Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 10. 2014 19:30

.soul píše:Spíš myslel to, že v prvních dnech po vydání to zapne skoro každý, kdo si to předobjednal, kdežto po pár dnech/týdnech se počet připojených lidí rozmělní, a tudíž je počet najednou připojených hráčů mnohem menší. Je pak nesmyslný kupovat tunu serverů na první dny a pak je po týdnu prodat.

Takhle jsem to myslel.

Jinak ano, v rámci Sony by asi nebyl problém to sdílet, ale to by k tomu musela být vůle... Jinak předobjednávky tvoří minimum, většina lidí pro to prostě jde bez rezervace do obchodu (nebo si to rezervuje max. týden-dva předem).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hracgam 18. 10. 2014 22:33

jak stáhnout hru po internetu do ps4?
Zaplatil jsem kartou hru a zadal KOD do Redeem Codes.
Ted to píše,že :has been completed

ready for download deadly archer rune 1,6 mb.
tlačítko download all jsem zmáčknul a stáhnul se ten 1.6 mb archer download a ted je tlačítko zčernalé.Šel jsem do library a tady je minulá hra hratelná,ale ta koupená po kliknutí na ní stále chce zaplatit BUY 59.99
ale já už zadal zaplacený kod z AMAZON.Jenže nikde už NENÍ TLAČÍTKO NA STÁHNUTÍ HRY
hracgam
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 10. 2014 09:40

Jsi si jistý, že jsi koupil hru a ne jen nějaký předmět do hry? Celá hra určitě nemá 1,6 MB.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRAKcz 19. 10. 2014 16:01

Nebyl do nahodou DLC do Shadow of mordor? :-D
DRAKcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 19. 10. 2014 21:21

Deadly Archer Rune je dopňkový předmět, konkrétně runa na vylepšení vlastností luku v Shadow of Mordor ....

Koupil sis předmět do hry, nikoli hru samotnou.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 20. 10. 2014 19:01

Tak to naštve, doufej že bude runa fungovat i v tom demu. Nebylo ti podezřelé že za hru za 60 eur/dolarů chtějí jenom 99 centů?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 20. 11. 2014 00:10

DRIVECLUB™_20141119193600.jpg

DRIVECLUB™_20141118200352.jpg

DRIVECLUB™_20141118195354.jpg

DRIVECLUB™_20141118194628.jpg
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 20. 11. 2014 18:52

Ten bundle s GTA V mě láká. Spolu s The Last of Us a Dragon Age bych do Bloodborne a Zaklínače vydržel. To je zas dilema.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2014 08:24

beat: dlouho jsem byl mimo, ale koukal jsem, že Driveclub měl aktualizaci a byly přidané nějaké dvě položky. Jenže ani jedna mi nereaguje. Prosim tě, jak to tedy je s těmi replay, focením a proč sakra stále nefunguje vytvářet výzvy?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 25. 11. 2014 13:06

Challenges zatím nelze a není ani náznak toho kdy je zapnou. Focení funguje, počasí by mělo být do konce roku.
Zítra vychází Ignition DLC, které je FREE pro všechny - jako omluva za technické nedostatky. Bude tam 5 aut, nové trofeje a nové závody(což jsou ty nefunkční položky v Menu).
Naposledy upravil beat dne 26. 11. 2014 01:36, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2014 15:04

Asi jsem slepej, ale já ten fotomod prostě nenašel...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 25. 11. 2014 23:36

Při hře zmáčknout pravou stranu touchpadu...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 11. 2014 10:44

Děkuji :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 11. 2014 00:41

HAck_SG píše:Ten bundle s GTA V mě láká. Spolu s The Last of Us a Dragon Age bych do Bloodborne a Zaklínače vydržel. To je zas dilema.

No ja to koupil a ta grafika teda ... jesli jsi zvykly na PC tak to to teda nepotezi, nema to vubec anti aliasing atd.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 11. 2014 00:52

Pokud je zvyklý na PC, tak tam podobné klenoty vůbec nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků