvapil oznámením, že South Park: The Fractured but Whole bude obsahovat i remaster původního dílu South Park: The Stick of Truth, který si budete moci zahrát na PlayStationu 4 a Xbox One.

Si nakonec začnu myslet, že nehrát ty věci bylo dobře :D Batman za chvíli, Bioshock za chvíli, South park, Skyrim... Stačí jen počkat a všechno přijde na konzoli snů :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 6. 2016 10:40

Mě prostě nebaví The Elder Scrolls to je tak všechno.

South Park dobrý. Jednička bavila nehorázně :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2016 19:47

Třeba Morrowind se mi líbil, když vyšel. Ale dal jsem mu tak max 20 hodin. Pak asi 10 Oblivionu. Tam už jsem měl podezření, že ta hra je trochu hloupě udělaná :D Fallout 3 to všechno dorazil, že Bethesda asi moc hry neumí. Skyrim ale vypadá moc hezky a jestli mi vyjde i na PS4, tak mu šanci dám.

South park jsem právě minul a pořád jsem pokukoval po PS3/X360 verzi a už nemusím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod met.cze 27. 6. 2016 00:47

Zdravím hráči, už nějak třetí den mi nejde psn účet a tak bych se chtěl zeptat zda se potýká někdo s podobnými problémy. Přihlášení je neúspěšný i na pc či mobilu. Něco podobnýho se mi stalo na začátku minulýhho týdne a pak to zase šlo. Jsem v tom sám? Nebo si všeci paříte :nenapadne
met.cze
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 6. 2016 10:08

U mne žádný problém - ale já jsem momentálně v UK...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 6. 2016 16:26

Taky ne a sú z Prahe
polda
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 6. 2016 17:43

tdjohn - Morriwind byla ještě taková ta hardcore hra, chtělo to čas a trpělivost. Oblivion zkonzolovatěl a to by ani nevadilo, ale byla to celkově hloupá hra.
Skyrim se mi zatím líbíl nejvíce, přístupné naprosto všem, žádné hledání jednoho šutru někde v tříhodinovém dungu. A čím víc stárnu, tak mi to vyhovuje. I prostředí moc pěkné.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 6. 2016 17:55

OK, dík za info! Morrowind vypadal fajn, ale měl jsem myslím nějakou jinou práci, tak jsem se na něj vykašlal hlavně kvůli tomu. U Oblivionu to bylo trochu divné, ten už mi moc neseděl.

Tak to se na něj těším. Ještě je plno času, tak se mezitím na něj naladím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2016 19:22

Tak ti lemplové zase odložili Gran turismo :D Že toho Yamauchiho už dávno nevyrazili, když je k ničemu. By měl radši spáchat harakiri s takovým vývojem. Fakt nechápu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2016 10:04

Co vím, tak Poliphony není vlastnene Sony - jen mají vylucnou smlouvu, nebo tak něco, respektive Sony u nich mají podíl. Každopádně proč by ho vyhazovali? Z obchodního hlediska jim každý díl vydělá haldu peněz bez ohledu jak dlouho mu to trvá a navíc GT = Playstation. Krom toho - koukni se, jak to teď vypadá se značkou MGS co vyrazili Kojimu. Teď by si o ní nikdo ani neoprel kolo a takové PR je horší, než další odklad GT.

Jinak osobně - mě už to je jedno. Až to vyjde, tak to vyjde. Ten čas, kdy jsem se nehorázně těšil je už pryč, trochu jsem rezignoval.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2016 11:46

Tak Kojima řízek, kterej nemá konkurenci. Toho by měla každá firma lákat na milionovou mzdu. Nechápu, co tam ti blbci v Konami dělají. Nikoho ani z půlky tak dobrého asi už neseženou.

Ale Kaz je jen kecal, který nic nedodrží. 5 byl fail, 6 byl fail a měl šanci to napravit a pak zase udělá to stejné. Když nevím, kdy to vyjde, tak řeknu, že to nevím a nepovídám nesmysly. To stejné udělal dřív a pak vydali nedodělek asi jako nějaká indie firma.

Jinak jo, pořád to dobře vydělává, ale to je tím, že není skoro žádná konkurence a pořád to těží ze starého jména. Ale technicky je to fail poslední díly a hratelnostně to má také dost rezervy. Je to asi fakt o té značce, kterou každý koupí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2016 12:37

Fail možná pro tebe. Naštěstí to až tak moc neznamená.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků