Instalace her na PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod timmynovak 9. 8. 2009 21:53

Ahoj, jsem uživatelem Xbox, ale dostal se mi do rukou PS3 - at jsem hledal, jak hledal, nenasel jsem moznost nainstalovat hru na HDD. Ono to nejde nebo jsem jen lemra, co to nemuze najit? Prosim o radu, jak na to, pokud to tedy jde:) Díky.
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 9. 8. 2009 22:00

Nejde..

A příště to zkus ve správném tématu ;-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod timmynovak 9. 8. 2009 22:05

to je děsný - nevím proč, ale z webu jsem získal dojem, že to jde (například informace o tom, jak hrát hry uložené na HDD - asi tedy jen stažené ze store). V každém případě díky.

Ad téma - forum doupěte je jen čistě pro hry? nebo co je špatně? fakt nevím:( (možná je moc hodin a nechápu:) ).
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 9. 8. 2009 22:10

Je tu thread speciálně pro PS3 ;-)

Ano, na HDD se stahují hry ze Store. Potom mají některé hry povinnou instalaci. Nainstalují si část hry na HDD. Ale stejně musíš mít v mechanice disk, a hra si stejně z mechaniky čte data.

Takže zkopírovat hru na HDD a hrát bez roztočené mechaniky PS3 neumí.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 8. 2009 22:16

Inak neviem naco by si kopiroval obsah blu-ray na HDD, ked ta blu-ray mechanika sa toci tak pomaly a tak potichu, ze absolutne nieje pocut. naco to chces kopirovat?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 9. 8. 2009 22:18

spajza X píše:Inak neviem naco by si kopiroval obsah blu-ray na HDD, ked ta blu-ray mechanika sa toci tak pomaly a tak potichu, ze absolutne nieje pocut. naco to chces kopirovat?

;-)
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 8. 2009 22:21

Inak sa mi paci, ako nazyvas to kopirovanie obsahu DVD na x360 HDD instalaciou :D na PS3 to funguje trosku inak.. konzola ma HDD "odnarodenia" co dava programatorom nove obzory na jeho vyuzitie, tam sa hry naozaj instaluju..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timmynovak 9. 8. 2009 22:21

ad téma - ok, má chyba
ad proč - no, nějak jsem předpokládal, že disk bude rychlejší. takže proto:) navíc i snaha šetřit komponentu - disk jde vyměnit, br už je trochu sloožitější. ale jak říkám, jsem xboxář, tam to jde krásně bez problémů, nenapadlo mne, že toto ps3 neumí:(
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 8. 2009 04:15

No tak dalo by se debatovat o tom zda to jde či nejde krásně bez problémů. Moje pracovní teorie je, že kdyby mechanika u Xboxu tak strašně nehučela a kdyby s tím nebyly poruchy, tak se "tahání her na HDD" nikdy nedočkáte jako to je u nás. U PS3 s tím prostě nejsou problémy, takže proč to dělat že? Krom toho třeba takový MGS4 má 37 giga. Opravdu si to dovedeš představit na třeba 40G HDD? Ještě jednu nebo dvě takové hry a končíš :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timmynovak 10. 8. 2009 08:07

představit si to dokážu - proč ne - stejně aktivně nikdy nehraju více, než jednu či dvě hry. a pak není problém ji nainstalovat (pro hnidopichy:) nakopírovat na HDD). OK, jak říkám, mne to překvapilo, že to nejde, ale alespoň mám v tom jasno. díky všem.
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 10. 8. 2009 10:29

Ono je to úplně jedno. Disk v mechanice musíš mít tak jako tak...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod timmynovak 10. 8. 2009 10:33

no,t o mi vůbec nevadí, ale třeba na xboxu to funguje tak, že disk se točí jen jednou za čas pro ověření, zda tam je.
timmynovak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mutation009 12. 2. 2018 19:27

Cus. Prosim vas jde hrat hry na ps3 bez ulozeni na pevny disk?? Proste jenom vlozim cedo a hraju jde to nejak?? Mam 12 gb hdd a musim pokazde smazat nejakou hru abych si moh pustit jinou je to hruza. Dík za rady
Mutation009
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2018 21:25

To záleží na hře. Xbox to měl vychytané. U PS3 máš smůlu a nemůžeš vybírat. Nejde o to, že by vadilo, že to rozhodli za tebe, ale spíše o to, že Xbox byl pak daleko rychlejší, protože nemusel číst z pomalé mechaniky.

-- 12. 2. 2018 21:27 --

A některé hry se tě dokonce zeptají, jestli je chceš nainstalovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asd111 19. 2. 2018 14:57

A jaky je problem si treba z Aukra sehnat disk za par korun? Staci treba 120gb cca.kolem 200-300,-
asd111
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků