SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 20. 12. 2016 15:40

Tak wii je super. Ještě i dneska si tam občas něco pustíme. WiiU dojel na naprostej nezájem vývojářů (kvůli tomu máme doma ps3 a nelituju). Tam kromě nintenda v podstatě nikdo hry nedělal. Takže jestli na tom bude switch stejně, tak je to opravdu mrtvola. Zatím se zdá, že se nintendo snaží, aby se to nestalo, tak uvidíme.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 12. 2016 15:46

Zase tak super asi ne. Jsem hráč hrající na monitoru a gamepadu. Tam mi Wii toho moc nenabídne. Zastaralost konzole tomu také moc nepomáhá.

WiiU hlavně nikdo za tu cenu nechtěl, takže se pak nedivím, že na to nikdo nevyvíjel :D Když už udělám custom konzoli, která je slabá, tak ji alespoň prodávám levně, aby ji někdo koupil. Oni z toho udělali exkluzivní zboží, které koupili jen fandové. Věřím tomu, že na tom vydělali balík, ale z dlouhodobého hlediska je to chyba.

Nintendo se snažit může, ale pokud to bude slabé jako třeba PS3, tak porty her budou pěkně hnusné. Takový Skyrim na úrovni X360 v roce 2017? No, nevím, to asi nebude úplně ono. Ale kdo ví, jen to zatím vypadá jako další fail z pohledu fanouška.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 25. 12. 2016 02:15

Puvodni Vita dokonce mela uvnitr chipy na HDmi a existuje i modifikace ktera tam ten vystup udela.. Sony jsou holt blbci.

-- 25. 12. 2016 03:17 --

Co se tyce Switche - pokud to konecne pohrbi 3DS, tak ja budu rad. Protoze to bude znamenat, ze na tom vyjde X zelda her, pokemonu.. atd atd. A pokud tam bude zpetna kompatibilita?
Uz ted slibili ze tam pujde hrat hry z GC.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2016 10:59

O tom HDMI nic nevím. Zdroj?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 28. 12. 2016 09:19

Bol by som rád, keby Sony urobilo poriadny handheld. Ja by som chcel handheld s hrami typu BF1... tj. Hry ktoré sú všade (PC/XOne/PS4) len na zmenšenej obrazovke. A to mi Nintendo neponúka. Japonské hry moc nemám rád a, Mário: Do dešte , tiež nie je bohvieaká výhra...
MrFail
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 14:15

Nedáváním adaptéru ke konzolím to začíná a tímhle to končí :D

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... witch-emti

Chcete síť? Tak to bude drahé...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2017 17:33

Konečně i pořádné konzole se dočkají. Tak snad bez tearingu a s 60 FPS.
http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... st-trailer
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 12. 1. 2017 23:35

Fuj, tearing ... to uz nejakej patek s G-SYNC neresim :-))
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 00:31

On byl vždy hnusný, proto nechápu, jak ho někdo může mít v hrách takovou dobu. Minulý rok to byl zase na konzolích Deus ex a Dishonored remaster. Kdo si to pak asi může koupit...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 12:01

A je to tady, další mrtvá konzole od N :D
Důležité je hned na začátku zmínit, že konzole Nintendo Switch se začne v Evropě prodávat 3. března letošního roku za cenu 299 euro. U nás tak 8299,-Kč. V Evropě to bude v hlavních zemích, jestli bude mezi nimi i Česká republika a Slovensko, zatím specifikováno nebylo, ale dá se to očekávat. V balení naleznete jednak samotnou Nintendo Switch konzoli, tak Joy Cony (L-R), dokovací stanici, Joy Noc Grip, Adaptér, HDMI kabel a poutka na Joy Cony.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2017 17:10

Koupil jsem si dneska posledního Hitmana v takové té celoroční edici na disku pro PS4. Hodím ho do konzole a jako vždy - systém mi suše oznámil, že i přes to, že hra si požaduje 43 giga místa na disku a já mám volných 50, tak to holt není dost a musím něco umazat. Managment HDD sucks, to vám povím, ale s tím se už tak nějak počítá, protože 500 giga HDD v dnešní době, to je prostě výsměch a chce se mi kolikrát vzteky až brečet, jak na to berou vývojáři ohled. No nic. Umazal jsem něco, smazal ten ždibíček, co se už nainstaloval (systém zatvrzele odmítá pokračovat v instalaci, pokud ji jednou takhle zastavil - prostě genitální), vyndal a zandal disk (opět - systém to jinak sám nerozjede - genitální, jako fakt) a instalace naskočila. S novou hrou se samozřejmě objevila hláška o day one patchi...
Víte, u nové hry, jakože fakt úplně nové, bych to i chápal. Stěží, ale chápal. Jenže Hitman není ***** NOVÁ HRA! Vydává se po částech už celý jeden rok a jediné, co vydavatel udělal je, že plácl všechny epizody na jeden disk! Ale nebojte se, bude lépe.
Ta hra si totiž řekne o dalších 12 (!), ano, slovy DVANÁCT giga místa! V ten okamžik mi začala pulzovat žilka, protože tohle mělo zkrátka už být na disku - tohle není nová hra!!!
Mám sto chutí být zatraceně sprostý a na rovinu říkám, že tahle generace konzolí je z uživatelského hlediska naprostou katastrofou. Jasně, sednout si k PS3 dnes, tak vyloženě kvetu z pomalého interface (no, jak se to vezme - XBM práci podle mne odváděl dobrou) a nalogování na PS Store, popřípadě vybírání položek se délkou utrpení vyrovná snad jen Nintendu, ale ***** - hry jsem hrál z disku a instalace byly řádově menší, takže mi ten tří set gigový disk, co jsem si ho tam nacpal před lety vystačil na doslova desítky her, které jsem pak nemusel opětovně instalovat.
Až dohraji Hitmana, pošlu ho zase do Čech a instalačku samozřejmě smažu, ale jednou, třeba jen ze zvědavosti, si ho budu chtít zase prubnout - co myslíte, neodradí mě požadavek na čekání tří hodin, než se stáhne jeden mizernej patch? Jasně že jo! A takových her mám na PS4 už desítky! Tohle už rozhodně není plug&play konzole ani náhodou.

Do hajzlu s tím! :grr:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 2. 2017 17:16

:D

Jsem spokojený s hrami. To je asi nejlepší generace vůbec, protože jsou nové věci a zároveň remastery snad úplně všeho, co kdy vyšlo. PS3 ale pořád má co nabídnout. Nacpu disk a obvykle jedu.

Ale dobrý vědět. Hitmana jsem chtěl také pořídit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 2. 2017 12:02

Sony nadvláda pokračuje 8-)

By opening up the Pro's additional CPU and GPU power, unpatched PlayStation 4 titles could potentially run more smoothly. Games that aim for 60fps but don't quite hit the target - for example, Tomb Raider Definitive Edition or Project Cars - stand a better chance of sustaining a locked 60fps. Similarly, games with a 30fps target that are subject to noticeable frame-rate drops - like Batman: Arkham Knight, Just Cause 3 and The Witcher 3 - could also stand to benefit. Titles using dynamic resolution scaling, including Doom 2016, could also see improvement from more sustained performance and a tighter lock on higher resolutions.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... e-smoothly
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 2. 2017 19:38

Twe já si to Pročko snad nakone budu muset I koupit ;) :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 2. 2017 19:53

Přesně, tohle je pecka. Teď nemám na hraní moc čas, ale těším se, jak si pak vše užiju. Ty kolekce všeho jsou skvělé a přitom vychází tolik nových věcí. Generace snů.

Jen chudák Switch, který umřel ještě než přišel :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků