SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2017 13:40

Tak to je zase jasný. Na hraní dneska nic lepšího než PS4 Pro nemáš. Ale pokud ti nevadí zatím horší grafika, ale jinak vše lepší, tak X1 není úplně mimo. Scorpio to posouvá na novou úroveň a spíše Pro ztrácí význam.

Exkluzivity na PS4... Jako bez TLOU bych nechtěl být, ale zase jsou lidi, kteří to hráli na PS3 :D Jinak to zase taky moc pecka není. Většina má 30 FPS, což je fail. Kdyby si třeba drželi MGS, tak neřeknu. Většina věcí je dnes všude, což je škoda.

-- 9. 4. 2017 14:43 --

Tak jsem to tipnul dobře, jediná dobrá exkluzivita je TLOU a pak třeba ten nový Horizon. To zase takový rozdíl není. Uncharted 4 je asi fajn, ale není to jako dvojka ve své době.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 9. 4. 2017 16:52

Pre mna su hry na PS4 skor interaktivne filmy. Netvrdim, ze su zle, alebo ze ma nebavia. Naopak, su vyborne, ale musim mat na ne naladu. Na taku Forzu, Halo a GoW mam naladu vzdy. Su to vyborne hry na odreagovanie. Ano, celkovo ma Xbox menej exkluzivit, ale pri tej konzole sa proste bavim viac.

Chystam sa teraz na Horizon: Zero Dawn, tak uvidim :-)
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2017 17:06

Exkluzivity na PS3 byl luxus. Dnes se to nějak zhoršuje, ale naopak máš superpecky úplně všude. Miluju aktuální remastery a k tomu ještě exkluzivity. Nejde to všechno ani hrát.

Na tu Gears of war trilogii pořád čekám. To by byla jízda!

Horizon vypadá super, ale fakt není čas. Jsem akorát začal Halo 2, zjistil, že to není jako jednička a tím skončil s hraním :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 9. 4. 2017 17:08

Ja si na remastre nejak nepotrpim. X360 uz pre mna malo viac nez dostacuju grafiku. Forzu 4 mam naoriklad radsej, nez Forzu 6. Halo uz si remaster zasluzilo, pretoze ked si na XOne zapnem tu povodnu grafiku, je to fakt hnus :-D
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2017 17:11

Tak TLOU je masakr. Na PS3 to mělo snad tearing a 30 FPS. GTA V je pořád OK. Metro pecka. Ezio collection super, jen těch 30 FPS. Halo nejlepší! Teprve X1 je schopný to jet na 60 FPS a i tak ne pořád, takže Scorpio pomůže. God of war 3 je ještě lepší než minule. Tohle je fakt generace snů pro mě. Nové hry také vycházejí a nejsou vůbec špatné. Taková nová Yakuza, atd...

-- 9. 4. 2017 18:12 --

Plus bych málem zapomněl na jediné Dark souls v 60 FPS. Také to nejede bez propadů, takže Pro a Scorpio pomůže :D

-- 9. 4. 2017 18:14 --

A Uncharted trilogy, kde si konečně můžeš vychutnat tu COD akci, protože to jde ovládat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 9. 4. 2017 23:23

Jo to jsme na tom podobne, kdyz jsem kdysi zacal hrat Halo 2, po par hodinach jsem obratil oci v sloup a na tu serii uz nesahnul. Prvni dil povazuju za jednu z nej fps vsech dob.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 10. 4. 2017 10:17

Tiez mi to Halo II prislo nejake divne. Ale dal som tomu sancu a zatial to stale bavi :-)
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2017 15:59

Já to dohrál a byl pěkně nas*anej. Pak jsem dal I trojku a jako ne, nechápu to halo okolo té hry.

Mám teď tady ODST a Reach a prostě se mi do toho nechce.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 6. 2017 20:00

Super, tak nejsem sám. Prostě po luxusní jedničce taková sprcha. Vůbec jsem ten začátek nechápal a ještě to od té doby nepustil.

Jinak může mi někdo vysvětlit, co tam to dementní Nintendo vymýšlí? Proč přestali vyrábě NES mini a už vyprodali i SNES mini? To je jako normální přestat vyrábět něco, o co je obrovský zájem? Tak snad jim ten poslední ***** zůstane na skladech! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 6. 2017 20:16

.....luxusní.... jedničce....? Moment, hráli jsme oba stejnou hru?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 6. 2017 22:55

Ty jsi ji hrál na špatné konzoli :D Moje první Halo byl ten remake a čekal jsem na začátku asi tak desetkrát víc po těch všech letech hypu. Takže začátek zklamání, ale pak v půlce se to rozjelo a bylo to super.

Letos jsem si dal nejlepší možnou verzi (FHD a 60 FPS) na X1 a šel jsem do toho s tím, co to je a bavil jsem se královsky celou dobu. Ta hra je výborná a tenkrát ještě o to víc. Má mouchy, ale taky tolik dobrých věcí, že se dá užít.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2017 20:45

Tomu říkám podnikatelský duch :D

The SNES mini has been selling out everywhere since it was announced earlier this week and promptly put up for pre-order at Argos, GAME and Smyths. Nintendo has promised more stock of the SNES mini will be available than the NES mini last year, although the device still seems to be selling out just as fast.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 6. 2017 19:29

Čést. Cituji z dnešní zprávy: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy vyšlo pro herní konzoli PlayStation 4.
Můj dotaz zní, je možné že vyjde i pro Xbox One S ? Nebo je Crash nějak spjatý jenom se Sony?
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 7. 2017 09:46

Říká se, že vyjde i pro X1. Pro mě je to sice překvapení, ale dnes stejně vychází skoro všechno na všechno, tak proč ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 1. 7. 2017 10:45

Že Ď. Crash je srdcovka ale chtěl bych si ho zahrát na Xboxu. Pokud si ho někdy pořídím. :-)
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků