Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 6. 2018 20:37

Tak MGS IV jsem už psal, že nejlepší rozhodně V a že to ani po projeté celé hlavní linky nechápu a že je to blbost :D Ale dobře se to hraje, no.
HR žádná pecka, Beyond má být ještě horší, ale stejně jsem do toho šel. Byť asi hlavně kvůli Page a Defoeovi.
Uncharted hodně dobré. Jednička rozhodně nejslabší po všech stránkách, ale co z té krabičky vymáčkli ve dvojce a trojce, to klobou dolů. Taková oddychová popcornová zábava. Trochu mi vadili zombie, elixíry apod., ale naštěstí vždy až v závěru her. To mě bavilo.
Říkám, teď RDR, ICO, SoC a B:TW a pak nevím. Chci jen exkluzívní hry, multiplatformní si můžu zahrát na PC a v lepší kvalitě. Když vynechám japonské hry, závodní, rubačky (Heavenly Sword, God of War apod.), tak už mi toho moc nezbyde, co by mělo smysl kupovat a hrát. Last of Us, ale to bych si chtěl spíš nechat někdy v budoucnu na PS4.
Mezitím třeba odchytnu nějaké akce třeba na Prey, Dishonored 2 atd. a přejdu plynule na PC.
Hlavně mě překvapilo, kolik jsem toho za ty tři měsíce nahrál (i když to nejsou žádné dlouhé hry). To jsem nečekal.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2018 20:56

S HR souhlasím. Mně přijde všechno od Quanticu jako blbost. Svoje fandy to určitě má, ale já to nejsem.

Uncharted je fajn hlavně s 60 FPS. Jen mi tam vadí, jak je vše dementní. Strašně nereálný, ale hraje se to dobře, to jo. Jedničku mám pořád rád asi proto, že prostě ve svý době to bylo dobrý, takže vzpomínky.

RDR je super na PS3. Jsem ho asi dohrál jen tam. Jen v některých částech to má 15 až 20 FPS. Prostě jako GTA IV a i rozlišení je nějakých těch 680p nebo kolik.

Dej pak vědět, jak tě bavilo ICO. Mně to přišlo dost o ničem, ale SoC mám ten nový na PS4, tak ho snad někdy zahraju.

Co já bych doporučil podle paměti, tak Resistance 3 je super. Přišlo mi to částečně jako vykrádačka HL2. Littlebigplanet je super a měl bys zkusit alespoň jednu.

-- 11. 6. 2018 20:57 --

Pak ještě Killzone má něco do sebe. Já byl hotový z dvojky ve své době. Ale dnes nevím.

-- 11. 6. 2018 20:58 --

A Infamous :) Jednička pro mě byla super, ale dvojka je prý lepší. Mě nebavila.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 6. 2018 21:14

Tak ono se to nebere vážně, takže proč ne. Spíš bych se obešel bez těch nadpřirozených věcí, jinak ať si Drake skáče, padá, zabíjí po stovkách či objevuje místa tisíce let opuštěná, ale s hořícími loučemi, jak chce.
Chtěl jsem primárně SoC, ICO je jako bonus, nevím moc, co od toho čekat.
O Little big planet vím, ale přešel jsem to, možná tomu dám šanci. To samé Infamous.
S Resistance a Killzone mám problém, že to jsou fps a já jsem na míření s ovladačem strašně levý. Poslední 3 roky je ovladač:myš cca 80:20 a s ovladačem jsem projel GTA, Watch Dogs 1,2, Deus Ex, Witchery, Batmany atd., ale míření v fps je žalostné...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2018 21:57

To asi jo, no. Mně ta demence strašně vadila. Jako když Drake skočí 50 metrů, tak to je prostě pro mě utrpení. V TLOU nic takového není.

LBP je pecka. Super hudba, hratelnost a i MP. Jen to má 30 FPS, což je velké mínus.

Pokud jsi dal Uncharted, tak dáš jakoukoli střílečku. Uncharted je něco jako COD na PC. Nikde jinde víc střílení není. A skoro všechny hry mají auto aim, aby ti to mířilo. Já si to pak nějakou dobu vypínal, když to šlo, ale dnes zase hraju s tím. V MP je to dost rozdíl :D Ještě nedávno jsem hrál BF1 bez toho a jako nic moc. U singlu si radši užiju příběh.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2018 11:47

Zkus Journey. Das to v pohode za jedno odpoledne ale artisticky je to jedna z nejhezcich her co jsem na PS3 hral.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor