SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 2. 2017 19:21

Dneska přišel ten 2T HDD a tak jsem se tím od dvou hodin zabýval více méně až do pěti. Samotné přehození disků je opět velmi jednoduché, nic na tom není. Trochu mi dělal problém zaváděcí firm-ware, protože jsem stáhnul ten nejnovější, ale konzole mi to nezbaštila a chtěla nějaký jiný - "speciální". Věc se má totiž tak, že normální update má něco por 300MB, ale plný update, tedy vlastně celý OS baší okolo 800MB a ten si musí člověk trochu hledat. Ale jinak OK.

Sranda, respektive maratón začne až potom, kdy si člověk vrazí jedno po druhém BR do mechaniky (instalace je patrně jen částečná, protože probíhá bleskově). Každá hra má totiž patch, nejlépe co největší a k tomu si připočtěte různá DLC. V downloadu se mi udělal neskutečný štrůdl, protože jsem dal stahovat k 10 hrám a ještě cca čtyři hry tahám digitálně ze Store. Jinými slovy, než skončí celé stahování, potrvá to možná tak dva dny. Do toho se musí započítat stahování savů ze cloudu - přihlašování trvá malou věčnost, musíte se přihlašovat speciálně kvůli každé hře zvlášť a aby to bylo ještě zajímavější, tak pokud hru nemáte nainstalovanou, tak save nejde stáhnout. Ach jo.

Naštěstí jdu na dva a půl dne do práce, tak se to dá, ale být před víkendem, tak mi asi trefí šlak. Ale jinak dobrý, mám zase na nějaký čas klid.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2017 21:48

Kolik toho hraješ? :shock: Mně ta 500 stačí na všechno. Jako není to na moc her, ale to bych musel dost střídat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2017 17:17

RIP :D



Ale bylo by dobrý, kdyby to mělo úspěch, protože u takovýho shitu to fakt nikdo nemůže čekat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 2. 2017 17:57

Já hry sbírám...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2017 17:59

Sbíráš na disk? To je trochu zbytečné, když i původní média máš. Také sbírám, ale nehraju je, neinstaluju a kolikrát ani nerozbaluju :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 2. 2017 18:46

No a to je konec debaty ;)
Naposledy upravil N.Marko dne 9. 2. 2017 09:27, celkově upraveno 1
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2017 19:15

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 20:10

Nééé :shock: Fakt teď nemám na X1 čas, ale tohle prostě nejde odmítnout. Hrát RDR a GTA IV se stabilním framerate a novým ovladačem? Nééé...

Grand Theft Auto 4 and Episodes from Liberty City are now backwards compatible on Xbox One.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... patibility
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 17:22

8-)

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 2. 2017 00:23

Takovej last gen v roce 2017 :D Ale zase musim uznat, že při 720p vypadají některé hry úžasně na PS3 a X360 i dnes. Zase to bude stát jen deset tisíc, tak co bychom chtěli 8-D
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... witch-4u31
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 3. 2017 16:40

Nový No man's sky patch přidal 60 FPS mód na PS4 Pro. Tak se mi to líbí a snad budou ostatní následovat. To bych i Bloodborne pořídil 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 18. 3. 2017 21:28

N.Marko píše:Dneska přišel ten 2T HDD a tak jsem se tím od dvou hodin zabýval...


A teď se to u PS4 s firmwarem 4.5 pěkně zjednodušilo - připojí se externí disk přes USB a hotovo.
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2017 11:27

Prisla mi nova UHD TV a zajimalo by mne jako to maji konzole. Co jsem cetl tak jedinnej BR UHD player ma Xbone a PS4 prehraje akorat UHD v aplikacich jako Youtube (coz mne zas tak moc nezajima protoze tohle umi ta TV sama o sobe). Ale co mne zajima, tak je moznost prehrani UDH filmu z HDD. Tohle PS4 Pro dava? A jakou mate osobni zkusenost s hrama? Hadam ze ty 4k patche umozni jenom upscaling...

A jak je to s obycejnou PS4 - umi cokoliv s 4k nebo to dava jenom Pro verze?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 3. 2017 12:23

Pro u her dává i 4K nativ, ale jen u něčeho. Jinak je to menší, ale pořád o dost lepší než FHD.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2017 12:39

Prave ty 4k hry co nejedou v nativu mne zajimaji taky.

Kdyz vemu priklad:
PS4 Pro + 4k patch(upscale na konzoli) vs. PS4 + upscale do 4k na TV samotne?

Kvalitativne by to melo byt stejne? Hadam ze ty patche tam natahnou vyssi textury a podobne?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků