CMR:Dirt

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 12. 2012 20:53

Tady se dá kdyžtak demo sosnout.
http://pc.hrej.cz/hry/simulator/zavodni/colin-mcrae-dirt/download/

Byl bych ti moc vděčnej. O:-)
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2012 21:32

Sosat smím až po půlnoci. Takže pokud nepůjdu brzo spát, stáhnu to.

A znovu jsem prošel všechny disky a asi jsem se spletl, musel jsem to stahovat, protože to tu fakt nikde nemám.

-- 9. 12. 2012 21:37 --

Aha, až teď jsem si přečetl post z předchozí stránky. Doupěcí DVD jsem fakt nenašel ani jedno, z čehož vyplývá, že jsem ho musel mít půjčený. Ale nenapadá mě od koho. Všechno, co mám půjčený, mám furt u sebe, nikomu jsem nic nevracel...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 15. 12. 2012 18:42

Tak co? Šlape ti to?
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 12. 2012 20:31

Sorry, zapomněl jsem. Dávám si upomínku.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 15. 12. 2012 21:43

Dík moc. Já jsem mezitím dělal hokus-pokusy s patchema atd. Nakonec se mi hru podařilo spustit, když složka s hrou nebyla komprimovaná (WinXP), jenže stejně po pár vteřinách spadne. Čím dál víc jsem přesvědčen, že je PC na hru "moc rychlý". Ona ta optimalizace DIrtu už tehdy za moc nestála. Kdyby se mi nějak podařilo emulovat starší HW... Podtaktování CPU, nebo ubrání threadů nezabírá.
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2012 01:17

Moc rychlý? To má být fór? Na tuhle hru není žádné PC dost rychlé. Grafika vytížená na 100 %, CPU pěkně škáluje a stejně nedávám 75 FPS.

-- 16. 12. 2012 01:18 --

V závodech bugyn ta grafika na 100% nejede, ale v těch ostatních jo. Jinak tedy krom výkonu žádný problém.
Přílohy
DiRTDemo 2012-12-16 01-06-02-12.jpg
DiRTDemo 2012-12-16 01-05-04-02.jpg
DiRTDemo 2012-12-16 01-02-49-80.jpg
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 16. 12. 2012 11:07

Člověče, nechci to zakřiknout, ale nakonec se mi hru podařilo rozjet. Největší problém byla očividně ta komprese, ale kde přesně byl zakopaný pes říct nedokážu. Jinak máš pravdu, v závodě s více auty se to pořád trošku trhá. Jsem zvědavý, jestli někdy budu mít PC, na kterém to bude chodit plynule. :D
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2012 11:20

Při pohledu z kokpitu to běží líp a holt až to budu hrát, nechám to zaříznout na 60 FPS, ne na 75. Ty závody bugyn jsou extrém, nic náročnějšího ve hře imho není.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black.Drago 15. 6. 2013 23:29

Zdravím,
po letech jsem si nainstaloval Dirt, hra se rozjede, menu funguje, načítání závodu proběhne, ale hned potom hra spadne (do závodu už se nedostanu). Už pár dní projíždím všechny možný fóra a nic jsem nevyřešil.
Ovladače GK mám aktualizovné , WIN 8, Dirt 2 i 3 fungují bez problému.
Zkoušel jsem přeinstalaci, patch 1.1 i 1.2, režim kompatibility, dělá to i DEMO.
Neměl by někdo tip, co ještě zkusit?
Díky
Black.Drago
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 25. 1. 2014 17:04

nainstalovaljsem si včera Dirt 3 (Steam) a paráda, akorát vzhledem k mé jazykové nevybavenosti bych bral češtinu, nevíte jestli je k sehnání a jestli ji dotoho dostanu, když to mám přes Steam?
dík
nomadm
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků