need for speed porsche

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Payo99 3. 9. 2007 12:44

JJ. bohužel není asi není patche na ty kolize... Jinak, mužem být v kontaktu pres ICQ, ne? A mimochodem, mrknul ses na ten muj sampionát?
Payo99
First Blood

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 9. 2007 21:58

já jsem hrál Felixův šampionát - nebo spíš jen jeden minizávůdek před šampionátem ale nechtělo se nám čekat tejden nebo dva jen aby jsme si 5 minut zazávodili - takže jsme to pařili mimo šampionát každej den (asi měsíc) :D

ta tvoje je: Porsche Liga ? ... ty seš mademan ?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Payo99 4. 9. 2007 09:09

Presne tak.. Ja som Mademan.Pod s nami závodiť... . Ved mi mozes napisat aj na to ICQ 394-252-069 . A pozyvam k nám do šampionátu aj ben.wallace.. :-D
Payo99
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2007 16:45

ja ted momentalne nemuzu, pac muj lepsi pocitac je v oprave
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Payo99 6. 9. 2007 08:53

Tak si sprav kompík a pridaj sa !!!
394-252-069
Porsche liga : http://www.racetolive.com/index.php?page=champ&ch_id=54 - Viac info v sekcii Pravidla.
Payo99
First Blood

Odeslat příspěvekod D-O-M 22. 7. 2008 19:45

Tak co, máte je ještě/zase v kompu? :)
D-O-M
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 7. 2008 18:04

No už nějakej pátek ne, popravdě sem to nehrál tak dva či tři roky, ale nějak si mě obnovením tohodle threadu navnadil a asi začnu hledat CD, pokud nebudu línej hledat, jako vždy :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 9. 2010 22:45

Tak jsem našel, že mám na HDD nějakou portable verzi a jede to i na tý plečce, u který sedím. Sice mám FPS tak 20 (ale detaily jsou naplno), ale díky bluru to vypadá OK. Akorát ty textury mi přijdou nějaký überhnusný, budu se muset podívat do ovladačů, jestli tam není nějaká komprese či co.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 9. 2010 07:21

Však Porsche snad musí jít plynule i tobě, ne? Taky jsem to nedavno zase rozjel a taky mám divný textury. Trochu pomohlo nastavit nižší rozlišení. Mám takový nepříjemný pocit, že je problém v ovladačích...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 9. 2010 12:37

Ty zapomínáš, že nejsem na notebooku (reklamace), ale na takový starý plečce. Na notebooku mi to jede naplno s FPS (překvapivě jenom) 60-90, bohužel nejde zapnout Vsync. Tady to jede naplno dejme tomu 25 a vzhledem k rychlosti překreslování monitoru to stačí.

Co mě ale překvapilo, že se mi hra spustila pootočená o 90°. Pak jsem zjistil, že se nastavilo rozlišení 1024*1280 :-O no přenastavil jsem to a dobrý.

Jinak až budu mít notes, zkusím to trochu omodit. Minimálně reflexe si tam dodám, možná vyměním auta za highpoly. Nechtějí se mi tam ale dávat jiný auta (myslím modely, značky), když se ta hra přeci jen takhle specializovala. u HP2 by mi to bylo jedno, tam je to mišmaš.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 9. 2010 12:39

Imho NFS 5 nevypadá nijak blbě ani dnes, není třeba si to rozesírat modama:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 9. 2010 12:58

No...jako já nejsem úchyl na grafiku, ale ty NFS 5 jsou už přeci jen dost hnusný. NFS 6 mi přijdou ještě OK, ale tady je těch polygonů fakt málo, textury taky bídný.

-- 6. 9. 2010 13:59 --

Jinak řekl bych, že tím, že si tam přidám reflexe, to nijak zásadně nerozeseru.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2010 12:23

Proč jen do tý hry dávali tuning. Což o to, on by mi tam nevadil, kdybych ho nemusel používat. Ale musím, protože jsou oni všichni prostě rychlejší. Ale nechce se mi s tím sr*t, nevyznám se v těch položkách, chci zmáčknout Race a jet a mít stejný podmínky jako AI. Ještě chápu, že si musím po závodě auto opravit, ale ten povinnej tuning mě vytáčí a jdu nainstalovat Rally Championship.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2010 13:25

Cha :D V těch položkách se vyznat nepotřebuješ. Když nevíš, stačí si kliknout na info a tam máš napsáno, kterej díl je nejlepší. U některých platí, že si musíš vybrat podle vlastních preferencí - dlouhá nebo krátká převodovka apod.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2010 22:11

Hm, tak to po dlouhý době zapnu u sebe a hle, hra nejde nastavit na 1440*900. Mám podezření, jestli tam nemá nějaký omezení na maximum nabízených rozlišení. Teď mi to nabízí 13, resp. 26 (2 barevné hloubky) a nejvyšší 1280*900 :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků