Jaka je podle vás nejlepší závodní hra?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 9. 2. 2010 15:37

V nfs shift je gallardo 560-4, reventon a murciélago.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Trey 9. 2. 2010 17:26

Z arkád rozhodně FlatOut 2.
A ze simulátorů Forzu(je sice na Xbox,ale na žádnej jinej si nepamatuju)
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 9. 2. 2010 17:57

A co gran turismo?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 2. 2010 20:53

Ve Flatoutu je Lamborgini? Tam jsou snad nelicencovaný auta ne? Jinak za mě TDU. Nebo je i v Gridu, je vidět na tom videu, co jsem dával do tématu s Gridem. A pak třeba Stunts :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 10. 2. 2010 15:37

Ve FlatOutu není žádné Lamborghiny.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 2. 2010 14:03

Koukněte na název debaty a pochopíte ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlčák10 2. 6. 2017 14:30

Těžko říct, každej má jinej vkus a i závodní hry můžeš dělit na spoustu podkategorií. Například je brutální rozdíl mezi simulátorama a nějakejma Kart racing hrama. Za mě jsou super Forza Horizon 3, Project CARS nebo se těším na Gran Turismo Sport
Vlčák10
First Blood

Odeslat příspěvekod Geher61 7. 6. 2017 07:26

Za mě nejlepší rozhodně need for speed underground 2 a pak asi flatout.
Geher61
First Blood

Odeslat příspěvekod datel21 22. 6. 2017 14:14

Mě nejvíc bavil Flatout. :)
datel21
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tompol 20. 2. 2018 10:10

Za mě je rozhodně nejlepší Trackmania. Hra která nikdy neomrzí a dokáže občas potrápit i mozkové závity. Nepřeberné množství map a možnost stavět si vlastní dráhy je prostě top.
tompol
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DiMatteo 21. 2. 2018 18:51

Určitě to tady padlo, ale z konzolových určitě Forza (iba xbox or našlapané PC) nebo Gran Turismo (iba PS)

Co se týče rally, tak jednoznačně serie DIRT (i PC a dřív Colin Mcrae Rally)
Aktuální sportovní výsledky - 24live.cz
DiMatteo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2020 19:22

Určitě Forza Horizon 4. Open world s fyzikou simulátoru a přes 750 aut. To už nikdo netrumfne :D

-- 13. 12. 2020 19:23 --

danniel píše:GTR 2 a Richard Burns Rally

To byly časy, špičkové věci ve své době.

-- 13. 12. 2020 19:28 --

Sasakr píše:Nejlepší asi Grid, ale dost možná nejvíc času jsem strávil u TDU, to mě chytlo a jezdil jsem ho celej červenec, ale pak to nějak opadlo a nevím nevím, jestli ho ještě někdy zapnu. Výbornej je určitě Flatout2, jednička nebylo podle mýho vkusu. Ze série NFS jsem pěkných pár odpolední strávil u pětky, ta nebyla špatná, ale opravdu se dala hrát jen tak, že se člověk musel maximálně vžít do toho, že řídí auto. Jakmile jsem ztratil na chvilku pozornost, prd a byl jsem ve zdi a už jsem to nedohnal. Ale vadil mi tam tuning, ten obecně ve hrách nesnáším, zdržuje to a nepřináší požitek. Vrcholem byl v tomhle U2, kde jste museli tunit, ať chcete nebo ne. Měl jsem krásnýho plovoucího Civica a musel jsem na něj náházen ty blbý plasty. Pak se mi to blbě ovládalo a hnusně to vypadalo. HP2 jsem měl taky rád, i online nejsou špatný a jely mi jakž takž i na starým kompu. Pak jsem hrál ještě MW...tam se mi přímo hnusilo klepání auta a kamery, nicméně při pohledu z kapoty se to na volantu dalo hrát. Sice člověk sešlápl plyn a už jen točil volantem, ale tak mělo to atmosféru, ty honičky byly super. Carbon jsem zkoušel jen demo a to byl pěknej hnus. Shifty mi nejedou. Dirt jednička mě zezačátku bavila kvůli různým disciplínám, ale pak se to omrzelo a bavily mě jen některý typy závodů. A nešly tam vypnout stíny, čili to jelo jen tak tak... Dirt 2 ještě uvidím, ale asi taky pořídím.

OMG, Sasakr dřív hrával! Jen teď je z něj dědek, co po krmení ptáčků stáhne nějakou vykopávku a hraje to.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2020 11:02

Tvl, Grida dvojku jsem hrál nedávno, TDU mám rozjetý teď. U a U2 jsem hrál taky teď nedávno, MW předloni a Carbon vloni. A pětku letos. Dirt 1 taky asi předloni, Showdown vloni a brousím si zuby na dvojku.

Do toho ještě nový MW (2012) a HP (2010), ale na to nerad vzpomínám.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2020 12:19

Ten příspěvek je 10 let starý. Ty nemáš hrát to stejné, co tenkrát :D

Poslední roky vycházejí nejlepší závodní hry vůbec, ale ty jsi se zasekl někde v pravěku a ještě ani nové hry nepodporuješ. Přitom si býval takový hráč!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 12. 2020 15:30

Nj, tak prostě tohle jsou starý resty. Hry, co jsem kdysi nazobl a nedohrál. A teď si je užívám v kvalitě, jaká byla v době jejich vydání nemyslitelná.

Ale že jsi to ty... Zkoušel jsem horizon 4 demo. Asi to bude ok. Konečně mi to hlavně šlape po upgradu.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků