Flat Out: Ultimate Carnage

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 8. 1. 2008 11:35

3D_Crab píše:Já mám původní verzi ze Score a FO2 mám normální origo.
btw: Vypadá to, že FO:UC vyjde na PC 1.3.2007 :roll:r/quote]


Počkej, 1.3. 2007 ? To už nestihnou :) .
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 23. 1. 2008 18:01

Flatout: Ultimate Carnage k dostání od 11. března na amazon.com
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 2. 2008 10:15

FlatOut Ultimate Carnage vyjde v červnu i pro PC. (Tiscali Games)
Na amazon.com mají napsáno dokonce přesný datum a to 30. června ..... grr, to je podpásovka :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 3. 2. 2008 10:59

To je stejnak jako upgradovat z XP na Visty. Hezčí omalovánky, 2-3 nové věci... Pokud jsi neměl Flatout 2, tak do UC určitě jdi. Já si radši počkám na Flatout3.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 2. 2008 19:40

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2008 11:30

Nevíte náhodou, jestli FO:UC opravdu používá nový engine nebo je to jen upravený engine dvojky? Podařilo se mi najít obě informace, akorát ta o novém enginu mi přijde poněkud mylná - zdroje o upraveném enginu důvěryhodnější :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 14. 2. 2008 12:43

Já si myslím že to je jendo jaký tam je engin, jestli ten původní a opravený nebo nový. Kdyby byl nový tak by to nemuselo být ono ;) .

Čekej na FO 3 možná se nedočkáš :D . Já do UC pudu i když mám 2jku. Ale pořád to nebude ono v derby. Vspomínate na Destruction Derby? Tam jset měli v derby a v závodech 20 jezdců :D .
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2008 12:56

Když to není odpověď, já bych to rád věděl určitě -> není to jedno :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 2. 2008 12:57

No předtím se psalo,že je to upravený engine pro výkon X360.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2008 12:58

Aha, to jsem chtěl slyšet :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 2. 2008 01:00

Zapnul sem si Flatouty asi po pul roce a tentokrat v 1920x1080 pres DVI a malem sem tu hru nepoznal. Nevim jestli je to tou casovou prodlevou nebo novym monitorem, ale opravdu neskutecnej narez.. Vazne krasna hra.

Nejak zacinam mit pocit, ze Burnout Paradise jeste par mesicu pocka.. 8)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 2. 2012 00:46

Tak jsem si řekl, že tenhle datadisk vyzkouším. U dvojky jsem strávil dost času, tak jsem byl na tohle zvědav. První, co mě tedy překvapilo, byla grafika. Vypadalo to totiž jak dvojka, ale bez post-procesu. A právě postproces dělal dvojku dost zvláštní, šílená hra s šíleným PP, totálně přeefektovaná, prostě mi to k sobě sedělo. A pak najednou prásk, UC je prakticky bez PP. Přibyly komplexní stíny, je více objektů, ale trvalo mi, než jsem si zvykl na ten vzhled. Líbí se mi, že se střídají denní doby. Co je ale horší, a co netuším, čím je způsobeno, je subjektivní pocit neplynulosti. Ačkoliv Fraps ukazuje stabilních 60 FPS, hra na 60 rozhodně nevypadá. Těžko říct, čím to je, zkoušel jsem vynucený Vsync v ovladači a taky to nevypadalo plynuleji.

A dál už jsou tu jen drobnosti, například při pohledu z kokpitu bych očekával lépe slyšitelný motor, nicméně není tomu tak, takže se řadí v tom hluku docela obtížně...otáčkoměr je rozhodně můj velký přítel. Horší jsou ovšem Crash derby, kde se otáčkoměr ani zařazený kvalt nikde v HUDu neukazují!

No a muzika mi tradičně moc nesedí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 2. 2012 23:54

Tak koukám, že nejsem jedinej, kdo vidí, že s tím frameratem není něco v pořádku http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=1814938
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:06

Nedáme MP?
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků