SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2014 19:00

Takže tdjohnovo rock solid 60fps CoD - nejůžasnější hra na světě se jaksi nekoná...
https://www.youtube.com/watch?v=itNFYTmXTw8
No, snad alespoň ten slavný imput lag bude nejlepší :-- :-- :-- :-- :-- :--
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 8. 2014 19:49

Predchozi dil mel na nextgenu take velke propady, na minule generaci CoD min. v pripade X360 drzelo 60fps lock.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 8. 2014 16:30

kdyby to někoho zajímalo, tak v Brně ve vaňkovce v Datartu mají nintendo wii u premium pack black + nintendo land za 4678,-
Myslím super cena jestli někdo shánite :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalper 30. 8. 2014 19:43

V Datartu mívají čas od času zajímavé akce na herní konzole. Ostatně svůj Xbox 360 jsem kdysi koupil právě tam :-)
Kalper
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 9. 2014 17:00

Soňácká konference dnes ráno: 44 ukázaných her. To je jednoznačně pozitivum. Něco na Vitu, něco na PS4. Z Evropského hlediska se musí brát zřetel na to, že spousta her vyjde Japan only a navíc spousta z nich je i pro západní Japanofily dost těžko zkousnutelná. Prostě šlo o Japonskou konferenci pro Japonce, což znamená, že moc her ze západu a pro západ tam vlastně nebylo. Jinak docela pěkné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 11. 12. 2014 21:47

Koukam tady je to nejak mrtve.

Premyslim zda znova koupit
WiiU - zahrat si Bajonetu, Smash Bros, mario world, dohrat lego city
nebo
Vitu (tu jsem prodal v postate jen protoze sem potreboval prachy) a na ni zahrat personu, dojet tearway, zahrat katamari, freedom wars, KH,
nebo se na to vys.. a dokoupit nakej kvalitnejsi tablet.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 12. 2014 08:52

Myslíš na hraní? No tak to tablet asi ne.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 13. 12. 2014 16:25

Tak primarne na hrani World of Tanks, na cteni.. je fakt ze vazne hry tam moc nejsou, ale takove ty rychlovky co posledni dobou hraju nejvic tam sou :D


Jinak Vita - chtel jsem koupit tu TV vitu.. ale nejde na ni
katamari
uncharted
tearway
gravity rush
ps all star battle royale
LBP

tzn vsecky hry co si tam chci zahrat :DD takze za mne zatim ne.. (ale kamos z prace koupil.. tak sem zvedavej na reakce... )
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 12. 2014 16:50

Ono to nejde z logického důvodu - zrovna tyhle hry využívají právě dotykový display, gyroskopy, tu zadní dotekovou plochu... a bez toho to prostě nejde hrát (ale předělat by to asi mohli)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 17. 12. 2014 22:00

Prave ze dotykova vrstva DS4 funguje perfektne jako predni i zadni.
A gyroskop v DS4 taky prece je :)

Jsou hry ktere to maji a fachaji.. je to spis o lenosti. Je divny ze nektere hry funguji zatim jen v asii.. tam na ne proste vydali patch.. u nas ne.. (katamari)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rejca 8. 1. 2015 10:40

Velmi dlouho jsem se rozhodoval jakou herní konzoly domů koupit.

Abych se zabavil jak já, tak i manželka a pětileté dítko. Nejdříve jsem přemýšlel o HW parametrech konzolí a volil jsem mezi XBOX One a PS 4. Už jsem byl rozhodnutný pro PS 4 a pak mě napadlo, že se taky kouknu na hry, které se na tom dají hrát a které by si občas bez újmy mohl zahrát i kluk. Nenapadlo mě, že je tak bídný výběr rodinných her na PS4.

Situace se začala obracet a čím dál více jsem na chuť přicházel konceptu WII U, kde není nejvýkonější HW, ale skvěle vypadající, hrající se optimalizované hry pro celou rodinu.

A dopadlo to tak, že jsem WII U k Vánocům pořídil spolu s Mariem World 3D, Kart 8, Zeldou WW a klasickým 2D Mariem, dokoupil jsem si Shovel Knight a další. Těším se i na další hry jako Yoshi's Woolly.

S konzolí jsem velmi spokojen. Až takový posun vůči PC hraní jsem nečekal. Skutečně neskutečně zábavné hry pro celou rodinu. A taky hry běží ve FULL HD se 60fps. Kde je ta zaostalost konzole?

A proč to píši? Ne vždy je pro každého to nejvýkonnější také nejzábavnější. Když budete hledat rodinnou konzoly nezapomeňte se spíš než na HW zaměřit na hraní a zážitek z her.

Za mne má nintendo velký palec nahoru!
rejca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2015 10:58

No jo, jenže tím to u Wii U vlastně končí. Moc dalších her už prostě nebude...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 1. 2015 11:02

Taky nechápu, proč lidi tolik hateují WiiU. A her na něj vyjde víc než dost: tenhle měsíc Captain Toad, v budoucnu nová Zelda, Wolly World a hlavně parádní Splatoon (jak mě MP střílečky nebaví, tahle... eh... "stříkačka" je prostě boží).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 8. 1. 2015 11:17

Už jenom tyhle tři nové hry jak píše Ertefol + ty stávající je pro mne zábava na dlouhé roky :-). A bude jich ještě víc - v roce 2016 budou další pecky. A věřím, že kvalitní indie hry taky přijdou.

Já vlastně hraji již od dob 8-bitového atari, kdy byla optimalizace her na daný HW naprosto skvělá. Proto se mi libí, že i na 32 - 37 W odběru umí někdo vytvořit FULL HD hry, které se skvěle hýbou a vypadají.
rejca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Cru4l 8. 1. 2015 11:36

Bohužel je trochu znát, že se Učko blíží ke konci. 2016 bude už poměrně sucho a oznámí - dle mě - novou konzoli. Mám Učko i PS4 a kdybych na PS neměl Destiny, U by ho totálně válcovalo. Ono není potřeba, aby za generaci konzole vyšla strašná kvanta her - aspoň pro mě ne, protože co jsem koukal na knihovnu PS3, tak jsem měl jen 15 her.. to samé platí pro 360. Na U jich mám 8 a ještě mi jich chybí dost z vydaných + ty co přijdou a budou jasnými klenoty. Takže je to hlavně věc pohledu - PS3 s obrovskou základnou her, nebo U s menší? Pro mě U ;)
Cru4l
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků