Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 13. 3. 2015 21:57

Mno ale problem je, ze to tam ceka na zaplaceni a podle me se to bude snazi odecist plnou cenu podle PSN, ne podle ty objednavky.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 3. 2015 22:06

no nevim uvidime mam to i v download listu ze to ceka na 19.3 a primo u hry mam jen add to download list
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 13. 3. 2015 22:33

Bylo by to pěkný, ale už v to skoro ani nedoufám :-) Peníze plánujou strhnout v pondělí - úterý, pak se uvidí...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 14. 3. 2015 02:16

Tak uz jsem dostal i cancellation mail :-)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 14. 3. 2015 09:36

Já taky. Je to škoda i pro ně, mohli dostat 135Kč v podstatě za nic. Nikdy jsem žádný Battlefield nehrál, protože vím že by mi to nešlo a nebavilo mě to. Ve hře bych se kouknul na úvodní filmeček, nechal se zabít v tutorialu a už bych na to v životě nesáhnul. Za 135Kč celkem odpovídající. Za 3790? Ani náhodou!
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2015 11:17

To je určitě strašně mrzí :D Bych je sám žaloval, protože se na to těším za plnou cenu!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 14. 3. 2015 14:53

Tak zalezi taky na dohode mezi EA a Sony, protoze EA by podle me vymahala po Sony plnou cenu, pac to byla jejich chyba.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 31. 3. 2015 16:13

Obrázek

Na Store za CZK 699,50.

Je to EA akce a měla by platit i pro Free účty, ale asi díky tomu nebude možné uplatnit 10 procent slevu přes EA Access.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 17. 12. 2015 22:04

Aktualne probiha Black Friday od Sony - takze treba Until Dawn se da koupit pod 700kc, NHL 16 Legacy taky, spousta her je ve slevach.. a PS4 500GB je ve vetsine obchodech kolem 8000Kc.

Jinak kdo nevi u Xbox One se da koupit tzv EA ACCESS, stoji 600kc/rok a ziskate spoustu EA her zdarma. Aktualne vsecky 15kove sporty (nhl, fifa, nba, nfl, ufc....) dale dragon age, ale take titanfall, battlefield 4 a battlefield hardline..coz jsou dost drahe pecky :) Hry jsou samozrejme vase jen po dobu clenstvi, ale za ty prachy? Skvela vec. Do roka tam bude i SW Battlefront a 16kove sporty.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 12. 2015 09:50

Rodier objevil Ameriku, bůh mu žehnej :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 3. 4. 2016 19:23

VIs co znamena "kdo nevi"? Radsi se starej o forko pekne ti hebe. nikdo sem uz mesice nepise.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 4. 2016 10:30

Já nejsem vlastník fora, jsem pouze moderátor ;) Ale snad se nebudeš divit tomu, že už tu nechodí tolik lidí jako dřív, prostě to upadá a lidi nepotřebují reagovat na každou kravinu. A na ten tvůj příspěvek jsem opravdu musel zareagovat, protože EA access je tu už nějaký ten rok :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 27. 4. 2016 18:50

PSK - tak sorry :) Jinak nevim proc to tu upada :( konzole ma prece vic a vic lidi.. asi se dost lidi presunulo do komunit v konzoli.

Ale porad vetsina lidi co treba dojde na kram koupit XONE tak o EA Akcesu nevi.. coz je logicky, proc by o nem clovek mel vedet, kdyz tu konzoli nema? A treba prave tohle rozhodne o koupi :)

--------------

Tak uz to zaclo. Nintendo se konecne vzpamatovalo.

3DS XL se hrou za 2990kc (3090 i s adapterem).

Kdo si ho nekoupi ted, tak uz nikdy. Jen tedy v cervnu budou za 1990 (2090) standardni verze bez XL.

http://www.originalky.cz/Nintendo/3DS-a ... lds-1.html

http://www.originalky.cz/Nintendo/3DS-a ... lds-1.html

http://www.originalky.cz/Nintendo/3DS-a ... ats-1.html
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OZuna 15. 11. 2016 23:39

Zdravím pařmeny a prokrastinátory, nabízím za vyplnění dotazníku a téma PS4 vs Xbox One losováním výhry 500, 1000, 2000kč
odkaz zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
OZuna
First Blood

Odeslat příspěvekod Jindrous01 30. 12. 2017 22:34

PLAYSTATION 4 (PRO) A XBOX ONE S (X) CZ/SK Forum HRY, RADY, RECENZE A TIPY

Kdo chce, může se přidat :-)
Pro všechny hráče, majitele i nemajitele. Výměna zkušeností, rady a tipy.

https://www.facebook.com/groups/1554077178004128/
Jindrous01
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků