RacePro

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod player89 27. 10. 2014 10:51

http://www.Racepro.eu- webova pretekarska hra. Proste si kupujes auta, pretekas v style drag race , tuningujes, zakladas klany... Najlepsie na tom je to ze je to cislo Cesko Slovenska hra. Som zvedavy ci to hra este niekto s Vas ?
player89
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 10. 2014 21:11

Dneska jsem to zkoušel a pár věcí mě na tom štve - nevím, kam to napsat, tak je napíšu sem.

Nevím, kde doplnit palivo jinak než za reálné peníze, jestli to teda nějak jde. Nevidím, kolik mám ještě paliva. Při nákupu čehokoliv nevidím, kolik mám peněz. Nerozumím, proč si musím vyzvedávat peníze získané z práce - měly by se připsat rovnou na účet. Banka nefunguje nebo nechápu jak funguje.

A chtělo by to rebalance tuningu... Hřídel za 7800 mi přidá 120 rychlosti. Motor za 9800 mi přidá jen 45 :D A takových je tam víc. Za pár peněz se dá udělat z auta neporazitelná bestie.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2014 20:13

Hmmm, taky je divný, že týpek s dražším autem, ale s horšími statistikami, mě klidně porazí v závodě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků