need for speed porsche

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 8. 2011 00:34

Tak jsem dneska oprášil (ve skutečnosti neoprášil, je zasranej jak čuně) volant a zkoušel, co s ním jde hrát. Test Drive 6 moc nešel, nešla nastavit deadzone. Test Drive 7 taky nic moc, naopak moc velká deadzone. Mafie mi jede dost blbě ale zapnul jsem si "poršáky" a nevím, jestli je to tím, že jsem dlouho nic pořádnýho nehrál, ale docela mě to dostalo. Hergot, ta hra je na volantu tak supr. Navíc netřeba cokoliv nastavovat, výchozí hodnoty všech těch kravin (dz, strmost atd.) jsou ideálně nastavené. Vážně to i po těch letech vypadá výborně. Palec dolů dávám jen za ten prťavý HUD (holt vysoké rozlišení) a hnusný kokpit a naprosto nečitelné budíky (ale jinak ta kamera je super, takovou bych chtěl ve všech hrách).
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D-O-M 24. 9. 2012 18:33

tak mam zase na disku nfs porsche, dame multiplaaju? :D
D-O-M
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2012 22:34

Počkej pár měsíců až let, až se dostanu k sérii NFS a můžeme dát :-) Disk mi tu leží.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jsem 26. 9. 2012 11:10

Rád bych si s někým zahrál online treba na mé IP... :-|
Jsem
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 12. 2017 01:05

Tak jsem to zase rozehrál. A tváří v tvář faktu, že dnes už rozumím jak autům, tak anglicky, tak mě ten dříve nenáviděnej tuning i dost baví :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 2. 4. 2018 17:29

No vidis, a trvalo ti to jen 18 let, a vonic extra si mezitim neprisel
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 9. 2020 10:48

Zase rozehráno. Tentokrát to dohraju!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 9. 2020 11:47

Co ovládání, je přesné? Jestli jo, tak není problém, fyzika byla docela OK.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 5. 9. 2020 16:04

No vidis, a trvalo ti to jen 20 let, a vonic extra si mezitim neprisel
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 9. 2020 16:47

LOL, mezitím vyšlo plno super aut.

-- 5. 9. 2020 17:53 --

Teď koukám na gameplay a ty krávo, to vypadá jako luxusní hra. Jsem to tenkrát asi nedokázal docenit :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 9. 2020 23:05

narg: LOOOL, upozornění na nové příspěvky v tomto topicu?

td: Ovládání je jak si ho pamatuju, čili bez problému. U týhle hry člověk užije volant, ale já to včera hrál na Xbox Controlleru a šlo to. Ale příště si na to nasadím ten mini volant, protože se vyplatí mít cit na drobné nuance kolem středu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 5. 9. 2020 23:23

Sasakr: vždy a všude
narg
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 9. 2020 12:04

Volant :D Si vzpomínám na časy, kdy jsem ho používal. Volant je pro hry dost zbytečný a pochybuju, že zrovna NFS ho využije. Spíše neumíš hrát na gamepadu?

Jak vypadá minivolant pro ovladač?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 9. 2020 18:38

Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 9. 2020 21:50

:D Vypadá to zajímavě.

Ale ani volant, ani minivolant, není potřeba na hry. Jak často hraješ na gamepadu?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků