SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 8. 2017 12:57

Crash má jen 30 FPS, takže bych ho vůbec nekupoval.

Ale Nintendo prokračuje ve své demenci pořád dál a vydává nové pokémony v krabici s download kódem pro tu jejich tragickou online službu. Fakt nechápu, jak někdo takový může podnikat :D

Pokémon Gold and Silver will get a special boxed release for 3DS on 22nd September, Nintendo announced today.

But you shouldn't expect to find a cartridge inside your box. You will simply get a download code on a piece of paper for you to then enter via the 3DS eShop.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... ase-on-3ds
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 8. 2017 20:05

Xbox konference už jede! Snad to bude stát za to, jinak MS nemá šanci :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 4. 2018 15:55

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 11. 2020 02:48

PoliceCollector píše:Jupíííí Big N má problémy !!!! Můj sen se plní... Jsou na tom tak špatně, že dokonce uvažují o tom že své hry budou distribuovat na jiné systémy... To není dobré... Nintendu se možná stane to co se stalo kdysi s konkurecí - Segou. Zůstane jen značka, ale bez vlastního HW. Prostě Nintendo se z plnohodnotné konzolové firmy přemění na vydavatele... A pak už to bude jen mezi Sony a Microsoftem... Inu, ono to s těma Máriama, Zeldama, Metroidama a dalšíma "nintendovinama" přijít muselo... Sice to trvalo třicet let, ale nejspíš se ucho konečně utrhlo... Japonská konzole, s japonskýma hrama, japonskou stylizací konečně půjde do háje... A zůstanou jen důstojné stroje od důstojných firem Sony a Microsoft... Uvidíme... Ninteďáci zapláčou a na kdysi slavnou značku, která vyhrála boj o nejprodávanější konzoli, na které nakonec nikdo nehrál začne padat prach a zapomění, mám li citovat Homéra... Nintedo utrpělo možná utrpělo Pyrrhovo vítězství. Juch, juch, juch :kuk: :twisted: O:-)

Jestli se to potvrdí, tak jsem fakt dobrej analytik... Uvidíme.


Nintendo Switch - Kdyz zapocitam i tyto Vanoce, tak ma prodano dost pres 70 000 000 za tri a trictvrte roku. Ja ti nevim PC, ale dobrej analytik asi nebudes.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2020 11:19

Se mu nedivím. Switch je dost nezajímavá konzole, ale prodává se jako rohlíky. Asi nás Wii mělo varovat, že se to může stát :D Když byl Switch nový, tak jsem o něm trochu uvažoval, ale postupem času se jeví ještě víc zbytečný než na začátku. Asi to není pro mě. Takovej TomKalhotka má určitě tak 4.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2020 14:27

Já si chci už dlouho koupit Switch, ale jako ta cena? Vždyť to stojí stejně jako při launchi a vzhledem k tomu, že na tom je jen několik málo her, které mě zajímají a nejsou na PS4...
320 liber za nový a 250 za ojetý - boha mu jeho, i Xbox One X je levnější a s mnohem více hrami. Kdyby to nebyl handheld, moc lidí by si to za tu cenu nekoupilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2020 14:43

Pokud by udělali tu novou verzi, tak bych to zkusil. Má to vůbec něco jako trofeje? Dělá se na to dost remasterů, což není špatné. Třeba Grid autosport si jinde v 60 nezahraju, ale je otázka, jestli to má cenu :D Ten jejich online také býval tragický. Prostě Nintendo žije ve svém světě, kde má evidentně dost lidí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 11. 2020 00:35

tdjohn píše:Třeba Grid autosport si jinde v 60 nezahraju, ale je otázka, jestli to má cenu :D
PC? V kvalitě Switche pravděpodobně jakékoliv.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2020 12:12

PC není na hraní :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 11. 2020 12:36

N.Marko píše:Já si chci už dlouho koupit Switch, ale jako ta cena? Vždyť to stojí stejně jako při launchi a vzhledem k tomu, že na tom je jen několik málo her, které mě zajímají a nejsou na PS4...
320 liber za nový a 250 za ojetý - boha mu jeho, i Xbox One X je levnější a s mnohem více hrami. Kdyby to nebyl handheld, moc lidí by si to za tu cenu nekoupilo.


Jenze on to handheld je. Nikdo jiny ti neco podobneho nenabidne, proto muze cena zustat tam kde je. IMHO 300£ neni tak moc (kdyz pocitam bundle s nejakou Mario hrou ktera stoji sama kolem £50). Pamatuj, ze kupujes 2in1 konzoli - v par let zpatky sis musel koupit PS3 za 400£ a PSP za dalich £200. Plus hry na kazdou konzoli zvlast.
Ale jasne, pokud necestujes (letos asi nikdo), nezajimaji te Nintendo hry a nebo nehrajes hry s rodinou tak to neni konzole pro tebe.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2020 13:25

S HH souhlasím, ale bohužel je mi úplně k ničemu. Nikdy jsem HH moc nepoužíval, i když 3DS mělo špičkové věci, tak tam jsem docela hrál.

A určitě necestuju, proto mám vše vlastní a vlastně ani nemusím chodit ven :D Nintendo hry jsou OK, ale asi ne vše mi sedne. Hry s rodinou? To fakt ne, ani s kamarády.

Takže jo, s tím popisem souhlasím. Kdybych měl více místa, tak to pořídím s PC, jen aby se neřeklo a občas na tom něco dal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 11. 2020 20:37

Switch sel v Cesku ve sleve sehnat kolem 8 200kc (nejaky cas po vydani) a pak je tu Switch Lite, jenz stoji vyrazne mene. Problem je, ze treba Microsoft v CR prevedl cenu 299USD (Xbox Series S) na 7999kc, zatimco Switch byl u nas prepocitan na 8999kc, coz bylo vazne dost.



Jestli je toto Switch, nechci v budoucnu videt pokracovani "World" dilu pro PS5. Z te uzasne hudby z traileru mi tady leveluji repraky :love:

Switch to je jedna bomba za druhou link Me sice konzole konceptem neoslovila (nejsem cilovka), ale jinak velky respekt.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2020 09:31

tdjohn píše:PC není na hraní :D

Když ti strčím do ruky ovladač a posadím tě před TV, jak poznáš, že hraješ na TV? Krom toho, že to bude podezřele plynulý a s vysokým rozlišením?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2020 11:36

Sasakr píše:
tdjohn píše:PC není na hraní :D

Když ti strčím do ruky ovladač a posadím tě před TV, jak poznáš, že hraješ na TV? Krom toho, že to bude podezřele plynulý a s vysokým rozlišením?

Že to předtím budeš půl hodiny ladit a křičet, proč to nejede. Pak to při hraní 4x spadne a ty budeš házet s věcmi. Jinak na TV se také nehraje :D Ba ne, to budu muset někdy zkusit. Jen nikdo kolem TV nemá, tak nevím, jak to udělat.

-- 24. 11. 2020 11:37 --

Jasně a asi nemám na TV místo. Teď se mi sem vejde něco tak do 32".
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2020 14:58

Ty jsi jak zaseklej kolovrat. Nevím, proč by se nedalo hrát na TV s parametry monitoru. Input lag 6 ms, HDR1000, 120 Hz, Freesync... nevidím problém.

Problémy se spuštěním her přichazí u starých her. Pravda, tam to konzole vyřešily. Staré hry nespustíš vůbec.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků